Jump to content

Dokunmatik Telefon Alıcağım Yardım Edermisiniz.

Nomed_18
 Share

Recommended Posts

• Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bütçeni biraz zorlayıp samsung wave alabilirsen al.5800 iyi bir telefon ancak bence o parayı hak etmiyor.Üzerine 200 tl koyup alıcan bir samsung wave istediğin gibi kullan telefon çok hızlı bir ara kullanmıştım.Kesinlikle tavsiye ederim.

birincisi kesinlikle çakma olmamalı. ikincisi bataryası bulunmalı. benQ-siemens almıştım tanınan marka olmasına rağmen bataryanın ömrü bittiğinden ve batarya bulamadığımdan çekmecenin bir köşesinde duruyor.

daha karar verip almadıysan eğer ben 10 gün önce aldım

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/sony-ericsson-xperia-x10-mini_02.044.1357.0212.htm

ve gayet memnunum kolay kolay telfon beğenmem ama bunu beğendindim biraz sıkıntı şarjında yaşarsın başkada bi eksiği yok benim için

5800 var kardeşim nete falan gireceksen telefondan sakın alma pişman olursun bak sana diyorum gerçekten pişman olursun ben değiştirmeyi düşünüyorum bir telefon buldum 500 lira sıfır androidli onu alırım kesin http://www.trident.com.tr/tr/index.php?option=com_content&view=article&id=111:uruntaslak&catid=35:cep-telefonlari&Itemid=69 bak işte linki bu incele mükemmel bir cihaz fiyatına göre
bir de o ısınınca resetlemesi yok mu kendini elimin sıcaklığından ısınıyor telefon düşün artık ekran çizgi çizgi olup resetleniyor bıktım artık 5800 en dandik dokunmatik telefonlardan biri sen bazılarına bakma iyi diyorlar ama onların telefonu kullandıkları yoktur veya ben aldım o da alsın görsün diye düşünenlerdir zaten satış temsilcisi telefonu bir övdü onun yüzünden aldım 1 yıl oldu çok pişmanım daha garanti bitmedi

Edited by mfs776

2.el iphone 3g kesinlikle farkı büyük kim ne derse desin kafana yatmadı androidli bir cihaz htc ya da samsung marka tercihen dokunmatik telefon alıcaksan kalemi olmasın dokunmatiğine güvenmeyen cihazlarda bana göre anca kalem mevcut olur. :whistle:

Elinde 500-600 tl nakidin var ve birde axses kredi kartın varsa git carefora ordan al bir tane n8 derim 12 mp kameralı iyi birşey olsun.1050 tl lik n8 e 600 tl peşin gerisini 12 ay vade yap al adam akıllı birşey tavsiyemdir.

Arkadaşlar bende cep telefonu alacağım bütçem 500 yada 600 tl
Nokia almak istiyorum. Biraz kararsızım.
Nokia C5-03 var fiyatıda uygun 400 lira gibi bir fiyatı var bütün özellikler mevcut
Nokia 5800 beğenmiyorum. sakın bunu tavsiye etmeyin.
Birde Nokia X6 var onunda fiyatı 500 600 arası
Bu iki telefon arasında kaldım.

Sizin tavsiye edebileceğiniz başka cep telefonu varmı? [size="3"][color="#ff0000"]Varsa neden?[/color][/size]
Birde cep telefonun wifi özelliğini çok kullanacağım. Videoları rahat izleyebileceğim bir cep telefonu arıyorum

Ben telefonu daha çok internet özelliği için kullanacağım.

Edited by &ULTİMATE&

[center]samsung monte 5620[img]http://www.civictech.gen.tr/wp-content/uploads/2011/03/Samsung-S5620-Monte.jpg[/img]
290 gitti gidiyordan sıfır aldım 3g den tut gps java tv izleme wifi artı tema bile yükleniyor [/center]

sony erıcsson kullanmayı dusunursen xperia arc derım sana ben 4 aydır kullanıyorum ama suanda turkıyede pıyasaya yenı cıktı heralde android sıstemı de harıka...bence nokıa pıyasasi oldu arkadaslar x6 dan falan bahsedıyor ama benım gorusum ıgrenc bı telefon..halk dılın de de sana gelmez yanı ole dıım ..:D haa dersen kı kalıte bıse alcam sana İphone 4 u onerırım oda tek kelımeyle harıka bıse ama kullandıgı Scripti sistemı cok sacma bıse sadece itunes ten yukleme yapabılırsın baska yerden kabul etmıyor muzık bıle atamıyorsun adobe flash player yuklenemıyor vs. vs..

Edited by ghostly

Dünyada şu anda en cok kullanılan sistem Andorid dir tafsiyem kesinlikle Andoid tabanlı bir telelfondur öellikle internet cok hızlı ayrıca Market den onbinlerce apk uygulama indirebilirsin hemde bedava. HTC desire Hd bayagı hızlı yada ikincel htc HD2 uygun fiyata bulabilirsinhd2 ler win 6,5 tabanlı ama Andoid e cevirilir bayagıda hızlı şahsen ben nerderse 8 yıldıe HTC kulanıcıyım şu anda Andoid 2.3.3 vers mevcud