Jump to content

Uydunet Kullanan Varmı ?

yastreb
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ttnet kullanıyorum ama artık sıkıldım iyice diğer smile yada biri ye geçsem onlarda farksız gibi uydunet kullanlardan fikir almak istiyorum baglantı kopma sorunu oluyormu hızdan memnunlarmı kullanan arkadaşlar vardır diye düşündüm sizlerden fikir almak isterim bu konuda

• 2 ay sonra...

Ben eski bir kullanıcı olarak pahalı diyorum ki 1mbt hız benim için çok düşük. 16mbt te kadar sınırsız ttnet paketi kullanıyorum download max 12mbt fiyat 55-60tl civarı , bu hızda olan kablonet paketlerini araştırın sınırsız tarife 10mbt kadar 99tl .

Ttnet devamlı kopmalar yaşıyorsanız geçin derim yada düşük hızda internet kullananlar için güzel bir fırsat...

ttnet personeline önceden 4mgbit sınırsız 28 tl idi telekom hayırdır işallah bizim personelin hızlarını 16ya çekmiş fiyatta 28 hala.ama sürekli kopma oluyodu ve 4 mgbiti anca kullanabiliyodum modem 8 mgbit sınırlıymış meğer 8 e çektirdim neti fıstık gibi saniyede 1050 kb/sec download yapıyorum.uydunet smile farketmez kardeş zaten hepside hattı ttnetten alıp ttnet hattını satıyor size zaten.benim kanıma göre farketmez

[quote name='s8er_boi' date='14 Mart 2011 - 18:32 ' timestamp='1300128135' post='980390']
ttnet personeline önceden 4mgbit sınırsız 28 tl idi telekom hayırdır işallah bizim personelin hızlarını 16ya çekmiş fiyatta 28 hala.ama sürekli kopma oluyodu ve 4 mgbiti anca kullanabiliyodum modem 8 mgbit sınırlıymış meğer 8 e çektirdim neti fıstık gibi saniyede 1050 kb/sec download yapıyorum.uydunet smile farketmez kardeş zaten hepside hattı ttnetten alıp ttnet hattını satıyor size zaten.benim kanıma göre farketmez
[/quote]

Uydunet hakkında bilmeden konuşma Uydunet kendi hattını döşüyor kablo TV hattından internet sloganıda bu bilmeden çamur atmayalım :shifty:

[quote name='dj sms' date='14 Mart 2011 - 19:12 ' timestamp='1300126967' post='980369']
Ben eski bir kullanıcı olarak pahalı diyorum ki 1mbt hız benim için çok düşük. 16mbt te kadar sınırsız ttnet paketi kullanıyorum download max 12mbt fiyat 55-60tl civarı , bu hızda olan kablonet paketlerini araştırın sınırsız tarife 10mbt kadar 99tl .

Ttnet devamlı kopmalar yaşıyorsanız geçin derim yada düşük hızda internet kullananlar için güzel bir fırsat...
[/quote

Aslında sizde haklısınız ama düşününce ben zaten aylık 7 ltl koblulu + ttnet 1mbit 49 tl = 56 tl ödüyordum ve hızım çok yavaştı şimdi hem kablolu hem internet = 29 tl yani 27 lira daha az yarısı kadar.

[quote name='s8er_boi' date='14 Mart 2011 - 18:32 ' timestamp='1300128135' post='980390']
[/quote]

ttnet telofon kablosundan uydunet tv kablosundan internet veriyo bu iki teknoloji arasında bağlantı kurman ilginç

[quote name='s8er_boi' date='14 Mart 2011 - 20:34 ' timestamp='1300131898' post='980441']
ilk başlarda uydunet usu bile yoktu :D sizde ttnete çamur atmayın kesiliyor diye.
[/quote]

peki eskiden ttnetin t si varmıydı...ttnet işini adam gibi yapsa sahibi kulak çınlamasından KBB polikliniğine kamp kurmazdı

Edited by byvistakazim

kazım abi senin dediğinde doğru aslında :D ben ttneti ilk internet şirketi diye biliyorum yanlışsa düzeltin.ttnetin işleri hep karmançorman orası kesinlikle doğru.şimdi bişi anlatcam şanlıurfada olmuş bu olay.Şanlıurfadaki internet kullanıcılarının netleri günden güne beter olmuş arızaya veriyomuş admalar hiç tınmıyolarmış telekom çalışanları[ttnetede onlar bakıyoya] bir tane çalışan çıkmış işte normalde internet için en temiz devre 70 ile 80 arasıdır ama iz 90la 100 arasındaki devreyi daha temiz diye kullanıcıyı kandırıp aslında en kötü devreye veriyoruz neti nasıl osla biz parasını alıyoruz bizi alakadar etmez deyince şanlıurfadaki telekom müdürünün kafa atmış o açıklamayı yapan adamın , günde ipini çekmişler.yani ttnetten pek hayır çıkmaz