Jump to content

Pc Ile Netbook Arasında Ağ Bağlantısını Yapmak?

Bay_RC

Recommended Posts

selam arkadaşlar. Bende bir pc bir de netbook var. Ben pc'mden netbook'umun hardiskini görmek istiyorum. Aynı şekilde netbook'tan da pc'min hardiskini. Bunu nasıl yaparım. Bilgisayarıma ethernet ile, netbook'uma ise kablosuz ağ ile bağlanıyorum. Kullandığım modem: TP-link 8901g. Ayındlatırsanız çok memnun olurunm Yardımlarınızı bekliyorumç. İyi akşamlar...

[quote name='asitane' date='25 Aralık 2010 - 18:50 ' timestamp='1293296436' post='932292']
teamviewer ile bağlanabilirsin.
[/quote]

bilgisayarlar birbrini gördükten sonra teamviewr e ne ggerek var..

işletim sistemleri nedir?

[b]Ağ kablosu aracılığı ile bağlanabilirsin.

@edim.7;
Pc ler arasında bağlantı kurmadan birbirlerine bağlanamaz.
Önce bir kablo aracılığı ile pc leri birbirine bağlaması gerekir.
Daha sonra iki pc deki c ye paylaşım verip çalıştıra ip yazmadanda gözükebilir.
Saygılar..[/b]

Arkadaşlar aynı sorun bendede var .

Suan netı arkadasımdan cekıyorum ve arkadasım ust katta oturuyor.

Arkadasımın pcsindeki yedegını paylasıma actım ama bir turlu benım pcden gıremedım

benım ısletım sıstemım windows 7 ultımate onun xp Yardımcı olursanız sevınırım ?

onun ağ bağlantılarından ev veya iş yeri ağı kur demesi lazım..ikinizde bilgisayarları aynı gruba eklemeniz lazım.windows 7 olanda ise Denetim Masası\Ağ ve Internet\Ağ ve Paylaşım Merkezi\Gelişmiş paylaşım ayarları bu yoldan giderek parola korumalı paylaşımı kapaman gerek.dikkat edin bilgisayar gruplarını aynı yapmanız şart.xp olan ağ bağlantısını sorunsuz kurması gerek.ve dns filan kullanıyorsanız yine görmez.aynı olması şart dns numaralarının yada otomatik algıla deyin.bu kadar.

Arkadaşlar arada zaten bi bağlantı var
kablosuz olarak
bnde 1 netbook 1 laptop 1 de masaüstü var hepside modeme wireless dan bağlı
işletim sistemleri windows 7 ev ağı kurdum paylaştığım dosyaları birbirinde görebiliyorum Lan bağlantısından Cs 1.6 bile oynuyoruz iyi akşamlar kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...