Jump to content

Ödüllü Walpaper Ve Win7 Orb Yarışması

siranusta

98 members have voted

1. 1. En Beğendiğiniz Çalışma ve Tasarımcıyı oylayın!

• Legion (Tasarım #1)
      24
    • Coxefgun (Tasarım #1)
      4
    • Coxefgun (Tasarım #2)
      4
    • Dokumaci (Tasarım #1)
      7
    • Dokumaci (Tasarım #2)
      0
    • Dokumaci (Tasarım #3)
      15
    • Dokumaci (Tasarım #4)
      0
    • Baba3232 (Tasarım #1)
      3
    • Baba3232 (Tasarım #2)
      1
    • Baba3232 (Tasarım #3)
      1
    • Baba3232 (Tasarım #4)
      1
    • Baba3232 (Tasarım #5)
      1
    • eke58 (Tasarım #1)
      7
    • K1256 (Tasarım #1)
      13
    • K1256 (Tasarım #2)
      5
    • K1256 (Tasarım #3)
      3
    • K1256 (Tasarım #4)
      4
    • Milano88 (Tasarım #1)
      2
    • Mert1047 (Tasarım #1)
      3

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

arkadaşlar yarışmaya katılmıyorum ama bunlarda benden hediye olsun TNCTR ye, iş dolayısı ile yogun oluyorum dün aksam biraz kafa yordum bunlar oldu inş beyenirsiniz. :pardon:

[Spoiler][img]http://img41.imageshack.us/img41/7690/tnc1.jpg[/img][/Spoiler]
[Spoiler][img]http://img703.imageshack.us/img703/2716/tnc2.jpg[/img][/Spoiler]
[Spoiler][img]http://img101.imageshack.us/img101/193/tnc3.jpg[/img][/Spoiler]
[Spoiler][img]http://img801.imageshack.us/img801/1723/tnc4.jpg[/img][/Spoiler]

[b]PSD [/b]Dosyaları vardır her birnin. ;)

ву 61яєνєηgє Technology

[quote name='MC_ecel' date='10 Aralık 2010 - 20:48 ' timestamp='1292014698' post='924396']
[center][size="4"][b]Not: yarışmaya katılmak için degildir

Destek amaçlı ve konuyu güncelleme amaçlı bir Wallpaper çalışması[/b][/size]

[color="#C0C0C0"][size="7"]TNC 3D Fantastik Wall[/size][/color]

[color="#00FFFF"][size="5"]önizle:[/size][/color]
[spoiler][img]http://i56.tinypic.com/280pb4k.png[/img][/spoiler]

[color="#9932CC"][size="5"]Download:[/size][/color]
[spoiler]http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=zqe4pxeyqej5evr&thumb=4[/spoiler][/center]
[/quote]

kardes çalışmana hayran kaldım walla :dribble:

[quote name='siranusta' date='17 Aralık 2010 - 07:26 ' timestamp='1292571387' post='927865']
[b]Ellerine sağlık [color=#515151][font=verdana, tahoma, sans-serif][size=2]61revenge daha farklı çalışmalar da bekliyoruz senden...[/size][/font][/color][/b]
[/quote]

Zamanım oldıkca neden olmasın :rolleyes:

Öncelikle saygılar bizden,

Yapılan her çalışma eğer emek sarf edilmiş ise Saygı duyulmaya değer.

Tabi ki el elden üstündür ve üstün eller daha iyi işler çıkarabilir ama bunu Göstermesi gerekir.

Senden de böyle çalışmalar bekliyoruz :)

merakla çalışmalarınızı bekliyoruz

[b][size="5"]----------------------------------------------------------------
[/size][size="3"]Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!..[/size]
[/b][left][color="#4f81bd"][size="3"][color="#000000"][/color][/size][/color] [/left]
[left][color="#4f81bd"][color="#000000"][size="3"][b]İnsan süsü, yüz; yüzün süsü, göz; aklın süsü, dil; dilin süsü, sözdür.[/b][/size][/color][/color][/left]
[left][color="#4f81bd"][color="#000000"][b][size="3"]
[/size][/b][/color][/color]
[color="#0070c0"][color="#4f81bd"][b][size="3"][color="#00b0f0"]><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.-> [color="#d8d8d8"][color="#0070c0"]mcorcina[/color][/color]<-.¸¸.·`¯´·.¸¸.·`<º))))><[/color][/size][/b]
[/color][/color][color="#2a2a2a"] [/color]
[/left]

Malesef o kadar zamanım yok. Yani karşılıksız iş için yok. Ama yabancı bir flash sitesi için (reklam olur diye belirtmek istemiyorum) aşağıdaki resmi sattım. $100 gibi bir kardı ele geçirdiğim...

Eğer zamanım olursa gelişme amacıyla daha iyi şeyler çıkartmaya çalışırım.

[img]http://img826.imageshack.us/img826/3898/29349801.jpg[/img]

Uzmanlık alanım da 3dsmaxte bulunuyor. Bu yüzden ikisinin karışımı basit bir resim bu. Firma görüntüye değil resimdeki mantığa önem vererek aldığını söyledi.

Burada arkadaşlarımızın yayınlamış(emek sarf etmiş) olduğu bütün çalışmalar Benim için Paha biçilemez değerdedir.

Zira bu çalışmalar her hangi bir ticari amaç gütmeyen Saf Kalplerin Eseridir.

Diğer taraftan Her çalışmanın bir ticari değeri de olabilir bu kişinin meslek'i ile ilişkili de olabilir, Yine de Huzuru bozmamak adına sakin ve usulca konuşmayı Tavsiye ve Rica ediyorum.

Açılan her konuya alakasız yorumlar yapılmasa şaşardım zaten. Forumda bu işi meslek edinen arkadaşlar artış gösteriyor.
Alım-Satım bölümünden taştı ve tüm forumu sardı ne yazık ki.

Öncelikle amacımız insanların tncye özel bir katkısı olmasından çok kendilerini geliştirecek yeni eserler ortaya koyması.
Bu forum grafikerler forumu değil.
Herkesden profesyonel çalışmalar bekleyemezsin.
Herkes renk uyumluluğuna dikkat etmez.
Herkes yaptığı işin detaylarına bakmaz.
Aklına ilk geleni kendi zevkine göre yapar ve paylaşır. Bundan zevk alarak hemde.

Ellerinde konsept yoktu ve herkes elinden gelenin en iyisini yaptı. Bundan emin olmak bile güzel.
Forumun mantığını anlamak için biraz bölümlerin içinde dolaş [b]AlijohnX [/b]kardeşim.

Burada herkes ilgi alanına göre işler ortaya koyuyor. Kimse bu işin okulunu okumadı. Bu işi para için yapan zaten buralarda yapmaz. Profesyonel olduğunuda kimse iddaa etmiyor.
Ben bilgisayar teknikeriyim ve 15 yılımı bu işe verdim. Şimdi sen kalksan bilgisayarla ilgili soru soran birisine bildiğin kadarıyla yardımcı olmaya çalışsan ve ben gelip seninle billur geçsem nekadar hoşuna gider?

Gitmez değilmi ;)

Onun için insanların bir hevesle yapıp paylaştığı şeylerle ilgili negatif düşünceleri kendine sakla.. Ben öyle yapıyorum ;)

[quote name='AlijohnX' date='17 Aralık 2010 - 11:00 ' timestamp='1292577029' post='927883']
Ben matbaada grafikerim. Eğer yarışma bitmemiş olsaydı, elimden gelenin en iyisini birincilik için değil tnc için yapardım. Açıkçası yapılan tasarımlar bir grafiker için gülünç hem de baya bir gülünç durumda. Ama bir amatör için oldukça haz verici...

Saygılar
[/quote]

[warning]Bu yarışma tamamen gönüllü katılımcıların katıldığı, hiç bir kar amacı gütmeyen ve profosyonelliğin aranmadığı bir yarışmadır. Yapılan çalışmalar Windows Paint'de yapılmış bile olsa alay etme hakkını vermez. Kullanıcılar oturmuşlar destek olmak için uğraşmışlar, medeni cesaretlerini göstererek çalışmalarını sergilemişler. Eğer o kadar iyisin ama bu medeni cesaretin yok ise yersiz konuşmaların gereği yok. Atalarımız ne güzel demiş (İsteyen üstüne alınabilir) [b]"Biliyorsan söyle ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar."[/b] 1 Ay mesaj yazamama cezası aldınız.[/warning]

[quote name='baba3232' date='17 Aralık 2010 - 14:06 ' timestamp='1292588217' post='927975']
Arkadaşlar bir ekleme yapmalıyım kendi şahsım adına söylüyorum ben grafiker değilim..........
[/quote]

Bende Grafiker değilim sizlerin olduğu gibi görsel bir yeteneğe de sahip değilim :)

[quote name='KintaRo' date='17 Aralık 2010 - 13:26 ' timestamp='1292585796' post='927953']
[warning]Bu yarışma tamamen gönüllü katılımcıların katıldığı, hiç bir kar amacı gütmeyen ve profosyonelliğin aranmadığı bir yarışmadır. Yapılan çalışmalar Windows Paint'de yapılmış bile olsa alay etme hakkını vermez. Kullanıcılar oturmuşlar destek olmak için uğraşmışlar, medeni cesaretlerini göstererek çalışmalarını sergilemişler. Eğer o kadar iyisin ama bu medeni cesaretin yok ise yersiz konuşmaların gereği yok. Atalarımız ne güzel demiş (İsteyen üstüne alınabilir) [b]"Biliyorsan söyle ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar."[/b] 1 Ay mesaj yazamama cezası aldınız.[/warning]
[/quote]

[b]ben bişey sormak istiyorum sizin eleştiriye tahammülünüz yokmu yoksa lütfen forumun başına eleştiri yasaktır ibaresi koyun..bu tavrınızla çok üye kaybedersiniz saygılar.[/b]

[quote name='melike34' date='17 Aralık 2010 - 16:55 ' timestamp='1292594726' post='928002']
[b]ben bişey sormak istiyorum sizin eleştiriye tahammülünüz yokmu yoksa lütfen forumun başına eleştiri yasaktır ibaresi koyun..bu tavrınızla çok üye kaybedersiniz saygılar.[/b]
[/quote]

Dikkatle mesajları okursanız yapılan şeyin eleştiri değil laf sokmak ve kendini beğenmişlik olduğunu anlarsınız.
Üye kaybetme kaygısı olan bir forumda olduğunumu sanıyorsun. Burayı bilen biliyor ve sadece tncyi sömürmeye gelenler arıza çıkartıyor.
Aileden olanlar bu tip sorunlar çıkarmazlar. Çıkaranlarda aileden sayılmazlar.

En azından benim gözümde.

Not : Mesajının sonuna saygılar ibaresi ekleyen 1 ay uyarı alan arkadaşın clon hesabı olmadığından eminmisin? Aynı şekilde mesaj yazıyorsunda ;)

o arkdaşı hiç bi şekilde tanımam etmem clonsamda gerekli işlem yapılır hiç bi laf sokmada göremedim orda hakarette kendi görüşüm bende beğenmedim arkadaşların emeğenede saygım var uğaraşmışlar ama çok amator legion biraz ayrılıyo okadar.

Arkadaşlar herkes beğenip beğenmediğini, amatör bulup bulmadığını söylemekte özgürdür. Yalnız bir üyemiz ne yazık ki gülünç bularak verilen emek ile dalga geçmiştir. Moderatör arkadaşımız gereğini yapmıştır.

Hakarete, alay etmeye varmadığı sürece herkes eleştirisini yapabilir. Mesela bende yapayım: [color="#FF8C00"]Legion[/color] olmamış arkadaşım beğenmedim senin yaptığını... :)

Edit: Şaka yapıyorum arkadaşlar bence herkesin yaptığı güzel olmuş. Ellerinize sağlık.

melike; Ortada eleştiri yapılacak bir durum olduğunu sanmıyorum, yapılan çalışmaların hangisinin iyi hangilerinin kötü olduğunu tartışmıyoruz burda, Sadece beğenilenlerin oylanmasını istiyoruz. Hiç bir mesajda "yapılan çalışmalar hakkında eleştiri yapın, hangisi kötü, neden kötü vs" şeklinde bir ibare olduğunu hatırlamıyorum. Böyle olduğu halde eleştiriye yinede açığız. Ama alay ve aşağılamaya asla! Herkes haddini bilsin, bu forum herkesin aklına geleni yazabileceği bir platform değil. Biz gönüllü yöneticiler, buranın sade, ahlaklı ve nezih bir otam olması için her gün uğraşıyoruz ve bunada devam edeceğiz. Her ne kadar bu tutumumuz sert ve kullanıcı kaybettireceğini düşünseniz bile. Şunu bilmenizi isterim ki böyle kararları verirken asla fevri davranmıyoruz, birbirimizde koordineli olarak ve iyice düşünerek hareket ediyoruz. Ve her zamanda yaptıklarımızın arkasındayız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...