Jump to content

Windows 7 Sp1 Release Candidate (Rc) Build 7601.17

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

az önce rt7lite ile denedim ama nedense TÜRKÇE sp1'i kullanmama rağmen dil dosyasında hata verdi yükletemedim.

aslında win7 dosyalarının yanında çalıştırırsak yükleyebiliriz ama hangi kodla onu bilmiyorum.

http://www.pub.rt7lite.com/RC-Beta-septemb-15-24-2010/rt_7_lite_win7_Vista_x86_sp1.exe
IT SUPPORTS ONLY THE LATEST BETA SERVICE PACK VERSION V178. I CANNOT GIVE GUARANTEE FOR THE FUTURE SERVICE PACK 1 BUILDS. 

Edited by muharremerd

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

az önce rt7lite ile denedim ama nedense TÜRKÇE sp1'i kullanmama rağmen dil dosyasında hata verdi yükletemedim.

aslında win7 dosyalarının yanında çalıştırırsak yükleyebiliriz ama hangi kodla onu bilmiyorum.

http://www.pub.rt7lite.com/RC-Beta-septemb-15-24-2010/rt_7_lite_win7_Vista_x86_sp1.exe
IT SUPPORTS ONLY THE LATEST BETA SERVICE PACK VERSION V178. I CANNOT GIVE GUARANTEE FOR THE FUTURE SERVICE PACK 1 BUILDS. 

rt7lite yaptığı bişey yok direkt olarak sisteme entegre etmiyor,rt7lite programının yaptığını basitçe yapmak mümkün install.wim çıkarttıktan sonra windows\setup\scripts klasörü içine setupcomplete.bat dosyasına komutla tanımlamak rt7lite ile aynı görevi görüyor o da hoşgeldiniz ekranından sonra program kurar gibi kurduruyor setupcomplete.bat ile de aynı şekilde kuruluyor hatta ben aşağıdaki şekilde yaptırıyorum hem temel programlar hemde SP1 hoşgeldiniz ekranından sonra crack için yeniden başlıyor sonrada aşağıdaki programlar sırası ile kuruluyor şimdilik başka çözüm bulamadım

@echo off

start /WAIT %~dp07z.exe

start /WAIT %~dp1windows6.1-KB976932-X86.exe

start /WAIT %~dp2Adobe Reader 9.4.0 tr by doctor.exe

start /WAIT %~dp3Flash Paketi 2.6.5.exe

start /WAIT %~dp4Internet Download Manager 6.03.exe

start /WAIT %~dp5Windows Live Messenger 2011 Build 15.4.3502.922.exe

start /WAIT %~dp6WinRAR 3.93 PRO-Turkce.exe

start /WAIT %~dp7Advanced SystemCare Pro 3.7.2.733 Final.exe

start /WAIT %~dp8ESET Smart Security 4.2.64.12.exe

cd %~dp0

cd %~dp1

cd %~dp2

cd %~dp3

cd %~dp4

cd %~dp5

cd %~dp6

cd %~dp7

cd %~dp8

EXIT

Ben dün gece format attım üstüne hiç dokunmadan sp1 i yükledim. sonra proğramları falan kurdum... crackladım res attım, tıkır tıkır... ama sağ allta

Windows7

Değerlendirme kopyası. Yapı 7601

yazıyor. bunun crackle alakası yok... resim...

xxxx.png

şu anda entegresiyle uğraşmanın pek bir anlamı yok çünkü sürekli yenilenebilinir bir yapıda şu an

ben daha önce sp1 betayı parçalayıp dism ile çevrimdışı entegresiyle uğraşmıştım

iyi sonuç alamayınca dism ile çevrimiçi entegreyi denedim bu sefer sistem çöktü :D

ingilizce sp1 beta entegresine Türkçe dil paketini dism ile çevrimdışı entegre etmeye çalıştım başardım ama sistem dengeli olmadı

illede entegre gibi olsun istiyorsanız "setupcomplete.cmd" ile halledebilirsiniz...

Edited by XC*LUSiVE

@caner_06 - o dediğini bende biliyorum önemli olan güncellemeler gibi direk sisteme entegre edip win7 ile beraber kurulması.

rt7lite bu işi yapmıyor mu yani? yapmasa neden slipstream desinler ki...?

Valla neden slipstream dediklerini bilmiyorum ancak ben kaç defa manuel ve automotic kısımlarında denedim ancak sonuç maalesef güncelleme gibi sisteme yüklü gelmedi hoşgeldiniz ekranından sonra program kurulumu gibi kuruldu ayrıca yukarıda belirtmiş olduğum gibi de 1 defa yaptım ikincide hiç bir işlem yapmadı bugüne kadar çıkan x86 731 adet güncelleme 0,99 GB entegre ettim bu güncellemelerin de hepsi farklı ve son sürümleri ara kernel no 20787 oluyor ancak kurduktan sonra hazır sisteme SP1 güncellemesini manuel olarak yapmak zorunda kalıyorum ama şunu belirtmekte fayda var sistem bayağı bir stabil ve kararlı çalışıyor SP1 den önce de sonrada rt7lite program ve SP1 entegresi dışında kullanmıyorum güncelleme entegresinde bence en sağlamı dism ile entegre etmek gimagex ile açıp dism ile tüm güncellemeleri entegre edip daha sonra rt7lite i devreye sokuyorum ama gece SP1 i entegre ederken kullanmış olduğu geçici klasörden .cab uzantılı dosyasını kopyaladım boyutu 490,498 kb normal SP1 ise 514 mb arasında 23,5 mb fark var gece birde bunu deneyeceğim bakalım eğer dism ile entegre edebilirsem harika bir iş olacak tabi dism tanırsa olmazsa mecburen rt7lite ile entegre edecem

Saygılarımla

rt7lite nin sp1 entegre destekleyen versiyonu 240 ama türkçe sp desteklemiyor sanırım denedim hata verdi.

sp1 i kurmakta bir sorun yaşamazsınız çünki ciddi bir değişiklik gelmiyor, performans ve güvenlik güncelleştirmesi yüzde doksan.

Bende kurdum zaten, activasyon dahil hiçbir sorun çıkmadı, performans arttı gibi.

rt7lite nin sp1 entegre destekleyen versiyonu 240 ama türkçe sp desteklemiyor sanırım denedim hata verdi.

sp1 i kurmakta bir sorun yaşamazsınız çünki ciddi bir değişiklik gelmiyor, performans ve güvenlik güncelleştirmesi yüzde doksan.

Bende kurdum zaten, activasyon dahil hiçbir sorun çıkmadı, performans arttı gibi.

rt7lite 240 versiyonu dikkat ederseniz x64 x86 değil yani 64 bit işletim sistemi için

Teşekkür ederim

Please register to see this content.

Edited by Caner_06

Bilmiyorum da ben zaten x64 seçerek denedim x86 da dahil olan dvd den, entegre penceresindeki desteklenen diller içerisinde tr geçmiyor ama

Ben dvd den denemedim ama dvd deki dosyaları harddiske kopyalayıp denedim dil sorunu yok ancak sisteme direkt olarak entegre etme sorunu var program gibi kuruluyor ama en sağlamı dism ile entegre etmek onun içinde .cab dosyası haline getirmek gerekiyor tabi dism. kabul edeceği .cab dosyası olacak

slm arkadaşlar windows update den uyarı ile sp1 i yükledim 104 mb lik bişeydi neyse bilgisayarım sağtık özelliklerde windows etkinleştirildi yazıyor netten doğrulama yapıyorum orjinal diyor ama masaüstünde -değerlendirme kopyası yapı 7601- yazıyor laptop kullanıyorum kendinden modlu yani yakalanma ihtimali yüzde 0

neden olmuş olabilir ne yapmam lazım

edit ekleme

removewatermark adlı programı kullansam bir sorun olurmu

orjinal sistemi bozmak istemiyorumda

Edited by alioren

slm arkadaşlar windows update den uyarı ile sp1 i yükledim 104 mb lik bişeydi neyse bilgisayarım sağtık özelliklerde windows etkinleştirildi yazıyor netten doğrulama yapıyorum orjinal diyor ama masaüstünde -değerlendirme kopyası yapı 7601- yazıyor laptop kullanıyorum kendinden modlu yani yakalanma ihtimali yüzde 0

neden olmuş olabilir ne yapmam lazım

edit ekleme

removewatermark adlı programı kullansam bir sorun olurmu

orjinal sistemi bozmak istemiyorumda

Arkadaşım sağ altta değerlendirme kopyası yazması normal çünkü spl değerlendirme kopyası da ondan.Bitiş süresibe var.2011 yılının eylül ayına kadar msconfig den bunu görebilirsin.Zaten o tarihten sonra onu bilgisayarından silip kararlı sürümü yüklemen gerekecek.Sağ alttaki değerlendirme kopyası yazısını o söylediğin programla silebilirsin.Sağlıkla kal.

• 1 ay sonra...

merhaba arkadaşlar
ben internet cafe işletiyorum
1 pc ye windows 7 kurdum ve sonrasında update yaptım sonrasında crack yaptım sonra akınsıft client kurdum
ve 70 tane oyun kurdum ve deepfreze kurdum sınrasında sp1 kurdum güzelce ve ghost alıp 29 pc ana pc dahil
hepsin windıow7 geçirdim hemde msn 11 li herkes çok memnun:)
bence herkese tafsye ederim

[quote name='djsami' date='07 Aralık 2010 - 01:23 ' timestamp='1291685585' post='922722']
merhaba arkadaşlar
ben internet cafe işletiyorum
1 pc ye windows 7 kurdum ve sonrasında update yaptım sonrasında crack yaptım sonra akınsıft client kurdum
ve 70 tane oyun kurdum ve deepfreze kurdum sınrasında sp1 kurdum güzelce ve ghost alıp 29 pc ana pc dahil
hepsin windıow7 geçirdim hemde msn 11 li herkes çok memnun:)
bence herkese tafsye ederim
[/quote]
bende internet cafe işletiyorum. ısparta windows 7 kullanamazlar. biz bilgisayarları kapalı tutuyoruz. açılış süresi çok fardiyor..

Windows 7 SP1 RC Build 6.1.7601.17125.101029-1605 Leaked
bu sürüm SP1 in son çıkan sürümü ilk çıkan Windows 7 SP1 RC Build 6.1.7601.17105.100929-1730 Leaked
SP1 e göre bariz bir şekilde performans artışı var final sürüm çıkana kadar da Rc sürümler çıkacak gibi

• 3 hafta sonra ...

[quote name='Caner_06' date='10 Aralık 2010 - 11:36 ' timestamp='1291981566' post='924162']
Windows 7 SP1 RC Build 6.1.7601.17125.101029-1605 Leaked
ben kurulum dvdsine entegre edip denedim performansı gayet iyi
[/quote]

peki bunun download linki var mı varsa nerede ben bulamadım. yardımcı olabilir misin?

arkadaslar bu gün buldum ve kurcam inşallah tr dil var buyurun link ( eger verildiyse şimdiden özür dilerim )
[code]http://www.microsoft.com/downloads/tr-tr/details.aspx?familyId=c3202ce6-4056-4059-8a1b-3a9b77cdfdda&hash=T%2bStiwVLTilZWhq2jwRRoTYr%2fD8Iy3n3vaeMIfMnz7kf%2bdtub7wHUoA1KOAchiMVfkN5dm6a17TisjkQNlR00g%3d%3d[/code]
[s][img]http://img824.imageshack.us/img824/3342/adszlcb.jpg[/img]

[/s]

Edited by ankara_06