Jump to content

Kullandıgınız Mouse Tavsiyesiyesi Varmı,alacagım

akincaglar

Recommended Posts

arkadaslar

bende 2 scroll + 4 tane dugmesi olan 2 taneAA pil ile çalışan ve acma kapama dugmesi olan

A4Tech laser mouse var (4 yıl önce almıstım) aslında memnunum fakat pil ömrü hemen bitiyor

yani günde5,6 saat kullanınca ertesi günü tekrar değistiriyorum,buda beni sıktı artık ve

yeni bir tane sorunsuz ve uzun ömürlü bir mouse arıyorum,gizli yani kendi kendine acma kapama dügmesi olan

cam hariç her türlü yüzesde rahat calısan ve uzun ömürlü olan ve fiyatı 60 Tl'ye kadar olan bir mouse arıyorum.

bu özellikleri hatta artısı olan ve sizin kullandıgınız bir mouse tavsiye edebilirmisiniz?

simdiden tesekkurler

Alacaksan Logitech marka al ben 39 liraya almıştım Logitech Nx80 Hyperfast gayet güzel.Pili 3-4 ay oldu hala değiştirmedim

tesekkurler erdem arkadas,

pil süresi güzel peki point yaparken tıklayınca ve yüzeyde hareketi nasıl *

benimki bazen pad (2 tane var)üzerinde iken tam hareket etmiyor

Nx80'de boyle degildir herhalde?

Microsoft mobile 4000 var bende mavi lazeri var kırmızı olan lazerler benim masada ped olmadan hareket etmiyor ama mavi böyle değil çok harika bir mouse. Diğer bire özelliğide yaılımıvar mouse üzerinde bulunan her tuşu özelleştirebiliyorsun.

Ben hangisini almamanı söyleyecegim kesinlikle Microsoft Kablosuz mouse larini alma ben 30 lira verdim pisman oldum Daha dogrusu Kablosuz aldıgında 10 kere düsün sonra al Tavsiye :dribble:

bende onun için arkadaslardan ilk once tavsiye alıyorum herkesin tavsiyesini degerlendirecegim ve

bugun aksam gidip alacagım, hangi model microsoft ve neden olmasın ? aslında ismi iyi amaaa

tesekkurler dusuncen için shalken

akincaglar dostum bu mouse bir kere alınıyor ve uzun süre kullanıyorsun eğer profesyonel oyuncuysan önereceğim mouse alma ama stnadart kullanıcıysan logitech vx nano kablosuz mouse öneririm ben kullanıyorum ve cihaz gerçekten müthiş ancak biraz fiyatı tuzlu ama hakkını veriyor. pil ömrü; sen de 3 ay ben diyeyim 4 ay, açma kapama düğmesi var, ileri-geri düğmesi var,çift kullanımlı roler var,zoom tuşu var ve mouse lazer ne atlama nede takılma yapıyor, her yüzeyde denedim halıda bile(halı shaggy bu arada)

eğer fiyatı tuzlu dersen ve başka mouse alacam diyorsan marka olarak logitech'den şaşma kesinlikle microsoft'u önermiyorum kablosuz mouse'ları gerçekten çok kötü sakın microsoft alma verdiğin paraya yazık olur umarım yazdıklarımı dikkate alırsın kolay gelsin

Microsoft Wireless Desktop 3000

Please register to see this content.

100tl

USB Gizlenebilir alıcı/verici. Farenin altına kolaylıkla saklanabilir; 8 aya varan pil ömrüyle fareyi otomatik olarak açar ve kapatır.

Microsoft BlueTrack Teknolojisi optiğin gücüyle lazerin kesinliğini birleştirerek neredeyse her yüzeyde kayda değer izleme özelliği sağlar.

S1630096.jpg

Alacaksan Logitech marka al ben 39 liraya almıştım Logitech Nx80 Hyperfast gayet güzel.Pili 3-4 ay oldu hala değişt

erdem arkadas hemen aksam saat 17:00'de

gittim LogitechNX80 39.90 TL'ye Teknosadan aldım şimdi amaaaa

hersey guzel fak cok kucuk geldi elime yaw boyutu; 5 8 x 11 x 6,6 cm daha onceki kullandıgım ;8,4 cm x 21,8 cm x 20,6 cm 2 saatir kullanıyorum elim alısmadı sanki 10-12 yasındaki cocuk eli için yapılmış gibi geldi bana.

ayrıca ac kapa dugmesi var altında herhalde onu kapatmak lazım her gece pil uzun dayansın diye,ama ben kendiliginden otomatik kapanıyor sanmıstım

1 saat daha kullanıyım baktım olmadı gidip baska daha buyuk boyutlu bir Logitech alayım,sizinle paylasıyorumki sizinde bilginiz olsun

b63098ae12_G6-70D.jpg

şu anda kullandığım mouse bu pil ömrü 20 gün veya daha fazla kısa süreli pil değiştirdiğimi hatırlamıyorum. 8 adet 7-8 adet fonksiyon tuşu var tuşlara istediğin program veya komutu ekleyebilirsin tavsiye ederim. kablosuz iletişimde hoşuma giden model bu.

A4tech G6 - 70D modeli fiyati tanıdığın bilgisayarcı varsa 35 yoksa 45

Arkadaşım dediğine uygun model adını bilmiyorum ama arkadaşların da dediği gibi bilgisayar yan ürünlerinde Logitech'in üstünlüğü tartışılmaz; özellikle mouse ve klavyede. Biraz pahalıdır ama fiyatını kesinlikle hak eder. Benim mouse'u her gün kullanmama rağmen tam 8 aydır pilleri bitmedi daha...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...