Jump to content

Ödüllü Walpaper Ve Win7 Orb Yarışması

siranusta

98 members have voted

1. 1. En Beğendiğiniz Çalışma ve Tasarımcıyı oylayın!

• Legion (Tasarım #1)
      24
    • Coxefgun (Tasarım #1)
      4
    • Coxefgun (Tasarım #2)
      4
    • Dokumaci (Tasarım #1)
      7
    • Dokumaci (Tasarım #2)
      0
    • Dokumaci (Tasarım #3)
      15
    • Dokumaci (Tasarım #4)
      0
    • Baba3232 (Tasarım #1)
      3
    • Baba3232 (Tasarım #2)
      1
    • Baba3232 (Tasarım #3)
      1
    • Baba3232 (Tasarım #4)
      1
    • Baba3232 (Tasarım #5)
      1
    • eke58 (Tasarım #1)
      7
    • K1256 (Tasarım #1)
      13
    • K1256 (Tasarım #2)
      5
    • K1256 (Tasarım #3)
      3
    • K1256 (Tasarım #4)
      4
    • Milano88 (Tasarım #1)
      2
    • Mert1047 (Tasarım #1)
      3

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

[quote name='Legion' date='17 Aralık 2010 - 22:09 ' timestamp='1292624343' post='928249']
[b]"Yapanları görünce"den kastın nedir :)[/b]
[/quote]

Ya yapmaya niyetim yoktu katılanları görünce gaza geldim :)
[quote name='Nash' date='17 Aralık 2010 - 22:10 ' timestamp='1292624448' post='928250']
Scarecrow gayet orijinal olmuş walpaper... :)
[/quote]

Kullanmak isteyenler için wallpaper'ı veriyim o zaman
[spoiler][code]http://i403.photobucket.com/albums/pp118/muhammed1995/Wall.jpg[/code][/spoiler]

[b]Bu ne ya, çocuklar gibi birbirlerine laf sokmalar, ucuz ve banal "ben bilirim" ayakları!!!

Arkadaşlar, zaten kim iddia etti ki ortaya "uh lan adamlar yapmış ha" dedirtecek bir çalışmanın ortaya çıkacağını? Sanki en baba grafikerler bu sitede takılıyor ha. Kardeş sen yanlış geldin, deviantart değil burası :p

KintaRo kardeşimin de dediği gibi, sömürgenler olmasa biz bize yaşıycaz misler gibi. Değerli sömürgen kardeşlerim, size onlarca warez (sadece warez) sitesi veririm, bana PM atmanız yeterli "ben sömürgenim" başlığıyla. Ama aklınızın bir yerinde bulunsun, olur da bir şey takılır kafanıza sorarsınız o siteye cevap alamazsınız. Kakalak gibi kalırsınız orda. Yüzlerce konu var "noolur yardım edin" söz öbeğiyle başlayan. Bilenler de hiç üşenmeden yardımını yapıyor.Üstelik biliyor musun, burdakiler dolarla çalışmıyor...

Şurda kendi kendimize eğlence çıkarmışız, size ne bizim eğlencemizden. Birisi de demiş ki "eleştiriye kapalısınız" Eleştiriye kapalı olsak neden çalışmalarımızı sizin görebileceğiniz bir yere sunalım ki? Kendinden çelişkili sorularınızı lütfen kendinize saklayınız. Beğenmek zorunda da değilsiniz.

Madem grafikerlik konusunda bu denli iddialısınız, o zaman iyi para kazanıyorsunuzdur, değil mi? Kazandığınız paralarla kendinize lisanslı yazılımlar, bandrollü ürünler almak varken, neden herşeyin ücretsiz yayınlandığı bir forumda vakit kaybedesiniz ki? Gidiniz efendim lütfen! :angry:

Biliyorum çok uzun oldu idare edin :)[/b]

Öncelikle Yarışmaya katılan ve Oy veren arkadaşlara Çok çok teşekkür etmek istiyorum.

Tabi bana desteklerini esirgemeyen Üstat [b][size="3"][color="#ff0000"]sk8er_boi [/color][/size][/b]ve üstat' [b][color="#0000ff"]KintaRo[/color][/b] ve diğer Yönetici arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum.

Yarışma da dereceye giren arkadaşlarımız tüm forum üyelerimizin oylarına açık bir şekilde yapılan anket ile belirlendi buna göre

[b]1. [color="#ff8c00"]Legion[/color] (Tasarım #1)
2. [color="#ff8c00"]Dokumaci [/color](Tasarım #3)
3. [/b] [b][color="#48d1cc"]K1256[/color] (Tasarım #1)[/b]

Legion arkadaşımız ödülünü http://www.tnctr.com/user/166168-uur/ Arkadaşımıza Devretti,
Dokumacı Arkadaşımız TNCSEVER üyeliği yerine 2 Yıllık Orjinal Eset Lisans Talep etti ve Kendisine Bizzat iletildi.
K1256 Arkadaşımız Hak edişini de Hesabına yüklenen TNCSEVER'lik olarak almış bulunmakta.

eeeeeeeee Benden şimdilik bu kadar bir sonra ki Yarışma da Görüşmek üzere Saygılarımla Siranusta.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...