Jump to content

Görüntü Gelmiyor

bgrm78
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar anakartı değiştireli 3 gün oldu bilgisayarımı açıyorum görüntü geliyor hoş geldiniz diyor sonra görüntü gelmiyor ekran siyah oluyor bekliyorum görüntü gelmiyor klavyeyi de görmüyor formatta atamıyorum bu arada ekran kartım yok anakartımın modeli gigabyte g31m-es2l cevabı bir iki gün içinde yazarsanız çok makbulu geçer ya şimdidden teşekkürler...

ya zaten bilgisayarım açılıyordu elektirk kesilip geldikten sonra böyle oldu ekran kartını yeni alcam sipariş verdim nvidia 9800 onu bekiyorum bütün driverlar bilgisayarımda yüklü formatla düzelir diye format atacaktım klavyeyide görmüyor format cd sinide görmüyor aslında formatlık bişey yokkta düzelir diye deneyektim ama oda olmadı sizce sorunun ana sebebi nedir nette araştırdım anakart yuvasıdan çıkmış olabilir diyor sizcede öyle mi ?

Elektrik kesilmesi sonrası oldu ise MBR fix yapman gerek anlatmaya gerek yok google da hazır anlatımlar var

Yanlız anlamadığım bişey var yani cd rom dan kur cd ile sistemi başlatınca kur başlaması lazım biosdan cd den önyükleme açık mı bi bak tabi yukarıdaki mbr fix olayına bakıp son çare olarak formatı düşündüğün zaman

Biosada giremiyorsan formatta atamıyorsan mbr fix de olmadı ise yapabileceğin pek bişey yok
teknik servise göndereceksin

kardeş klavyeyi görmüyorda klavyeye elektirik geliyormu anakartın klavye slotunda dasorun olabilir bi usb li klavye bulup onla deene derim dedigin olay elektirik gitmesinden kaynaklandıysa bu sorun sitem yenilenince kndini toparlar sorun olursa kartwi[b][color=#FF0000]Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız[/color][/b].com buradan ulaşabilirsin bana:)

[quote name='arslantay' date='18 Aralık 2010 - 19:04 ' timestamp='1292699678' post='928723']
görev yöneticisi çalısıyor ise yeni görev çalıştır explorer.exe yaz öle dene
[/quote]
denedim görev yöneticisi açılıyor fakat işe yaramadı

• 1 ay sonra...

[quote name='tgb93' date='20 Ocak 2011 - 17:31 ' timestamp='1295545290' post='947922']
eger onboard ekran kartın warsa bios tan harici ekran kartını etkinlestirmen lazım... RAM'larınıde bir kontrol et
[/quote]

Onunla Alakası Yok Kardeş Bir Kere Rami Kontrol Et Diyorsun !! Adam Görüntü Geliyor Diyor Ramini Kontrol Et Diyorsun Ramde Bişi Olsa Görüntü Hiç Gelmez !