Jump to content

sonunda türkçe internet explorer 7 çıktı

alperen_69

Recommended Posts

Microsoft'un sizlere sürprizi var

Uzun bekleyiş sona erdi ve Microsoft, sonunda Internet Explorer 7’yi piyasaya sürdü. Bu programı indirmek için acele etmeyin. Çünkü yazılım devi Microsoft, kopyacılara tuzak hazırladı. Tuzak kimsenin farkedemeyeceği bir şekilde oluşturuldu. Microsoft piyasaya sürdüğü Internet Explorer 7 Web tarayıcısının son sürümüne yerleştirdiği sistem kopyacıları gafil avlıyor.

İnternet Explorer 7'yi yüklemeye çalışanları bekleyen kötü sürpriz Windos sisteminin çökmesi oluyor. Kopya Windows işletim sistemi kullananların bilgisayarlarına indirilmek istenen Explorer'ın içine yerleştirilen sistem kopyayı algılıyor ve otomamik olarak bilgisayarı ve Windows'u çökertiyor

Kaynak : İnternethaber.com

Bu haber yalan! Zaten böyle saçma ve uyduruk bir haberi ancak bahsettiğiniz sözde "haber" sitesi verebilirdi. Lütfen ntvsnbc, hurriyet vb kalitetli haber siteleri varken böyle iğrenç copy pasteçi ve uydurukçu websitelerinden gündemi takip etmeyin.

• Administrator
Bu haber yalan! Zaten böyle saçma ve uyduruk bir haberi ancak bahsettiğiniz sözde "haber" sitesi verebilirdi. Lütfen ntvsnbc, hurriyet vb kalitetli haber siteleri varken böyle iğrenç copy pasteçi ve uydurukçu websitelerinden gündemi takip etmeyin.

Evet, windows kendini çökertecek birşey yapmaz. en fazla orjinal değil diye kurdurmaz. Yapsaydı bugüne kadar yapardı.

IE7 veya bundan önceki sürümleri Microsoft için hep bir koz olmuştur. Ve Alemi kontrol etmek içinde bu kozunu devam ettirecektir. Bu kulladığı codelar yada programlar bir casus yada virus içermiyor. Sadece uzaktan çalıştırılabilir code mevcuttur. [ Remote Execution Code]

kurulurkende orjinallik doğrulaması istiyor

ayrıca yazı ile ilgili şöyle birşey var ( alıntıdır )

Sorunu çözdüm,ben denedim sonuç mükemmel

Ekran yazı tipleri için ClearType kullanmak üzere

Denetim Masası'nda Görüntü’yü açın.

Görünüm sekmesinde Efektler’i tıklatın.

Efektler iletişim kutusunda, Ekran yazı tiplerinin köşelerini yumuşatmak için şu yöntemi kullan onay kutusunu seçin.

Listede ClearType seçeneğini tıklatın.

Notlar

Görüntü’yü açmak için Başlat'ı, Denetim Masası'nı, Görünüm ve Temalar'ı ve Görüntü'yü tıklatın.

ClearType, taşınabilir bilgisayarlar ve düz ekranlı monitörler için idealdir. Masaüstü bilgisayar monitörlerinde ClearType biraz bulanık görünebilir.

Listede Standart veya ClearType seçeneğini belirleyebilmeniz için, en az 256 rengi destekleyen bir görüntü kartınız ve monitörünüz olmalıdır. En iyi sonuçlar Yüksek renk (24 bit) veya En yüksek renk (32 bit) desteğiyle elde edilir. Renk kalitesi'ni ayarlamak için Ayarlar sekmesini tıklatın.

İlgili Konular

Hoşuma Gitti.Kurulumda Hata Yok.Lisans Kontrolü Geçme Patch İle Birlikte

Please register to see this content.

Download

http://rapidshare.com/files/11883580/Explorer7tr__Tnctr.com_g__945___1103____953__.rar.html[/CODE]

dostum ben ingilizcesini yükledim kullanıyom ama tr yapaım deyince lisans hatası verdi patch nasıl yapacaz bi anlatsan diyorum benim gibileri mutlu edersin.

IE 7deki fluluğu kaldırmak icin:araçlar> Internet seçenekleri > gelişmiş > alttaki seceneklerden Multimedia> html* için herzaman clearType kullan kutucuğundaki işareti kaldırıyoruz tamam diyoruz.bukadar

ingilizcesini kullanıyordum şimdi türkçesini kullanıyom açık söyliyeyim firefox daha güzel... eskiden İE5 te hata ayıklama zımbırtısı çıkıyordu yamalarla yeni sürümle düzelmişti şimdi İE7 de aynı şeyi yapıyo örnek MSN yi açtığımda bir hata kodu yazıyo ok yyapıyon msn çalışıyo daha bir çok yerde yapıyo:(

3 ay önce ingilizcesini denemiştim, hoşuma gitmemişti. Hala da gitmedi. Çok kopyacı olmuş ve kullanılabilirliği düşük. Toolbar'ları kontrol etmek işkence gibi geldi.[sadece google toolbarı kapatacaktım]

Firefox'a devam :)

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...