Jump to content

Marangoz İçin Çizim Programı

taytanıx

Recommended Posts

arkadaşlar bizim altkomşu marangoz yeni bilgisayar almışlar ve benden bu bilgisayara marangoz için bir program yüklememi istedi.marangoz için bir çizim programı gerekiyor.varsa böyle bir program buraya koyabilirmisiniz.basit birşey olursa çok daha iyi olur.

Yapılmaz diyen yok ama PS ile bahsettiğim programlarıda işlevsellik açısından vede kullanım alanı bakımından kıyaslamayın marangoz biri oturupta PS da bir kapı yada dolap çizmekle uğraşamaz bu işler için yapılmış en uygun programları söylüyorum ben. Bu programlarda hazır şablon çizimler kalıp tasarımlar mevcut hem daha kolay hemde pratik programlardır zaman kaybettirmez kullanıcıya daha hızlı çalışma imkanı sunar.

Öyle bir şeyden bahsediyorsunki sanki Autocad programında hazır kalıplar vs. bulunmuyor. Adamlara kalkıp Autocad ile ev yap demiyorum ben ve lakin bu programla evde çizebilirsin bi kutuda. Kişinin kullanımına bağlıdır. Benim ısrarla tavsiye etmemim sebebi ise yardım konusunda sıkıntı çekmemeleridir.

Bizde yardım ediyoruz heralde arkadaşım benim amacımda siz sağ elle sol kulak kaşırken daha kolay olanı sunmak ve bu konuda bilgilendirmek daha basit ve kullanışlı programlar varken neden karmaşık işlemlerin olduğu programlara yönelsin insanlar üstelik burda bir marangozdan bahsediyoruz inşaat mühendisinden değil herkesin seviyesi bellidir tahmin edersiniz az çok. Belki senin tanıdığın Autocad bilen marangoz vardır bilemem ama ben bu güne kadar görmedim ve benim tabıdıklarımda hep Kitchen Draw ve Adeko yu kullanıyor.

Arkadaşlar marangoz nerden bilsin Autocad kullanmayı zaten bilse proğramı kullanmayı yüklerdi sanırım

Bir marangoz programı vardı kardeş bulursam link veririm.

Ama kullanmasını bilmiyorum çözebilirsiniz.

Açtıgım konunun birinde dekor resimleri olan mobilya vs var.

linki bu

Please register to see this content.

yanlız bir kaç program daha var içerisinde.

Bu klasörü aç "Ev dekor prg Dream Homes - 100 Inspirational Interiors"

içerisinde WinDjView-0.5 tıkla

File dan open a bas

bunu seç Dream Homes, 100 Inspirational Interiors

aç .umarım marangoza yardımı dokunur.

Orda bir sürü model var.

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...