Jump to content

Cep Telefonu Modem Olarak Kullan Ayda 8Tl Sınırsız

Guest _ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

[quote name='Legion' date='08 Ocak 2011 - 22:31 ' timestamp='1294526508' post='940703']
[b]Verdiğin istede var,bendede 7610 var çekmecede duruyo,finaller için Ankara'ya gittiğimde internet lazım olacak :)[/b]
[/quote]

Evet o liste Nokianın kendi sitesinde de var.
6600'ı pc suit tanımıştı. Sadece internete bağlanamamıştı
Pc suit ile sadece intenete bağlanılmıyor. Bilgisayradan gelen mesajları v.s kontrol ediliyorsun.
Demekki o listede bütün telefonlar sadece pc suite bağlanabilen telefonlar . Yani hepsiyle internete bağlanılamıyor

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Legion' date='09 Ocak 2011 - 00:46 ' timestamp='1294527412' post='940716']
[b]Keşke kesin bi bilgi olsa,var mı 7610 kullanan arkadaş acaba? :)[/b]
[/quote]

sitesinde böyle yazıyor tabi bu tel se [codebox]http://www.nokia.com.tr/cep-telefonlari/tum-modeller/nokia-7610/uygulamalar[/codebox]
Kurulum Sihirbazı

Operatör ayarlarınızı aktif hale getirmeyi unutmayın! Birkaç tıklamayla, Kurulum Sihirbazı, Multimedya Mesaj Servisi (MMS) ve İnternet taraması için telefonunuzun ayarlarını konfigüre etmenize yardım eder.

MMS veya İnternet’ten tamamen faydalanabilmek için GPRS hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Kurulum sihirbazı, Nokia 7610 Kurulum Sihirbazı adresinde bulunabilir. Nokia 7610 Kurulum Sihirbazı sayfası

Edited by yawuz58

[quote name='Legion' date='09 Ocak 2011 - 01:11 ' timestamp='1294536110' post='940790']
[b]7610 konusunda yardımcı olabilcek arkadaşlardan cevap bekliyorum :)[/b]
[/quote]

ben nokia 3230 la bağlandım ilk başta donanım desteklemiyor acil yardımı arıyorum 112 donanım otomatikmen yükleniyor ondan sonra internete bağlanabilrisin nokia suitin son sürümünde yapmıştım ama 3g destekleyen telefon varsa daha iyi oluyor bağlantı açısından

Edited by m3hm3t1991

[quote name='DeTrOiT' date='09 Ocak 2011 - 02:24 ' timestamp='1294533257' post='940773']
ben kullanıyorum ortalama 12 kb hızda dowvnload yapıyor biraz yavas sabır gerekiyor.çok iyide değil kötüde değil..
[/quote]
12 kb hızı olmaz 0.12 mbps dir o bendede öyle

arkadaslar ben yaklasık 6 aydır kullanıyorum

Nokıa 5800 kullanıyorum Joikusoft programı sayesindede laptoptan wifi ile sorunsuz bır sekılde internetide girebiliyorum bnun için nokıa ovıstoreyı bılgısayara kurmaya gerekte yok.

İnternet telefonumdan tum wifi olan cihazlara dağıtabılıyorsun laptop telefon gibi çocu zaman arkadaslar kendi telefonlarından benım internetimle sorunsuz giriyorlar gercekten cok guzel bır uygulama

ancak söylendiği gibi biraz yavas sadece telefonda kullanılacaksa tavsıye ederim

zor durumlardada bilgisayardan da kullanılabılınır bır paket vodafoneyı bu konuda tebrık etmek lazım

insallah hızı bırazdaha arttırıp ttnet e buyuk bır darbe indirir.

telefonunuzun modem özelliği olmalı

• 10 ay sonra...

[quote name='yawuz58' date='04 December 2011 - 14:24 ' timestamp='1323001448' post='1123807']
arkadaşlar vodafone 8 tl lik aylık cepnet paketine abone alımını durdurmuş
01 11 2011 tarihinden itibaren not eski aboneler kullanmaya devam ederler iptal etmedikleri sürece
[/quote]

Evet ya bu çok kötü oldu.
Adamlar baktı. Zarar ediyor. Paketleri kaldırdılar.
Umarım yeni ucuz pakaetler yayınlarlar.

Allahtan üyeliği devam edenlerin abonelikleri devam edecekmiş. Yoksa ne yapardım ben.

amaç dışı nasıl kullanacaz sonuçta internete giriyoruz
başka ne için kullananılır acaba
not ben hala kullanıyom az daha hattı değiştirecektim son anda gördüm
az kalsın mahvolmuştum ama ozaman haftalık 12tl olanı kullanırdım
sınırsız 4gb 39 tlden daha iyi yine 8tl farkla sınırsız

Edited by yawuz58

[quote name='yawuz58' date='05 December 2011 - 21:35 ' timestamp='1323113729' post='1124554']
amaç dışı nasıl kullanacaz sonuçta internete giriyoruz
başka ne için kullananılır acaba
not ben hala kullanıyom az daha hattı değiştirecektim son anda gördüm
az kalsın mahvolmuştum ama ozaman haftalık 12tl olanı kullanırdım
sınırsız 4gb 39 tlden daha iyi yine 8tl farkla sınırsız
[/quote]

Amaç dışı vodafone göre nasıl alıyor anlatayım.
Ben vodafonenin hattını sadece internet amaçlı kullnıyorum. 3G modeme takarak kullanıyorum. Yani herhangi bir telefon görüşmesi v.s yapmıyorum. Aylık sadece 8 tl hattımdan kesiliyor.

Aadamlar sadece 8 tl kesiyor benden fakat. Ben bu tlyle aylık 7 ile 8gb arası internet kullanıyorum :)
İşte vodafone bunu kendine yedremedi. Ve 8 tllik pakaetini ve günlük paketini kaldırdı.
Umarım yeni avantajlı paketler çıkar

• 4 hafta sonra ...

[quote name='berke_han' date='22 September 2010 - 19:12 ' timestamp='1285182771' post='888062']
Yaklaşık 3 aydır bu şekilde kullanıyorum bende. Birkaç ay için internet bağlatmak istemeyenler için biçilmiş kaftan.Sadece Nokia olmasına gerek yok. Samsung telefonumla rahat rahat bağlanıyorum.6-7 sekmeyi aynı and. açıp gezinebiliyorum.indirme hızı yaklaşık 25-30kb hızında.Gece bilgisayarı açık bırakıp 300 mblık dosyaları da indirebiliyorum. Ayda 7.99 TL, çok uygun :rolleyes:
[/quote]

Samsungun chat335 nasıl ayarlayacagiz PM le ulaşabilirsen sevinirim..

vay arkadaş.demek bunca zamandır boşu boşuna telekoma para ödemişim :angry2: .yedim seni ttnet. =@ şu an bile ttnetin 100mbps iyle bağlanıyorum bana ulaşan hız 12-30mbps.güya sınırsız diye aldık. :( bi video bile 10 dakikada izliyorum. :blink: hemen vodafona geçiyorum. :wub: sağol ultimate. :wub: sana kocaman bir aferin. :clapping: :drinks:

[quote name='Thund3R' date='03 January 2012 - 07:30 ' timestamp='1325575836' post='1135206']
8 Tl ye sınırsız net devri bitti zaten. önceden o paketten aldıysanız ve iptal ettirmediyseniz kullanabiliyorsunuz ama abone olmayan müşterilere artık 8 tl ye cepnet paketi yok arkadaşlar. Minimum 100 Mb Maksimum 8 Gb.
[/quote]
peki bu minimum 100 Mb bitince biz yine sınırsızmı kalacaz yoksa aştığımız her kota için paramı ödeyeceğiz

• 4 ay sonra...