Jump to content

Türktelekom Sonunda Yaptı!

pcmemo

Recommended Posts

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Ben 3g yi ucuza kullanıyorum vodafone cepnet ıle aylık 8 tl ye telefonumu pc me baglıyorum ve sınırsız ınternetımın keyfını cıkarıyorum :)

nasıl oluyor hocam anlatırsan bizde faydalanalım bilgimiz olsun; kopalım şu '' ttnet '' den

kablotv gelmedi ki ona geçelim yeter bu kadar kazık artık hisetmez olduk nasır tuttu bir taraflarımız

ben esenyurt\kıraç ta oturuyorum bizim bölgenin 4 bir tarafında var bir tek kıraçın içinde yok olsa bir saniye durmam kurtulurum bu rezillikten.

Ben şunu bilirim adamlar kafalarına göre istediklerini öyle güzel yapıyorlar ki anlatamam. siz %100 kar yapan bir kurumu özellştirirseniz ve Türkiyenin % 90 bu kurumdan hizmet alıyor ise onlarda kafalarına göre zamda yaparlar tarifede degiştirirler, Onlar degilmi mahkeme kararlarını hiçe sayanlar. Benim devletim beni korumaz ise semer vuran çok olur anlayacagınız.

ttnet kullanırken müşterri hizmetleri en az 20 defa aradık böyle böyle sorun var dedim bi servis göndermediler uzun bi süre onların yüzünden nete giremedim deli oldum en sonunda iptal ettirip smile geçiyim diyince servis yollayalım filn fln dediler smile geçtim burdada her faturada modem almadığım halde 1-2 ytl modem parası alıyolar yalnız asla net kopması olmadığı için dert etmiyorum. bence ttnet kullanan 4 kişiden 1 i bile başka tarifeye geçse biraz akıllanır ttnet yetkilileri

Allahtan ben üniversiteye başlayana kadar sabrettiler :D ne diyeyim.

Bir rüyada böylece sona ermiş oldu.

En fazla 75 kb/sn ile indirme yapıyorum şimdide :D.Neyse indireceklerimi bitirmiştim.Anca ayda 3 - 4 film indirirrim yeter :D

Arkadaşlar Daha Hızımı Dün Ölçtüm :) DÜşükDEĞildi Bİrde Bayaa İNdiremm VAr

8 mb görünüyor benim anlamdığım Meslea 2mb te geçtik bunu duyduktan sonra Onda Sınır olmuca demi sadece 8mbtte sınır olacak Uydunet Her ile Bağlanıyormu bu arada :)

Btk nın onayına sunulan paketleri kısaca sizlere açıklıyayım.

Limitsiz Tarifelere Üye alımı kapatılacak(Net limitsiz tarfiler değildir!)

Net limitsiz tarifelerdeki adil kulllanım hakkı olan 15 gb 25gb a yükseltilecek.

Adil kullanım hakkından sonra 512kb e değil 1mb e hız düşüşü yapılacak.

Net limitsiz tarifelere yeni paketler eklenicek.50gb 100gb gibi.Bu paketler farklı fiyatlardan satılacak.

8mbit net limitsiz kullanan kişiler 8mbit Net limitsiz 25gb paketine geçirilecekdir.

Bazı illerde 512kb paketide olucakdır.(ÖZellikle büyük şehirler yok.)

Ayrıca limitsiz tarifeleri kullanan kişiler yani 1,2,4,8 mbit limitsiz tarfileri kullanan kişiler paketlerini kullanmaya devam edicek.Ancak geçiş yada yeni üye alımı olmucakdır.

@pcmemo rüyadamıyım biri beni uyandırsın :dribble: yaa böyle bi paket olsa tatından yenmez geçenlerde bi haber okumuştum ama o pakette bunlar yoktu böyle bişey olmaz bence bu türkiyede haber linki

Please register to see this content.
9 agustos tarihli

dun ve bugun olmak uzere ıkı kez daha aradıalr hanımın cebini... verdıgım tepkıyı herhakde not almıslarkı gecen gorusmelerımızde sanırım tatsızlık cıkmıs... bunun kımseye yararı yok dedıler, bende sızın benım hızımı dusurup mahkum edıp kendınıze surundurmenızın yararımı var dedım, beyfendı boyle konusmanız gerekmez dedı gene... halen hanımı ıstıyorsun konusmak ıcın, peki dedım senle gorusturecem ama bır sartım var sende benı hanımınla konusturacaksın dedım.... ortada bırkac sanıyelık sessızlık yasandı... dedı ıyı gunler... kapadı sonrada... yemınle uydu nete gecmeye karar verdım arastırıyorum uygunsa hemen cezasını odeyıp kapatacam... valla delı oldum... ama telı kapattıktan sonra ıcınde bır huzur ve yuzumde tatlı bır gulumseme oldugunu fark ettım... bır kac gundur bu kadar eğlenmemıstım :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...