Jump to content

Ttnet Tarife Değişikliği Hakkında Bir Kaç Soru ?

harun001

Recommended Posts

arkadaşlar 01.10.2010 tarihinde tarife değişikliği yaptım ve o günden beri indirme yapıyorum.geçtiğim tarife 1LİMİTSİZ dir.

ben 01.10.2010 tarihinde geçtim faturaya tarife değiştirdiğim için ne kadar gelir ?? sizce

bir önceki konuyu yanlış ve acele ile açtığım için özür dilerim.

yardım edilecek durum göremedim..4440375 i ara beklemeden 5 tuşuna bas sana yardımcı olsunlar...

olmuyorlar bu soruyu onlara en az 5 defa sordum 5 ayrı sekreter 90-60-45 tl geleceğini söyledi hepsi ayrı cevaplar ben hangisine inanacağım ?

olmuyorlar bu soruyu onlara en az 5 defa sordum 5 ayrı sekreter 90-60-45 tl geleceğini söyledi hepsi ayrı cevaplar ben hangisine inanacağım ?

O zaman bekleyim fatura gelsin hepberaber görelim..Sen dikkat ette 15 gb limitli pakette olma.15 dan sonra internet müthiş yavaşlıyor...

yok abi 1mb hızda limitsizdeyim sen bu işi biliyorsun anlaşılan tarifeye geçiş için başvuruda bulunduktan sonra iztediğimiz kadar indirsek birşey çıkmaz demi :S: kötü bişey

yok kardeşim ben de aynı 1mb limitsiz hız düşmesi olmaz istediğin kadar download yapabilirsin, iyi download2lar şimdiden :D

EDİT: üçret olayı ise bira karışık benzer durum benimde başıma gelmişti, biri öyle diyo biri böyle diyor. bende azıma ne gelirse söyledim en iyisi fatura gelsin o zaman belli olur. ak mı karamı

Ayın 1 inde tarife değiştirdiysen sorun cıkmaz. İki secenek var. 1. Bu ayda eski faturanı odersın yanı 30 lira ama diğer ayda bu aydan kalan 15 lira farkla beraber 60 lira gelir.(ama tabi 9. aydan kota aşımın warsa oda bu ayki faturaya yansır+) 2. direk olarak faturaların 45 lira olarak gelir.Siz siz olun tarife değiştireceğiniz zaman ay sonunda yapın. O zaman faturalarda sorunla karsılasmassınız.Turktelekomda çalışıyorum ordan biliyorum :)...

Ayın 1 inde tarife değiştirdiysen sorun cıkmaz. İki secenek var. 1. Bu ayda eski faturanı odersın yanı 30 lira ama diğer ayda bu aydan kalan 15 lira farkla beraber 60 lira gelir.(ama tabi 9. aydan kota aşımın warsa oda bu ayki faturaya yansır+) 2. direk olarak faturaların 45 lira olarak gelir.Siz siz olun tarife değiştireceğiniz zaman ay sonunda yapın. O zaman faturalarda sorunla karsılasmassınız.Turktelekomda çalışıyorum ordan biliyorum :)...

yahni ben ay sonu yapmadım diye çok sorun çıkar mı? yada ayın 1.den beri indirme yaptığım için

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...