Jump to content

Buna Windows 7 Kursammı ?

tnsoft

Recommended Posts

Win7 geçiş sırasında en çok dikkat edilmesi gereken, elinizde bulunan sistemi hangi uygulamalar için kullandığınız. ( Ofis uygulamaları, İnternet, Tasarım , Oyun )

Mevcut donanımın ile win7 geçiş işleminde herhangi bir problem yaşamazsın. Driver konusunda da muhtemelen sadece ekran kartını tanıtman gerekecek.

Oyun için kullanıyorsanız sistemenizi, ram takviye etmenizde fayda var, ancak orta seviye oyunlarda ( oyunlardan çok anlamasamda ) sorun yaratmayacaktır.

Tabi birde şu nokta var, yeni sistemlerde muhakkak win7 tercih edilmeli, sizin sisteminizde ise xp'de ki performansı beklenmemeli.

Tabi birde şu nokta var, yeni sistemlerde muhakkak win7 tercih edilmeli, sizin sisteminizde ise xp'de ki performansı beklenmemeli.

Bence yeni sistemlerde Muhakkak Pardus tercih edilmeli. :dribble::rolleyes:

Kardeşim sistemin çok güzel bence o sistemle sen pardus'a geç hiç bir kasıntı, sıkıntı,cızırtı görmezsin.

Sistemim :

Anakart : Foxconn RC4107-MARS2H

Ekran Kartım : Sapphire Ati Radeon HD 4350 512 MB Lık

Ram : 1 GB 533 MHZ

HDD:160 GB

İşlemci : Pentium IV 3.06 GHz

Buna windows 7 kursammı ?

kur arkadaşım 1 gb ram yeter win 7 ye

xp de kal derim boşuna uğraşma bence performans alamazsın ve buda seni memnun etmez işlemci ve ram değerlerin düşük hele oyun fln oynuyorsan birazda özellikli bir oyunsa hiç kurma ama çalıştırma sorunu yaşamazsın normal özellikleri kullanabbilirsin çok rahat

kur arkadaşım 1 gb ram yeter win 7 ye

Please register to see this content.
sadece win7 yeter.Geçme arkadaşım win7 kuracan anti-virüs cart curt derken sistem hazırda 600mb ye yakın yada daha fazla ram kullanıcak.

Sen kullan xpni boşver win7 yi.Güzel hoş diye performansından olma.

Gönül rahatlığı ile kur arkadasım orta seviye oyunlarıda rahatlıkla oynarsın . Amdxp2500 Asus anakartlı ( 1.4 Ghz ) sistemim var bir tane diğer odada kurdum xpden daha stabil çalışıyor . Tahminin oynayacagın oyunlar şunlar call of duty 4, pes 2010 , crysis ilk versiyonu bunları oynatır ama orta ayarlarda dene sonuçlarını paylaş burada diğer kuracak arkadaslar için fikir olur .

2inci pc ye win 7 kurdum

dual core e2180 2,00 ghz 1 gb ram 128 vga

gayette stabil çalışıyor birde 2 gb hafiza kartı le readyboost yaptım 0 kasma var

ama mesela efektli açılışve kapanışlar ekran kartını zorluyor o nedenle efektleri birazını kapattım

ama win 7 en güzel 2 gb ram ile çalışıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...