Jump to content

"hotfile Uploader" Şifre Çalan Program...

himmgarip
 Share

Recommended Posts

Hotfile uploader isminde 635 kb lık bir program...
Upload için kullanacaktım benden kullanıcı adı key istedi.
Bende güvenemedim salladım yazdım bişeyler...
Okey tuşuna bastım dosyaları gösterdim programa upload tuşuna bastım bir baloncuk çıktı "thanks for key baby" :facepalm: yazıyordu.
Karşılaşırsanız dikkatinize...

normalde öyle bişey yok bende kullandım hiç sorun yaşamadım indirdiğin yere bağlı birisi içine başka şeyler gömmüş olabilir arkadaşlarımda var bunu kullanan böyle bir sorun olmadı bügüne kadar kesiğnlikle editlenmiştir başkası tarafından oda sana raslamış sakıncası yoksa programı bana özelden veya buraya linki koyarmısın bi kontrol etmek istiyorum

[quote name='milano88' date='20 Ocak 2011 - 05:09 ' timestamp='1295500765' post='947585']
normalde öyle bişey yok bende kullandım hiç sorun yaşamadım indirdiğin yere bağlı birisi içine başka şeyler gömmüş olabilir arkadaşlarımda var bunu kullanan böyle bir sorun olmadı bügüne kadar kesiğnlikle editlenmiştir başkası tarafından oda sana raslamış sakıncası yoksa programı bana özelden veya buraya linki koyarmısın bi kontrol etmek istiyorum
[/quote]

Ben baktım keylogger gömmüş içine klavyeden girilen bilgileri maile yolluyor...
Ayrıca kullanmayın demiyorum ki isteyen kullansın. Bu gömülmüş olana rastlarlarsa dikkatli olsunlar diyorum kardeşim.

Edited by himmgarip

[quote name='himmgarip' date='20 Ocak 2011 - 07:11 ' timestamp='1295500896' post='947586']
Ben baktım keylogger gömmüş içine klavyeden girilen bilgileri maile yolluyor...
Ayrıca kullanmayın demiyorum ki isteyen kullansın. Bu gömülmüş olana rastlarlarsa dikkatli olsunlar diyorum kardeşim.
[/quote]
programı koysanda bizde baksak :) programı görmedim ya bana raslarsa :) birde ben kurcalayayım şunu bakim nası bi keylogermiş fıstık