Jump to content

Gerçek Anlamda İp Değştren, Bildiğiniz Prog Varmı?

Share

Recommended Posts

Gerçek anlamda ip değiştiren proğram veya yöntem varmı? Paylaşırsanız sevinirim. Arkadaşlar Super Hide IP, Real Hide İp gibi ufak programların hepsini denedim istedigimi verimi alamadım, Bu Programlar zaten bırbırının türevi, kurulu bulunan bir program mı aldatmam gerekiyor(bana göre bu programı aldatırsam gerçek anlamda ip adresınin gizlendiğini düşünüyorum.), hiç birde işe yaramadı. Teşekür ederim.

[quote name='beyantt' date='05 Ocak 2011 - 22:52 ' timestamp='1294268525' post='938828']
Gerçek anlamda ip değiştiren proğram veya yöntem varmı? Paylaşırsanız sevinirim. Arkadaşlar Super Hide IP, Real Hide İp gibi ufak programların hepsini denedim istedigimi verimi alamadım, Bu Programlar zaten bırbırının türevi, kurulu bulunan bir program mı aldatmam gerekiyor(bana göre bu programı aldatırsam gerçek anlamda ip adresınin gizlendiğini düşünüyorum.), hiç birde işe yaramadı. Teşekür ederim.
[/quote]
ne için lazım mesela ben criptoload ve jdownload için kendme yaptım tıkır tıkır reset atiyor

İlgin için teşekür ederim, download programları için kullanmayacağım jdown kullanıyorum indirmeler için, şimdi şöyle; bi program deniyorum şu sıralar sohbet programı gibi bişey bu programda sohbet ettıgın kişilerin ülke bayrakları ip adresine göre belirleniyor, biz ülkemizden bağlandıgımız için bayrağımız çıkıyor, benim istediğim işte bu bayrağın nasıl değiştirilebileceği ki ip değiştirerek yapılabilir sanırım, ufak çaplı ip değiştirme programları gerçek anlamda ip gizlemiyor, yalandan gizliyor yani :) ( hide ip gibi..) Baba Bir VPN veya İp veya varsa başka yöntemleri onada kabulüm. İyi geceler.

[quote name='beyantt' date='06 Ocak 2011 - 00:52 ' timestamp='1294268525' post='938828']
[/quote]

real hide ip yi ben hotfile için kullanıyorum sonuc super verimli ama rapid de filan işe yaramıyo
amacını soylersen daha iyi yardım edebiliriz

[quote name='beyantt' date='06 Ocak 2011 - 00:52 ' timestamp='1294268525' post='938828']

[code]http://www.tnctr.com/topic/160659-dns-ve-engelli-site-sorunu/page__p__934868__fromsearch__1#entry934868 [/code]

[b][size="4"]Burda bununla ilgili konu açılmıştı arkadaşım.. Bi oraya bak belki işine yarayabilir..[/size]
[/b][size="4"]Firefox üzerinden çalışıyo proğram.
Proğramı her açtığında seni farklı ülkelerde gösteriyorr...[/size]

Edited by example

CyberGhost VPN bu program seni kendi serverları üzerinden internete çıkarıyor. Serverları Almanyada o yüzden ipde Alman oluyor. Free sürümü kesiliyor ve yavaş. Ama paralı sürümü hem hızlı hemde kendi güvenlik sistemleri var. Yani senin ipin 100 de yüz değişiyor ve senin ip değiştirdiğinide kimse anlayamıyor...

Para ile alınabileceğin en iyisi CyberGhost VPN dir ip olarak bulunmanı engellerken aynı zamanda sanal bi ağ kartı kurarak donanım ıd olarak da bulunmanı engeller öte yandan geniş server listesi ve websense vb gibi ünlü filtreleri de kolayca aşar

Açık kaynak olarak ise tabiki tor fakat hızlı olduğunu söyleyemem belli olmuyor pek bi standart yok sanırım

Diğer paralı ve crarcklı hide ip vs ise aynı altyapıyı kullanan sadece program arayüzleri farklı programlardır bana göre tor bile tüm bu programlardan daha performanslı ve stabil

Tor tarayıcıya alternatif olarak Hide-IP-Browser tavsiye ederim hide ip programlarından daha iyi kendim CyberGhost VPN yanı sıra bunu kullanmaktayım yerine göre kullanınca işimi görüyor el altında bulundurduğum bi program

Not:Yerine göre Mac değiştirmekte ip değiştirmek kadar önemlidir ıp ağ kimliğiniz mac ise ağ kartı kimliğinizdir

Edited by ULUMANİTU