Jump to content

Bankamatik Kartları

JustbeKinq
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar ;

Öncelikle Herkeze İyi Akşamlar Diyerek, Bankamatik Kartları Hakkında Bilgi İstiyorum... Açıkcası Net Üzerinden Aramalarımda Kayda Değer Düzgün Net Bir Bilgi Bulamadım...

Bankamatik Kartı İçin Kart Aidatı Gibi Yıllık Veya 6 Ayda Gibi Ödeme Gerektiren Bir Durum Varmıdır... Varsa Bu Ücret Nedir. Hangi Bankalarda Bu Ücret Var Yada yok...

Bankamatik Kartı Derken Kredi Kartı Değil Sadece Para Yatırma Çekme Kartı... Vereceğiniz Cevaplar İçin Teşekür Ederim.

birde finansbankın kart aidatı olmayan banka kartı var ziraat bankası kendi kredi kartına 3 lira alıyor
ziraat maximum kartına da 10 lira alıyor diye biliyorum bazı gold kartların aidatlarıda yüksek oluyor iş bankası kart aidatı alıyor ama dilekçe yazdığın zaman aldığı aidatı geri iade ediyor diye
biliyorum bazı kart aidatlarıda limitlere döre değişiyor bunlar 40 tl ile 100 tl arasında olabiliyor öğrenciyseniz kart aidatları asıl kart aidatlarının yarısı kadar ek kartlarda aynı şekilde ücretlendirirliyor
kesin bilgileri bankaların web sitelerinden alabilirsin
bu anlattıklarım kredi kartları ile ilgili

diğer banka kartları le ilgili hesap işletim ücreti 6 ayda bir alıyorlar ancak otomatik fatura ödeme talimatı veririsen hesap işletim üçreti almıyorlar

Edited by takma

yeni bir hak olarak kart başvurusunda bulunurken ekstra eklemek istedikleriniz bölümüne "Kart aidatı ödemek istemiyorum" diye belirtirseniz, kart başvurunuzun kabul edilmesi durumunda sizden kart aidatı alınmaz.Heh kart başvurusu kabul edilmezse nolur? Bişey kaybetmiş olmazsınız gözünüz yerse yeni bi başvuru yapar ve aidat ödeyerek karta sahip olursunuz eğer başka bi engel yoksa.

-"takma" Nickli Arkadaş Kredi Kartı Değil Bildiğin Para Yatırma ÇEkme Kartsız İşlemleri Gören Bankamatik Kartı Diyorum... Yani KRedi Kartı Değil... İş Bankası Veya Yapıkrediden Düşünüyordum Öğrenciyim Verdiğiniz Bilgiler İçin Teşekürler... Ayrıca Teşekkür Et Butonunu Kullanarakda Teşekkür Ettim..

bank asya hariç diğer bankaların hepsi 35 tl yıllık olarak para alıyorlar ama muhasebe bürolarında da bunu daha detaylı öğrenebilirsin... bankalara sorman biraz saçma olur zaten... bu arada düşündüğün iki bankada yıllık bankamatik kart kullanım vergsi alıyor... iş bankası var bende 35 tl diğer...

Edited by nacht44

[color="#8B0000"][b]İş bankasında hesabından otomatik ödeme talimatı verirsen para almıyolar diye biliyorum. Yada sürekli aktif olan hesaplardan almıyorlar sanırım. İş bakasından iki hesabım vardı. Birisini pek kullanmamıştım Google adsense nin doğrulama amaçlı gönderdiği parayı bile çekip aldılar ordan aidat adına. Diğer hesabımı ise aktif kullanıyorum sürekli 3 senedir para almadılar.[/b][/color]

• 1 ay sonra...