Jump to content

Luxand Blink! Pro V2.4

muselmansuffe
 Share

Recommended Posts

Dün gece bu proğramı indirip kurdum.

Gerekli ayarlardan sonra beni görünce oturum açtı ama birkaç deneme yapayım dedim.

Kameraya kendi resmimi tuttum açmadı ama bana benzeyen bir kardeşim var onu görünce oturum açıyor :)

kullanıyorum gayet güzel bir kaç yüz denemesi yaptım beni görmeden açılmıyor

32 bit lerde çalışıyor paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum saygılar

benden şifre istiyor şifre giriyorum fakat kabul etmiyor lütfen bu konuda bana yardım edermisiniz takma bey..

Arkadaslar bu program kullanımı basit artı yuzunu tanımasa bile bu programların hepsinde şifreylede giriş mümkün lenovo dada ctrl alt del e bastıgınızda sifreylede giriliyordu ama yuz tanımada bunun kadar basarılı degildi Yuzunuzun yarısını bile kapatsanız tanıyor açıyor çok başarılı

benden şifre istiyor şifre giriyorum fakat kabul etmiyor lütfen bu konuda bana yardım edermisiniz takma bey..

windows açılırken şifre koymadıysan boş geç şifre yazma oraya girdiğin şifre o hesapta oturum açtığın şifreyi kullanacaksın

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Blink! 2.1 (32-64 Bit) ||Windowsu Webcam Ile Açın, Sizden Başka Kimseler Giremesin

1zxy4p4.jpg

bilgi.gif

Bilgisayarınızı korumak için kullandığınız kullanıcı adı ve şifrelerinden skıldıysanız yeni bir teknolojiye geçiş yapma vaktiniz gelmiş demektir. Son dönemde sayısı artmaya başlayan yüz tanıma yazılımları sizi bu dertten kurtarıyor. Eskisinden daha güvenli, daha pratik, daha hızlı bir alternatif sunan bu yazılımlardan biride Blink!.

Blink! gelişmiş yüz tanıma özelliği sayesinde webcam yardımıyla yüzünüzü hatırlayarak göz açıp kapayıncaya kadar giriş işlemini tamalamanızı sağlıyor. Windows Vista ve 7 işletim sistemleriyle uyumlu olan yazılımla bilgisayarınıza sizden başka kimse ulaşamıyor. Böylece kullanıcılar şifre hatırlama zahmetinden kurtulurken şifrenizi bilen veya tahmin etme ihtimali olan birinin de bilgisayarı kullanması söz konusu olmuyor. Blink! yüzünüzdeki değişiklikleride en doğru şekilde tanıyor. Gözlük takmak, bıyık bırakmak veya saç kestirmek gibi gündelilk değişiklikler Blink'in yüz tanıma motoru tarafından algılanıyor ve sorunsuzca giriş yapmanızı sağlıyor. Blink!'i fotoğraflarla kandırmaya çalışmak ise hiçbir işe yaramıyor.

Kişisel bilgisayarınıza sizin izniniz olmadan erişilmesini istemiyor ve verilerinizi en yüksek düzeyde koruma altına almak istiyorsanız, yüzünüzü bir kere gördükten sonra hiç unutmayacak Blink!'e güvenebilirsiniz.

Kurulum;

Install Luxand blink!

USB webcam (Seçili olması gerekmektedir.)

Apply

Next

Next

Look at monitör and slowly turn your head from the left to the right (Please wait...)

En son aşama sırasında tanıma gerçekleşmektedir...

NOT; Kullanıcı adı ve Password istemesi durumunda size ait bir şifre girişi yapmalısınız.İngilizce olarak size bir uyarı vermektedir.Dikkate almanız gereken o...(Windows Giriş Şifresi) W.Giriş Şifresi ile Ürün şifresi aynı olması gerekir.

indirj.gif

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

[center][b][color="#FF0000"]Luxand Blink! Pro v2.3[/color][/b][/center]

[center][img]http://www.freewarepark.com/image/luxand-blink.png[/img][/center]

[b]Eğer bilgisayarınıza parola yazmaktan sıkıldıysanız bu program tam size göre. Program web kameradan yüzünüzü tanıyor ve açılıyor. Yüzünüzü programa tanıtın bilgisayarınız sizi görünce açılsın. Ayrıca normal parolanızla da bilgisayarı açmak mümkün.
[/b]
[b]Bilgisayarınızı hem çok daha güvenli bir hale getirip, hem de parola kullanmadan şifrelemek isteyenler için geliştirilen Luxand Blink yazılımı ile birlikte sadece bir webcama ihtiyacınız olacak. Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz Luxand Blink isimli yazılıma hiçbir ücret ödemeyecek ve bu programı çok kolay bir şekilde kullanabileceksiniz. Bu sistem ile birlikte yazılımı ilk açtığınız andan itibaren yüzünüzün belirli hatları kayıt ediliyor ve bilgisayar açılırken yüzünüz çok kolay bir şekilde tanınıyor veya diğer bir deyimle hatırlanılıyor.[/b]

[center][img]http://www.start64.com/images/win64/security/luxand-blink-1.jpg[/img][/center]

[b]Ayrıca Professional sürümde isteğe bağlı olarak bilgisayarınızın başında belirli bir süre bulunmadığınızda (Süresini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz) kilitleme özelliğine de sahip.

Kişisel görüşüm: Şimdiye kadar Lenovo ve Toshiba'nın yüz tanıma sistemlerini kullandım. Bence bu hem çok daha güvenli, hem de daha hassas. Kardeşimin gözleri de aynı renk olduğu için kardeşimin gözlerini görünce bilgisayar çoğunlukla açılıyordu; bunda öyle bir sıkıntı yok. Tanımakta da zorlanmıyor; gözünüzü görür görmez açılıveriyor. XP, Vista ve 7 uyumlu; 64 bit'te sorunsuz çalışıyor. Şu anda 64 bit Windows 7'de kullanıyorum.[/b]

[color="#8B0000"][b][size="4"]
DOWNLOAD:[/size][/b][/color]

[code]http://hotfile.com/dl/95438976/ca29383/Luxand.Blink.Pro.v2.3.rar.html[/code]

Edited by helehoyni

• 1 ay sonra...

Alternatif Link: Luxand Blink Pro v 2.3(Bilgisayarınızı Yüz Tanıma Sistemiyle Açın) | 16.36 MB
[code]http://turbobit.net/ggu82omqf15l.html
http://www.usershare.net/by_rupi/aydokew3vfoa[/code]
Not:User shareden indirmek için linke tıklayın çıkan kodu yazın altta saniye geriye doğru sayıcak bitince tıklayın insin
bazende kod istemiyor..

Edited by alveol

• 1 yıl yıl...
  • Editor
Luxand Blink! Pro v2.4

Mevcut Başlıca Özellikleri:
Adaptif Yüz Tanıma
Güvenli Kimlik Doğrulama
Eğitim Modu
Bir Hesap. Çeşitli Yüzleri
Gizli Mod

Yeni saç kesmek? Kişiler için gözlük Değişimi? Hiç sorun değil: (Adaptif Yüz Tanımlama)
Kimlik hırsızları yakalamak: (Güvenli Kimlik Doğrulama)
Değişen koşullar altında Güvenilir giriş: (Eğitim Modu)
Erişim kolaylığı: (Bir Hesap ile Çeşitli Yüzler.)
Geliştirilmiş güvenlik: (Gizli Mod)

EN
Many have been trying hard to get Veriface-Face Recognition Software(only with Lenovo & IBM) for other Brand PC/Notebooks. Don't Worry! Here is your Best Alternative!

Blink! Pro makes logging in Windows to pass in a twinkling of an eye. Just look at a webcam and Blink! Pro identify your face and you will instantly gain access to your user. It has never been so easy! Blink! Pro employs advanced biometric identification technologies to ensure nearly instant secure authentication.

Current Major Features:
Adaptive Face Identification
Secure Authentication
Training Mode
One Account. Several Faces
The Hidden Mode

Desteklenen Sistemler: Windows Vista and Windows 7 & Windows 8 (resmi olarak desteklendiği söylenmese de v2.3 Win8 de çalışıyor.)

http://www.solidfiles.com/d/03a355bbea/
http://extabit.com/file/28e766ra5jano
Edited by semsibey