Jump to content

Araba Kazası Yaptım @.mov Codec Lazım

roach_16

Recommended Posts

Arkadaşlar arabanın teki bana arkadan vurdu ve kaçtı arabamda 3.5 binliralık bi hasar var ve plakasını alamadım

elimde güvenlik kamerası kayıtları var ama açamıyorum .mov uzantılı quick time player codec falan denedim açamadım lütfen yardım edin bilen varsa...

Kayıtlardan biri bu ilgilenenler indirip açabilicekmi baksın

http://rapidshare.com/files/420399253/210601EQ.MOV

Çarpıp kaçma durumlarında Kazayı yaptığınız yerde bulunan Polis Merkezini Arayacaksınız ve onlar gelip Görgü-Tespit Tutanağı tutmaları gerekmektedir. Eğer ki siz Polis Merkeziyle irtibata geçmeden aracınızı yerinden kaldırdıysanız Polis Merkezi hiçbir tutanak tutmaz.

Not: Araç plakası alamamış olmanız sorun teşkil etmez fakat dediğim gibi Polis Merkeziyle İrtibat kurduysanız.

Saygılarımla..

Aracı kimseyi aramadan yerinden hareket ettirdim ama polisede gittigimde aracın plakasını alamadysanız yapıcak birşey yok deyip gönderdiler kaskoda yeni bitmişti. Ortada kaldım bir tane güvenlik kaydı buldum fakat dosyaları açamıyorum problemim asıl şuanda bu codec yaptım quick time yükledim vlc player kullandım açamadım. @.mov uzantılı dosya açamıyorum anlamadım

Dosya büyük değilse upload et, izleyebileceğin bir uzantıya çevireyim.

olur upload ediyorum ama bir sürü 12 mb halinde dosyalar mevcut hangisinde bilmiyorumki. Ama indir çevir olursa bana pm ile nasıl yaptıgını ankatırsan daha kolay olur.

Aracı kimseyi aramadan yerinden hareket ettirdim ama polisede gittigimde aracın plakasını alamadysanız yapıcak birşey yok deyip gönderdiler kaskoda yeni bitmişti. Ortada kaldım bir tane güvenlik kaydı buldum fakat dosyaları açamıyorum problemim asıl şuanda bu codec yaptım quick time yükledim vlc player kullandım açamadım. @.mov uzantılı dosya açamıyorum anlamadım

Dosyayı açmanıza gerek yok. O Kamera kaydını alıp Trafik Mahkemesine gidip şikayetçi olun. Mahkeme o kamera kayıtlarını Bilir Kişi aracılığıyla inceleyecektir. Kasko bittiyse eğer tutanak tutturmanında hiçbir anlamı yok zaten. Dediğim gibi kamera kayıtları ile birlikte mahkemeye gidip dava açın zararınız karşılansın.

Saygılarımla..

Dosyayı açmanıza gerek yok. O Kamera kaydını alıp Trafik Mahkemesine gidip şikayetçi olun. Mahkeme o kamera kayıtlarını Bilir Kişi aracılığıyla inceleyecektir. Kasko bittiyse eğer tutanak tutturmanında hiçbir anlamı yok zaten. Dediğim gibi kamera kayıtları ile birlikte mahkemeye gidip dava açın zararınız karşılansın.

Saygılarımla..

Şöyle birşey var kamera kaza yarinin ilersini görüyor yani arabayı arkadan nasıl anlıcaklar o oldugunu mavi honda civic diye hatırlıyorum egerki bu bilgi onlara yeticekse hemen yarın ulaştırayım.

Şöyle birşey var kamera kaza yarinin ilersini görüyor yani arabayı arkadan nasıl anlıcaklar o oldugunu mavi honda civic diye hatırlıyorum egerki bu bilgi onlara yeticekse hemen yarın ulaştırayım.

Aracın plakası görünüyorsa problem yok demektir. O civarları biraz daha incelemeni tavsiye ederim. MOBESE kamerası vs. var mı diye tekrardan incele derim.

Saygılarımla..

abi mov u QuickTime açar bi tek en gncel itunes i yükle olmazsa total video converterle uzantısını çevirki oda kalitsini düşürür ve videonun orjinalliği bozulur geçmiş olsun dileklerimle bide QuickTimede videoyu açınca direk başlamaz playe basmalısın belki buna dikkat etmemişsindir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...