Jump to content

İçimdeki Çılgın Bir Aşktaki Yaşadığım Bir Sorun

V.Ghost95tr

Recommended Posts

İyi akşamlar arkadaşlar

ben kendimden 2 yaş büyük bir kıza aşığım sizce bunda bir sorun olur mu??

Karşımdaki kişi bunu sorun olarak görüyor ne yapmalıyım lütfen bana yardım edin mantıklı fikirler verin... TNCTR yi bir ailem gibi gördüğüm için bu sorunumu burda sizlerle paylaşıp sizlerden gelen cevaplara göre yönlendireceğim kendimi.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler..

NAsılda biliyorum durumu :) İnsan sarrafıyım be ya. Olmaz kızla dalga geçerler ama sen lise 4 olunca yeni gelen güzel kız olursa küçük sınıflardan hemen teklif et atlarlar o zaman.

Ya ne dalga geçecekler etrafımda bir sürü kendinden 3 yaş küçüklerle çıkanlar bile var.

Bana mantıklı ikna etmem için bir şeyler gerek lütfen helllllp!!!

çok seviom

evlerinin önündeki yola seni seviyorum yazablrsn

veyada

sınıftakı sırasına bi şiir felan kazıyablrsn belki tav olur ..

Ona olan sevgimi anlatmakta bir sorun yok. Problem yaş sorunu ile aklındakileri çözebilmek. Çözebilmek için ise ona mantıklı bir şeyler söylemeliyim.

Pınar altuğ - Yağmur atacan durumunu yorumla ona :D yada pınar altuğ ile konustur 14 yaş bile sorun degl onlar için işi biliyolar

hahahahaha çok sağol önerin için.

Birileri mantıklı bir şeyler yazıp sorunumu çözer die düşünüyordum oysa tam tersi oldu.

Arkadaşım lisede bu durum olmaz diye yazdım ama anlamak istemiyorsun. Kız 2 sene sonra üniversiteye gidince seni zaten beğenmez. Ayrıca sınıftaki arkadaşları seninle teneffüsten gelince " ne yaptın gezdirdin mi ufaklığı elinden tutup " diye dalga geçerler. Bence yaşıtlarınla arkadaşlık kurmaya çalış.

Erkekler arasında karizma yaparsın sadece kendi gönlünü bi vakte kadar idare edersin ama unutma tek gönül yok ilişkilerde.

Eee birde kaçıncı yüz yıldayız sevgi aşk diye birşey yok ki :) aklı gidip geliyor insanın sadece o boş şey bunlar şahsen...

Allah yardımcın olsun kardeşim.

Liseden beri sevgilisi olanlar söylesin bakalım kaçtane olup geçti.

Geçiyor mu geçiriliyor mu herkes geçtiklerini silip atıyor.

Silinecek bi ilişkiye gerek yok.

Gönülleri o.. yapmaya gerek yok

İleri gitti isem hakkınızı helal edin.

Arkadaşım lisede bu durum olmaz diye yazdım ama anlamak istemiyorsun. Kız 2 sene sonra üniversiteye gidince seni zaten beğenmez. Ayrıca sınıftaki arkadaşları seninle teneffüsten gelince " ne yaptın gezdirdin mi ufaklığı elinden tutup " diye dalga geçerler. Bence yaşıtlarınla arkadaşlık kurmaya çalış.

Aynen katılıyorum .Çünkü aynısını benim arkadaşım yaşıyor :D

Erkekler arasında karizma yaparsın sadece kendi gönlünü bi vakte kadar idare edersin ama unutma tek gönül yok ilişkilerde.

Eee birde kaçıncı yüz yıldayız sevgi aşk diye birşey yok ki :) aklı gidip geliyor insanın sadece o boş şey bunlar şahsen...

Allah yardımcın olsun kardeşim.

Liseden beri sevgilisi olanlar söylesin bakalım kaçtane olup geçti.

Geçiyor mu geçiriliyor mu herkes geçtiklerini silip atıyor.

Silinecek bi ilişkiye gerek yok.

Gönülleri o.. yapmaya gerek yok

İleri gitti isem hakkınızı helal edin.

Arkadaş aşk konusunda hemfikiriz çoğu kişi gönül eğlendirmeyi düşünüyor.. Ama benimkisi gerçektende öyle değil..

Öyle olmasa fazla umursamazdım zaten.. Hem ben öyle arkadaşlar arasında havalı falan biri değilimdir karizma falan yapmaya çalıştığım yok..

Aklına gelen bir çözüm yöntemi varsa lütfen paylaş teşekkür ederim

Bilirim aşkı. Ben de yıllar öncesinde geçirdiğim o hastalığı. O yüzden vücudumda bağışıklık oluştu..

Neyse edebiyat yapmıyım şimdi. ;) Soruna gelince, yaşlar küçük oldukça farkın önemi artar ancak sen örneğin 24 yaşında o 26 yaşında olsa bşi değişmez ancak 15-17 biraz tuhaf kaçabilir.

Aynen katılıyorum .Çünkü aynısını benim arkadaşım yaşıyor :D

Ben Türkiye de yaşamıyorum arkadaşım.. Yaşadığım yerde öyle tenefüs diyede bir şey yok hem şimarık bir birleriyle dalga geçenlerde yok çünki onların kültüründe öyle bir şey yok.

Ben Türkiye de yaşamıyorum arkadaşım.. Yaşadığım yerde öyle tenefüs diyede bir şey yok hem şimarık bir birleriyle dalga geçenlerde yok çünki onların kültüründe öyle bir şey yok.

O zaman dene arkadaşım şansını için içini yicekse bırak dışarıya bence ;)

Mesele ikna etmen değil,arkadaşım onun bu durumu onu rahatsız ediyor severken de bırakamıyor,nasıl desem şimdi değilde ilerde sorun olabilceğinden kafasında şüphe var,O sorunu senin ona verdiğin güvenle yerine getirebilirsin,zamana bırak onuda bırakma,senin sorun etmediğini bildiği gibi senin sayende bu zorluğa da atlatır(Çok Çok seviyorsa) çok seviyor ancak insanlar nasıl anlar etraftaki düşüncelere göremi hareket mi ediyor?

Yoksa sana ilerde sorun olurmu ondan sorun ediyor.

Mesele ikna etmen değil,arkadaşım onun bu durumu onu rahatsız ediyor severken de bırakamıyor,nasıl desem şimdi değilde ilerde sorun olabilceğinden kafasında şüphe var,O sorunu senin ona verdiğin güvenle yerine getirebilirsin,zamana bırak onuda bırakma,senin sorun etmediğini bildiği gibi senin sayende bu zorluğa da atlatır(Çok Çok seviyorsa) çok seviyor ancak insanlar nasıl anlar etraftaki düşüncelere göremi hareket mi ediyor?

Yoksa sana ilerde sorun olurmu ondan sorun ediyor.

Sanırım arkadaşım haklısın, bu sorunumun çözümü oldu sanırım biraz zamana bırakmak gerek..

Sağol yardımın için.

nerde yaşıyorsun peki, zor gibi görünüyor yiğenim allah yardımcın olsun...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...