Jump to content

Talhash 1.0 ( Tamamen Türk Yapımı )

MostWanted
 Share

Program Nasıl Olmuş?  

249 members have voted

1. 1. Değerlendirme

Recommended Posts

Hayırlı olsun kardeşim :)

Hani derler ya "Merak güzel şey." aynen öyle :)

---

@Buqrahan

bence lafın kırıcı olmuş. "hiçbir işime yaramaz"sa neden indiresin ki? Sanki talha kardeşim bu programı "noolur indirin, sizden gelecek 3-5 puana çok ihtiyacım var" gibi bir açıklama yaptı sunumunda da sen böyle bir cevap yazmışsın. Emeğe saygı ama olmadı bence.

Arkadaşlar en basitinden düşünelim: Nero ile DVDye aktardığınız arşivlik dosyalarınızda kopyalama hatasından dolayı bir uyarı aldınız. Ancak Nero uyarıyı dosya bazında değil sektör (DVDdeki halka) bazında yapar. Yani siz hangi dosyanın doğru hangisinin yanlış kopyalandığını asla bilemezsiniz. İşte bu program sayesinde dosyalarınızın doğruluğunu test edebilir, sadece hatalı dosyayı tekrar işleme taabi tutarsınız. Böylece DVD israfından kurtulursunuz.

Demek hiçbir işime yarıyormuş :)

Lütfen yorum yazmadan önce karşınızdakinin emeğine "gerçekten" saygı gösterin.

Edited by coxefgun

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Bugrahan arkadaşım inan ki işine yaramayacaksa indirme çünkü ben puan falan kazanmıyorum :) Ha işine yarar yaramaz bişey diyemem sonuçta her program her kesime hitap etmez.Bu program daha çok burda modifiye xp yapanlara hitap eder :)

İşime şu konuda yaramayacagını yazmıştım. Modifiye anlamında yazmıştım fakat demek ki yanlış ifade etmişim. Kusuruma bakmayın. İndirmek isteme sebebim ise program arşivime eklemek için.

http://www.virustotal.com/tr/analisis/cadc3957dd193c6c26ad77ef9998dc0d742448e2f2772979f1688df34b9dcd1a-1262946496

doktor bu ne? :blink:

İşin garip tarafı en güvenilir antivirüslerden uyarı yok. Ya diğerleri bişey bilmiyor ya GData (güvendiğim dağlar)a kar yağdı...

Gerçekten teşekkürler arkadaşlar :) Yeninden belirtmemde sakınca olmaz inşallah.Sunumu ben ingilizceye çeviririm diyen varsa bana lazım.Ayrıca programının dilini de kontrol edebilirsiniz..

İngilizce konusunda yardım etmeye çalışacağım ama şu saat itibariyle uykum var yatarken mi çıkar karşına :D

Talha kardeşim tebrik ederim dün gece programı indirip denedim

:)

pek anlamam ama belki sorun bendedir,şimdi rapidden herhangi bir varolan dosyanın md5 değerini bulması için tıkladığımda böyle bir dosya yok gibi birşey diyor..

ama normal adres defterine girip yapınca dosya rapidde mevcut :pardon:

tüm dosyaları da dizsem linkleri de karşılaştırsam md5 leri de karşılaştırsam yok diyor -satır satır istenildiği gibi-

ama denemelere bakılırsa sorunsuz görünüyor..

Şöyle bir şey var.Eğer Listedeki dosyalarla karşılaştır dediysen listedeki dosyayı bulamadığı için yok diyebilir.Fakat sadece md5 dosyasını bul dediysen ve öyle bir hata alıyorsan kontrol ettiğin linkleri görmek isterim :)

şimdi denedim md5 değerlerini buldu fakat listede bulamadı..resimleri tek tek inceleteyim sana..

şimdi bu rapiddeki check durumu..

58351545.png

bu da senin programdaki liste kontrol durumu..

66155088.png

md5te sorun yok ama :D

65065337.png

yanlış anlaşılmasın meraktan sordum yoksa beğendim her ne kadar derin bilmesem de :)

bu md5 değeri değiştirme falan nasıl olur onları kurcalamadım henüz yani bilmiyorum :D

Şimdi Enes'cim durum şu.Program liste dediği kendi listesi.Yani şöyle sen o dosyayı indirip program gösterirsen ondan sonra listedeki dosyalarla karşılaştır dersen sorun olmaz.Ama nöyle olunca program listede dosyayı arıyor ve bulamıyor o yüzden o dosya adı yok diyor.Yani ordaki yok demesi rapidde olmadığı anlamına gelmiyor.Sadece programda görünmediği anlamına geliyor..

Not:Berbat ve geliştirilmeli diyen üyeler nedenlerini belirtirse çok şükela olacak!Diğer türlü çamur at izi kalsından öteye geçemeyecekler çünkü..

Edited by talha_252

Şimdi Enes'cim durum şu.Program liste dediği kendi listesi.Yani şöyle sen o dosyayı indirip program gösterirsen ondan sonra listedeki dosyalarla karşılaştır dersen sorun olmaz.Ama nöyle olunca program listede dosyayı arıyor ve bulamıyor o yüzden o dosya adı yok diyor.Yani ordaki yok demesi rapidde olmadığı anlamına gelmiyor.Sadece programda görünmediği anlamına geliyor..

hmm anladım Talha kardeşim sağolasın şimdi dank etti :D

Ellerine Sağlık Talha kardeşim. Uzun zamandır yazılımlarını ve anlatımlarını iyi takip ederim. Fakat bayadır işlerimin yoğunluğu nedeni ile pek giremez oldum. :)

Not: İsmail sen ayrı kurvardasın talha ayrı kurvarda. Yüklenme Talhaya :D

gerçekten çok güzel yapılmış bir çalışma

emeğine sağlık .

Acaba hangi programları kullandın yaparken merak ettin doğrusu :)

AutoIT gerçekten çok fonksiyonelmiş ya :)

Yavaş yavaş görmeye başlıyorum programın becerilerini

Her ne kadar ben bilgisayarda arama yaptıramasam da yapılıyormuş :)