Jump to content

Önerebileceğiniz Antivirüs

mach2

Recommended Posts

KasperSky Pure veya KasperSky 2011 Tavsiye ederim

Eğer çok kasmasın diyorsan

Tabi yine azıcık bi kasma olur ama

Trend Micro ve Panda var onları da kullanabilirsin .

Ama dünyada ve gönüllerde bir numara olan KasperSky ilk tercih olmalı bence :)

parası olan norton kullanır ;)

Eğer lisansını alcaksanız kesinlikle norton diyorum. 2011 versiyonunu kullanıyorum sistemimi eset den ve kasper den daha az yoruyor. Koruması ise zaten hep mükemmeldi. Ama lisanssız istiyorsan eset dene bence. trial reset yapıp sürekli öyle kullanabilirsin.

İnternete bağlanan bir bilgisayara "x" antivirüs güvenlik programını önermem.Ben yıllardır kaspersky kullanıyorum.Kasıyor diyorlar ama ne hikmetse ben bunu hiç göremedim.16-17 program açtığım oluyor.Sistem kasılması görmüyorum.Tek bir yerde kasar.İlk sistem açılışta kasar.Daha doğrusu sistem açılışı biraz geç olur.Şu an Pure yüklü.Kaspersky sürümleri arasında en fazla koruma bu sürüme ait.Bunu tavsiye ederim.O olmasın dersen 2011...400 KİS Türkçe sürüm çıktı onu dene.Kaspersky olmasın dersen Eset İnternet Security dene.Bunun dışında hiçbirini önermiyorum.Saygılarımla

Kaspersky Pure Hakkında Geniş Bilgi(Türkçe) :

Please register to see this content.

Trend Micro Titanium Maximum Security Kullanıyorum Çalıştıgını Bile Anlamassın Çok memnun Kalırsın bende kendime ve babamın bilgisayarı için almıstım 1 kişiye daha yuklemeye yerim var istersen verebilirim PM yolla ulaşırım sana

Al buda resmi diğer antivirüsler gibi şatafatlı şekli yok ama Bilgisayarını En iyi şekilde Korur

ekranalntsa.png

E mail adresim: doktor.oetkerForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

gönderirseniz şimdiden teşekkürlerimi sunarım, iyi çalışmalar...

İnternete bağlanan bir bilgisayara "x" antivirüs güvenlik programını önermem.Ben yıllardır kaspersky kullanıyorum.Kasıyor diyorlar ama ne hikmetse ben bunu hiç göremedim.16-17 program açtığım oluyor.Sistem kasılması görmüyorum.Tek bir yerde kasar.İlk sistem açılışta kasar.Daha doğrusu sistem açılışı biraz geç olur.Şu an Pure yüklü.Kaspersky sürümleri arasında en fazla koruma bu sürüme ait.Bunu tavsiye ederim.O olmasın dersen 2011...400 KİS Türkçe sürüm çıktı onu dene.Kaspersky olmasın dersen Eset İnternet Security dene.Bunun dışında hiçbirini önermiyorum.Saygılarımla

Kaspersky Pure Hakkında Geniş Bilgi(Türkçe) :

Please register to see this content.

Hoşgeldiniz ekranının 32sn ekranda durması normal mi?

Teşekkürler önerileriniz için bu mesajlardan kaspersky avira ve norton çıkıyor.avirayı kurup kaldırdım geç açılmaya başladı.en iyisi 5 arkadaş kaspersky int. securtiy almak lisanslı

Nod 32 iyidir ama solucanlara karşı başa çıkamıtor.Tertemiz pc de işe yarar virüs bulaşmışsa o virüsü temizleyemez.Solucanları sildi diyor ama silmiyor avast da öyle tavsiye etmem bu benim tecrübem ve düşüncem.Avira hem ücetsiz hem daha kullanışlı faydalı.Ve tabikide kaspersky.Geçen gün exe lere bulaşan 1340 tane solucanı sildi temizledi bana mısın demedi.2011 versiyon 2048 günlüğü var indir kullan kafan rahat etsin kardeş.Aynı kasayı nod 32 ile tarattım çoğunu bulamadı bulduğunu da temizleyemedi....:)

Emsisoft Anti Malware'yi öneriyorum. Antivirüs motoru Ikarus, Anti Spyware motoru: Emsisoft. Web koruması da anlık hassasiyeti de çok iyi lisanslı ürün Türkiye'ye özel indirimle kendi sitesinden (www.emsisoft.com) 30 TL'ye alabilirsiniz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...