Jump to content

Recommended Posts

hesapları bir kaç defa denedikten sonra mesaj yazıyorum ama diğer ülkelerden online olanlar hemen sömürüyorlar ben bile kendi hesabımı kullanamıyorum direk siteye ekliyorum sizin için daha ne yapayım..

turbobiti sürekli sağlayamıyorsan yazma kardeş yazma biz de senin sitenle vakit harcamayalım

tamam mı

• Like 1

Arkadaşlar eylül sonuna kadar çoklu indir'de ücretsiz üyeler 1 gb'a kadar olan letitbit dosyalarını günlük 30 gb'a kadar ücretsiz üyelik ile indirebiliyorlar. Letitbit dosyalarınızı burdan indirebilirsiniz. Çoklu İndir'e üye olan herkes letitbit'den 1 gb'a kadar dosyaları ücretsiz indirebiliyor.

Sitenin adresi: http://cokluindir.com

abi sistem harika allah senden razi olsun turbobit süper cevirdi ve isilerimi hallettim senin sayende 

teşekkür ederim kardeşim herkes senin gibi olsa...

premiumlara harcadığım parayı reklamlardan kazanamıyorum

yoğunluk olduğundan premiumlar hemen patlıyor daha ne yapabilirim..

• Like 2

abi bende farkindayim senin para ile alip bizlere sundugun sistemi ama bazi arkadaslarimiz farkinda deyiller taki kendilerde o bizim yapip para verdigimiz sistemi kendilerde yapar ozaman farkinda olurlar bu arada abi sistem sürekli bir ip den indirdigi icin mi patliyor acaba prox vpn gibi sistemler kullaniyormusun bu islemlerde 

herkes bir tirip işinize yaramıorsa kullanmazsınız olur biter sanki adam pcnize girdi özel bigilerinizi yağmaladı.

Birçok windows 8 loader viruslü geziyor onlara teşekkür ediyorsunuz bir acaip oldu millet.

herkes bir tirip işinize yaramıorsa kullanmazsınız olur biter sanki adam pcnize girdi özel bigilerinizi yağmaladı.

Birçok windows 8 loader viruslü geziyor onlara teşekkür ediyorsunuz bir acaip oldu millet.

Herkes kendi işine baksın

siz kullanabiliyorsanız ne ala güle güle tepe tepe kullanın.

alan memnun veren memnunsa hayırlı işler

Ben 4-5 defa denedim kullanamadım bir daha elimi sürmem dolu site var kullanılabilen

bir de tirip denmez yanlış kelime

ikincisi loader kullanmıyorum skype kullanıyorum

@fırtınalimanı:  ilknurcafenin sitesinden çevirin işte , o kadar övgüler yağdırmışsınız...

Edited by efes34

abi bende farkindayim senin para ile alip bizlere sundugun sistemi ama bazi arkadaslarimiz farkinda deyiller taki kendilerde o bizim yapip para verdigimiz sistemi kendilerde yapar ozaman farkinda olurlar bu arada abi sistem sürekli bir ip den indirdigi icin mi patliyor acaba prox vpn gibi sistemler kullaniyormusun bu islemlerde 

herhangi bir banlama olmuyor sadece yoğunluktan hesapların günlük limitleri bitiyor turbobit gece 12 den sonra tekrar aktif olacak

Aynen öyle arkadaşlar.daha önce de bununla ilgili yazdım.insanları mağdur etmekten başka bişey yaptığı yok bu adamın.sitesi 5 kuruş etmiyor.zira bu zamana dek hiç istifade edemedik maalesef.

kardeşim haksızlık etmeyin ben size zorlan kullan demiyorum birçok yabancı kullanıcım var hepside memnun bir kendi ülkemin insanları siteyi karalıyor nedendir anlamıyorum..premiumları yeni alıyorum siteye ekliyorum yoğunluktan dolayı 1 günde 300 gb indirme oluyor turbboit hesabımdan premium bitiyor siz söyleyin ben hataları düzelteyim daha ne yapayım

• TornadoEffect changed the title to Premium Link Genarator & Leecher Siteleri