Jump to content

Windows Live Essentials 2012 16.4.3508.0205 Final

exit
 Share

Recommended Posts

• Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar msn 2011 kesinlikle xp desteyi yoktur yüklemeye calışmayın ama ileride microsoft bir güncelleme cıkarıp bu hatasını telafi ederse bilemem ama şu am icin kesinlikle xp calışmıyor.

birde bu sürüm sızma falan değil kimse kacırmadı bunu veya kimse calmadı, sadece paylaşmak ve yüklemek icin fırsatım olmadı ondan paylaşamadım. aslında düzgün bi şekilde paylaşmak isterdim ama yinede olmadığndan böyle sadece test edip konuya ekledim

saygılarımla...

koymaz onlar xp destegi..adamlar win7 i nasıl satsak diye bakıyor

wmp12, ie9, messenger 2011..hangi birinin xp destegi var?? ilerde tüm ürünlerini vista,win7 destekli sunar bunlar..

onlar komazsa biz koyarız o sorun değil. fırsatım yok olsa ben cözerim onu ama her neyse.

Beyler kişisel filkrim hiç beğenmedim bu msn i.O kadar çok hatalı yeri varki anlatama..

-Sosyal ağ dmeişler Twitter yok

-Nick yok

-Pencere çok kaba ve büyük

-Çok hantal ve bir yığın adımdan geçiyorsun.

-Çevirim Dışı durumu çok karmaşık

-vs vs vs

kesinlikle katılıyorum. Anlık mesajlaşmadan çok sosyal paylaşıma bir dönüşüm algılıyorum. microsoft bu konuda bir altyapı ve geçiş oluşturuyor olabilir ki şahsi kanaatim berbat.

nick yok artık html bazlı ad düzenlme var sahtekarlık v.b durumlar için yaptılar kötü olmuş diyenide ilk defa burda gordum..api hesaplama kullanılmıştır i9 daki gibi xp de tarih oldu xp nin api hardwre özelliği yok hayal kurup beklemeyin yaparlar diye .sorun yaşayan arkdaşlar ie9 daki tüm artıkları temizlesinler app-data klosoru ozellikle temiz kurulum istiyosalar..

Edited by ibo303

Bu Final ve orijinalse bazı yorumcular neden "orijinali çıksın yükleriz"

şeklinde yorum yağıyorlar anlayamadım.

Paylaşımcılara teşekkür ederim.

turkish warez quality :D ondan...bill gatesden özel açıklama bekliyo bizim insanımız...

awvqxy.jpg

Windows Live Messenger 2011 İndir

Windows live messenger'in yeni sürümü ile karşınızda.Kurmak daha nasip olmadı ama kuranların bazıları çok beğeniyor kimileri hiç beğenmiyor.Messenger'in 2011 sürümünü konu devamından indirebilirsiniz.Güle güle kullanın..

Sürüm: 2011 Build 15.4.3502.922 (FINAL)

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7

Boyut: 156 MB

Dil: Türkçe

download.gif

Please register to see this content.

Windows Live Messenger Çoklu Oturum Açma Yaması İçindedir.

Not:Yamayı Kurarken " windows live messenger 2011" Kapalı Olmalıdır Yoksa Çalışmaz.

Not:Arkadaşlar Live Messenger 2011 Windows Xp Desteyi Yoktur.Yüklemeye Çalışmayın Ama İleride Microsoft Bir Güncelleme Çıkarıp Bu Hatasını Telafi Edermi Bilemem Ama Şuan İcin Kesinlikle Xp'de calışmıyor.

Edited by son darbe

arkadaşlar bence yadırgıyorsunuz ben 2 gündür kulanıyorum ve denemeler yapıyorum, tabiki eski sürüme alışık olduğumuzdan ileri gelen bazı şeyler var ve hoşumuza gitmiyor.

benim pek beğenmedim bir kac olayı var mesela coklu acma yamasını ekledikten sonra ve bir msn acık olduğu zaman bir başka msn acmaya calışınca son acmış oldunuz msn tekrar acılıyor bir kac sacma olayları var ama bide şunu deneyin birine cam yolayın ve o pencereyi görün bence bu harika olmuş. zamala alışırız diye düşünüyorum ve tabi cok cok hoşumuza gideceğinden eminim şu an icin sadece yeni olduğundan dolayı yadırgıyoruz. kimse 2011 sürümünü kulanmak zorunda değil şu an icin öyle bir şart veya zorlama yok mikrosoftan ama ileride ne olur bilemem

saygılarımla...

kesinlikle katılıyorum. Anlık mesajlaşmadan çok sosyal paylaşıma bir dönüşüm algılıyorum. microsoft bu konuda bir altyapı ve geçiş oluşturuyor olabilir ki şahsi kanaatim berbat.

Sağ üst köşede kısa görünüme geç tuşu var!

10 sene önce çıkan xp de çalışan versiyonunu kullanmak isteyene saygı duyarız napacaz başka :)

onlar komazsa biz koyarız o sorun değil. fırsatım yok olsa ben cözerim onu ama her neyse.

XP için wmp12 çıkmadıysa hala ie9 ve msn2011 de çıkmaz!

10 sene önce çıkardığı ürüne (xp) hangi firma destek veriyor hala¿

XP için wmp12 çıkmadıysa hala ie9 ve msn2011 de çıkmaz!

10 sene önce çıkardığı ürüne (xp) hangi firma destek veriyor hala¿

bak ben katılıyorum size sırf mileti win 7 kulanmaya zorluyorlar ama wmp12 görüntüsü hatta daha güzeli zaten var xp ie 8 veya 9 kulanan kac kişi var ki ona bir care düşünsünler ama msn bu gün dünya üzerinde ilk olmasada mesajlaşma araclarında zirveyi zorlayan bir program (her nekadar Türkiyede sadece bu kulanılsada) yinede bir care bence bulunur