Jump to content

İçimdeki Çılgın Bir Aşktaki Yaşadığım Bir Sorun

V.Ghost95tr

Recommended Posts

nerde yaşıyorsun peki, zor gibi görünüyor yiğenim allah yardımcın olsun...

İtalya da yaşıyorum. Yaşadığım yerde inanki düzgün temiz birisi bulmak çok zor. Zor olduğunu biliyorum nasıl demişler kolayı herkes başarır önemli olan zoru başarmaktır..

İtalya da yaşıyorum. Yaşadığım yerde inanki düzgün temiz birisi bulmak çok zor. Zor olduğunu biliyorum nasıl demişler kolayı herkes başarır önemli olan zoru başarmaktır..

Arkadaşım inan bunlar boş şeyler, (Gençliğin arzuladığı nefsi istekler) yarın ölünce bunları hatırlamak istemeyeceksin,

sana öldüğünde hatırlamanı istediğin şeyleri yapmanı tavsiye ederim.

Arkadaşım inan bunlar boş şeyler, (Gençliğin arzuladığı nefsi istekler) yarın ölünce bunları hatırlamak istemeyeceksin,

Arkadaşım nefsi isteğimin söylediğini yapmaya çalışsaydım etrafımda benle çıkmak isteyen çok italyan oldu hiç biriylede çıkmadım.. Gönül eğlendirmeyi düşünmüyorum ben.

Senin sorun etmediğini bildiği gibi bırakta o kafasındaki sorunu halledebilsin,sen üzerine gidersen kaçar bırak o gelir sen sadece bırak,ama güvenini ona ilgini eksiltme bilsinki bırakmıyor,ha sorun ederse zaten senin olamamıştır,ilerdede olamazda.

senin yazdıklarında boş adam ne diyor sen ne diyorsun, yok nefis yok ölünce

Arkadaşım nefsi isteğimin söylediğini yapmaya çalışsaydım etrafımda benle çıkmak isteyen çok italyan oldu hiç biriylede çıkmadım.. Gönül eğlendirmeyi düşünmüyorum ben.

O zaman senden özür diliyorum, ben genelde böyle internette takılan o klasik liseli gençlerden sanmıştım seni.

Madem içinde ciddi bir sevda var git, çık karşısına anlat olup biteni.

Bak senin niyetine karşı çıkmak istemiyorum ancak lise2 den bu aşkı ciddi ciddi düzene sokmak zor. Yani bu yaşta yapabileceğin gönül eğlendirmenin dışına çıkmaz.

Sana tavır davranışı bakışlarına göre hareket et.

Çok akıllı hareket ederek herşeyini öğrenmen gerek eger bilmiyorsan.

Yaş önemli degil sevgi olduktan sonra Ama lise daha nereye kadar dayanır bilemem.

Buradan birşey bulamassın seni tanıyan biri yok aile ama TNCTR çok geniş bi aile huysuy önemli bu konuda

Kızın senden hoşlanmasını sağlaman lazım sonrası sorun degil herşey elektrik mi derler manyetik alan mı orayı ayarla.

Yada kafana yatan birinin messenger adresini iste oradan konuş :)

Zamana yay olmassa direk konuşma :D

Ama gözlerini gören sensin zamanı kendin ayarla

o zaman bulunduğum yerdeki kültürde böyle problemler yok diyorsan git açık açık konuş samimi ol kızla konuşurken zaten gönlü varsa bu iş olacaktır. Gönlü yoksa da yoluna devam et arkadaşım.

Açık açık konuşdum yaşına bahane ediyor.. Bunu kendisi için büyük bir engel görüyor, ve bende bunun bir engel olmadığını anlatmak istiyorum mantıklı bir şekilde.. Ama nasıl anlatacağımı bilmiyorum.

Açık açık konuşdum yaşına bahane ediyor.. Bunu kendisi için büyük bir engel görüyor, ve bende bunun bir engel olmadığını anlatmak istiyorum mantıklı bir şekilde.. Ama nasıl anlatacağımı bilmiyorum.

Cumhurbaşkanımızın, Eşi Hayrunisa Gül ile yaş farkı 16 mesela bunu örnek olarak ver ;)

örneklerle oalcak iş degil bu :) sizde

Pınar altug bilmem ne oldu mu yane

Ooof of edim arkadaş görüyorsun bir tane bile düzgün söyleyebileceğim mantıklı bir cevap hala gelmiş değil..

Keşke siz mantıklı bir şey yazsanızda konuda burda noktalansa...

Arkadaşım lisede bu durum olmaz diye yazdım ama anlamak istemiyorsun. Kız 2 sene sonra üniversiteye gidince seni zaten beğenmez. Ayrıca sınıftaki arkadaşları seninle teneffüsten gelince " ne yaptın gezdirdin mi ufaklığı elinden tutup " diye dalga geçerler. Bence yaşıtlarınla arkadaşlık kurmaya çalış.

Hacı ne yaptın yha :)

senin yaşındayken bırak kızı nası dersleri bırakıpta dışarı çıkıp top oynasam derdim 15 yaşındasın daha ne aşkı kabahat bu türk dizilerinde ama sende değil onları izledikçe böyle oluyorsunuz yaşadığın şey aşk değil platonik bir classic beyenme tarzı zamanla geçer onu unut yaşıtlarınla zaman geçrmeye bak kendine ileride olacağın duruma kilitle arayacaksın bu günlere demedi deme ;)

senin yaşındayken bırak kızı nası dersleri bırakıpta dışarı çıkıp top oynasam derdim 15 yaşındasın daha ne aşkı kabahat bu türk dizilerinde ama sende değil onları izledikçe böyle oluyorsunuz yaşadığın şey aşk değil platonik bir classic beyenme tarzı zamanla geçer onu unut yaşıtlarınla zaman geçrmeye bak kendine ileride olacağın duruma kilitle arayacaksın bu günlere demedi deme ;)

Allah senden razı olsun üstad, ne güzel özetlemişsin. ;) Aynen destekliyorum...

Bence okuldaki popülaritene bağlı.

Bizim yüzücü arkadaşlar var mesela 2.sınıf, 3. veya 4.sınıf kızlar onlara tav olur mesela...

Paran, sporun ve biraz karizman varsa Pınar Altuğ bile senle çıkabilir.

Bence...

16 Yaşındayken ben şuanki yarimle çıkmaya başladık (çıkma lafındna hiç haz etmem).Şuan ben 21 o 19 yaşında. 5 yıldır devam ediyoruz ve gerçekten hiç bir sorunumuz yok,olmadıda.İş insanın kendinde ve karşısındakinde bitiyor.Hani doğru zaman doğru kişi denirya.İşte onu yakalamanız lazım arkadaşlar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...