Jump to content

Sürücü Çakışması [Çözüldü]

YeniçeRiyan-i

Recommended Posts

Yeniçeri birara benimde başıma gelmişti.Bir sitede bulmuştum ve srunum hallolmuştu. birde bunu dene

KEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
bunun üzerine tıkladığında sonra sağ taraftaki panelde upperfilter ve lower filter değerlerini veye herhangi birini görüyorsanız bu değerleri sil. sonrasında sisteminizi yeninden başlattıktan sonra bilgisayarım içersinde cd sürücüyu görebiliyomusunuz kontrol et.

[quote name='talatatakan23' date='14 Aralık 2010 - 13:33 ' timestamp='1292334238' post='926300']
Yeniçeri birara benimde başıma gelmişti.Bir sitede bulmuştum ve srunum hallolmuştu. birde bunu dene

KEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
bunun üzerine tıkladığında sonra sağ taraftaki panelde upperfilter ve lower filter değerlerini veye herhangi birini görüyorsanız bu değerleri sil. sonrasında sisteminizi yeninden başlattıktan sonra bilgisayarım içersinde cd sürücüyu görebiliyomusunuz kontrol et.
[/quote]

Bu söylemiş oldugun Aygıt Yöneticisinde.Donanım Üzerinde Ünlem işareti Olduğu Durumlarda Yapılır.
Sorun Donanımı Görmüyor Olmasi

[quote name='talatatakan23' date='14 Aralık 2010 - 15:33 ' timestamp='1292334238' post='926300']

[/quote]

Valla benimde sorun halloldu Çok teşekkür ederim.Selametle :hi:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...