Jump to content

Türktelekom Sonunda Yaptı!

pcmemo

Recommended Posts

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

adamlar paketi size satarken sölüyor onay alıyor hatta internet sitelerinde tarife ile ilgili koca bir tarife tablosu bile görmüştüm.Siz bunu satın alırken ve 6 ay sınırsız kullanırken iyi de adamın düzenlemeyi yerine getirince mi kötü oldular ?

Bizim ona kızdığımız yok.Kör değiliz biliyoruz.

Bizim kızdığımız olay 16 kat birden düşürüp adil kullanım diye 512kb yi 49 tl ye vermeleri.

ayda 110 gb download mı yapılır yaa...telekom önlemini almış bence süper uygulama

neden yapılmasın ki bir oyun en az 10 gb ayda en az 3 oyun bitiririm

bir film indirme 1 gb ,facebook tivibu derken kota oluyor kardeş birde siten varsa tamam işte kota 25 gb oldu ayda

8 mbit internet sağlamışlar nimetinden faydalanıcaz tabi millet 2,4 mb/sn ile dosya indiriyo biz ise 950kb/sn ile dosya indiriyoz sizce bu adil kullanıma aykırı değilmi

Bu sıkıntıyı sadece ttnet kullananlarda duydum ben kendim uydunet kullanıyorum hiç böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım.

smile ve biri gibi adsl hizmeti sağlayanlarda eğer ki bu kota sınırı olmazsa ttnetten smile adsle ve uydunete geçen çok olur :)

ya benmde kızdığım 8mbt int veriyosun 15gb adil kullanımınıda koydun ama nden 512 ye düşürüyosun bari 1 yap . bu btk ' nında onay verceğini sanmıyorum.hızım dün düştü bir masaüstü bir laptop zor bağlanıyorz nete. zaten ne beklıcez ttnet'ten her zaman kendine...

smile ve biri gibi adsl hizmeti sağlayanlarda eğer ki bu kota sınırı olmazsa ttnetten smile adsle ve uydunete geçen çok olur :)

yahu benim kota bi bakıyon 25 gb bi bakıyon 10 gb olmuş 1 haftada yani ben ayın 25 günü 512kbps yemi 50 tl vericem

abicim uydunetin tarifeleri nasıl

yahu benim kota bi bakıyon 25 gb bi bakıyon 10 gb olmuş 1 haftada yani ben ayın 25 günü 512kbps yemi 50 tl vericem

abicim uydunetin tarifeleri nasıl

http://www.uydunet.net/tarifeler.html

1mbps limitsiz 29 TL :D

Benim asıl merak ettiğim smile bu kota sınırına uyacak mı ?

En kötü ihtimal uydunete geçiş yapıcaz :D

ya bende bi ara kızdım neti değiştirmeyi düşündümdü ttnet ofisindeki görevli diğer netlerde(smile,biri vs ) bizden alıyor demişti. acaba bu doğrumu ?

hepsi aynı alt yapıyı kullanıyor.

Görevli doğru demiş...

kandırmacaydı zaten ..arkdaşta soyledi teklonijisinin yetmediği yerde düşmüyoo diye ama 1 kaç ayda onune geççekler diye çalışan şefti telekomda altyapı yenileniyo doğal bu konuda telekom haklı ava gidip avlanma oldu biraz ...!

abi ne demek istediğini anlamadım biraz daha anlatırmısın teknolojsinin yetmediği yerde düşmüyo derken ne demek istedin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...