Jump to content

Pc Ye Macos X Kurma

WinPLUS
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar normal bir masa üstü Pc'im var ve Pc ye MacosX kurmak istiyorum.Windows Sürümlerini denedim.Birde Apple'in işletim sistemini kurmak İstiyorum.Bu konuda yardımcı olacak birisi varmı??

MacOSX'u nasıl temin edebilirim?

Kurulumunu Resimli Açıklayabilirmisinz?

kurulum sırasında bir çok hata oluyor çook denedim ancak olmadı hemde 10 15 tane farklı pc de denedim herbirinde farklı hatalar veriyor.. brde hddnin tamamını biçimlendirmen gerekebilir..ve ayrıca onlarca soruna açık olman lazım tabi driver ve çeşitli kartlarının mac os driveri olması gerekir .

.sana tavisyem sanalda kurup denemen wmvare workstation da kurulum yapılmış ....incele

Edited by byvistakazim

arkadaşım pc hızı önemli değil yaw önemli olan dınanım uyuşması

bende birtürlü kuramadım şunu dvd yi takıyorum boot ekranı geliyor o elma sonsuza kadar ekranımdan gitmiyor habire dönüyor...

insyde h20 anakart

Mobile Intel® Graphics Media Accelerator 4500M 829 mb

Intel® Pentium® İşlemci T4500 Dual Core 2.3 GHZ

2 GB Ram

Edited by milano88

[color=#445563][font=verdana, tahoma, sans-serif]Bir çok kişi denemiştir Mac i Pc ya kurmaya ama kurabileni hiç görmedim [/font][/color]

Bende kurmuştum kullanıyordum.Metin bunu iyi bilir :D

Standart kurulumda defalarda sıkıntı yaşadık...kullanadıınız donanım özellliklerini öğrenebilirmiyim..?

Ben kurup deneyenlerdenim hemde Pentium4 PC ye kurdum pek performans farkı yok ama Gercek bir MacOSX te farklı performans alırsın tabi asıl sorun driverleri bulma mesela ben Sapphire ATİHD4830 1gb kullanıyorum ama bu sürüm için henüz bir driver çıkmamış hala üstünde çalışılıyor .USB sorunu oluyor WEBCam driverleri falan yani çok sorunlu kuruyorsun ama düzgün çalıştıramıyorsun.

Kurulumlarda Klavye ve Mause USB bağlantılı olması lazım bu şart ,Bios AHCI modu kapalı olması lazım.Yoksa elmada takılı kalır kurulum başlamaz...

Bol şans...

Edited by dj sms

Ben kurup deneyenlerdenim hemde Pentium4 PC ye kurdum pek performans farkı yok ama Gercek bir MacOSX te farklı performans alırsın tabi asıl sorun driverleri bulma mesela ben Sapphire ATİHD4830 1gb kullanıyorum ama bu sürüm için henüz bir driver çıkmamış hala üstünde çalışılıyor .USB sorunu oluyor WEBCam driverleri falan yani çok sorunlu kuruyorsun ama düzgün çalıştıramıyorsun.

Kurulumlarda Klavye ve Mause USB bağlantılı olması lazım bu şart ,Bios AHCI modu kapalı olması lazım.Yoksa elmada takılı kalır kurulum başlamaz...

Bol şans...

Bios AHCI kapalı-açık 2sinide denedim yine elmada takılı kalıyor birde mouseyi usb ile takıp deneyeceğim benim mouse kablosuz