Jump to content

Hemen Sizde Alın Microsoft Wireless 4,90 Tl

akincaglar

Recommended Posts

Arkadaslar

Hayret nasıl oldu anlamadım dün Aantalya Lara Teknosa'da kablosuz mouse alacaktım ve microsoft 2000 wireless'i sordum bana;20 TL dediler alıp kasya gittim Kasiyer bi baktı fiyat;4,90 TL hemen Manageri cagırdı,o da geldi mouse'yi alıp içeri gitti , 5. dak.sonra geri geldi ve fiyatın 4,90 olduğunu söyledi ve bende 4 tane microsoft 2000 wireless mouse aldım toplam19,60 Tl verdim.(baska kalmamıstı)eve geldim denedim super calıstı Optical ama olsun 6 ay pil ile çalışıyor hemen sizde bir gidin Teknosa'ya,Microsoft mouse 2000 alıp gidin kasaya bi sorun derim, vallahi sudan ucuz,galiba bazen böyle yapıyorlar

iyi günler

yanlışlık olmuştur saldırın tam adı neydi mouse un?

Microsof wireles 2000 Optical Mouse,yaw ilginç olanıda şu; ben 2 ay önce 39,90 TL'ye Logitech X80 Wireless laser fare almıştım eve getirdim basladım kullanmaya ama fare elime coook kucuk geldi yani gıcık oldum farenin kucuklugune gittim geri verdim Teknosa'ya onlarda ;"aslında geri almayız ama neyse dediler ve bana 39,90 TL 'lik hediye ceki verdiler,sonra o gunden itibaren Tekno'salara her hafta ugradım yeni Logiteck laser wireless elime uygun büyüklükte fare geldimi diye ama nafile gelmemişti,evet logiteck büyük laser fare var ama fiyatları84 TL'den baslayıp 250 Tl'ye kadar onlarıda ben alamazdım ,neyse dedim elimdeki hediye çekinin belki süresi dolar diye en son ugradıgım Tekno'sadan alayım bari dedim ve elime uydun büyüklükte olan Microsoft 2000 wireless Optical'ı gördüm,ilk önce almayayım diye tereddüt ettim çünkü herkes sakın Microsoft almayın haaa, Logitech alın diye yazılar/dusunceler okumustum,bende aman bos ver dedim kendi kendime koskoca Microsoft kotumu olurmus dedim aldım ve cok iyi yapmısım vallahi,inanın ben ne Microsoft'ta nede Teknosa'da calısmıyorum yani sıradan normal bir vatandasım,size bunları anlatmamın sebebi;bana cok ilginc geldi 2 ay gezdim bir fare icin bulamadım istedigimi ve 39,90 Tl'ye 1 tane fare almısken bir baktım 1 farenin yarı fiyatına simdi elimde 4 tane fare var sizlerle paylasayım ve belki sizde yararlanabilirsiniz diye yazdım,

herkese Saygı ve Selamlar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...