Jump to content

Önerebileceğiniz Antivirüs

mach2

Recommended Posts

@mach2 bence Kaspersky kullan..

"Kaspersky Key Maniac" programı ile de keylerini bulursun :)

Şahsen ben böyle yapıyorum. Key sorunu yok karaliste olduğu zaman antivirüsü kapatıp key indir ve at.

BMW marka arabaya binmek var.. Kia marka arabaya binmek var... :)

Kesinlikle Avira. İsterseniz yanında birde bedeva olan Microsoft Security Essentials programını kullanabilirsiniz. Bu ikilinin elinden kurtulan bir Virüs şu an için yazılmadığını biliyorum.

Bunların her ikiside bilgisayarı asla kasmaz ve arka planda sinsice çalışan programlardır.

kasperskynin game modu var

ayrıca o programlar açıkken kullanmak zorunda değilsin ki

yalnızca işin olduğunda.. taratmak için... vs durumda açarsın, işin bitince kapatırsın

böylece kasma felan bi problem kalmaz ,,,, saygılarımla

AVG

arkaplanda çalışırken sistemi hiç kasmaz ve yormaz.

Sistemi kasması neden bukadar sorun ediliyor.

Önemli olan veri güvenliğiyse Kaspersky.

Kullandığın programlara bakınca kalbur üstü bir PC kullandığını varsayıyorum. Kasma problemi yaşamazsın. Hangi sürümünü kullanayım diyorsan herzaman en güncelini kullan derim.

Kaspersky deneyen ve vazgeçenlerin en büyük hatası tam sistm taraması yapmamış olmalarıdır. Sistemi tam taramaya sokarsan veri haritası oluşturur ve tüm dosyalarına daha hızlı erişmeye başlar.

Buda sistem performansına etki etmesinin önüne geçer.

Gözün arkada kalmadan Kaspersky kullan. 2004 yılında lisanslı kullanmaya başladım. O tarihten beri virüs yüzünden sistem çökmesi yada datalarda bozulma yaşamadım.

Eğer gerçek bir internet security ve antivirüs arıyorsan

Trend Micro Titanium İnternet security 2011 kullanmanı tavsiye ederim. Şuan av total testlerde %99 başarı sağlıyor.En azından deneme sürümünü kur dene. Memnun kalırsan sana 1 yıllık lisans ayarlayabilirim kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...