Jump to content

Programıma Isim Arıyorum .

Dj Demir
 Share

Recommended Posts

[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Merhaba arkadaşlar ..[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Çok düşündüm bulamadım :)[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][b][color="#4169E1"]Çıkardığım [/color][color="#FF0000"]Youtube To Mp3[/color][color="#4169E1"] Programının 2. Versiyonundan sonra [/color][/b][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Çıkaracağım 3. Versiyon için yeni bir isim arıyorum .[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Aklında herhangi bir fikir olsan varsa ve paylaşırsa sevinirim ..[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Yalnız ismin biraz orjinal olması lazım[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Youtube To Mp3 pek orjinal değildi :))[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Aramalarda daha etkin olması için ..[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]isim babası olmak güzeldir :))[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Yardımlarınızı bekliyorum ..[/b][/color][/font]

[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Ya bunlar ne biçim isimler arkadaşlar :))[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Ratapan Evet zaten 3. versiyonda hem youtube haricindeki sitelerden(facebook,dailymotion,megavideo vb.) indirme şansı [/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Hem de farklı formatlarda indirme seçeneği (avi,mpeg,flv,mp4,3gp vb) olacak[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][/color][/font][font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Ayrıca All 2 Mp3 ismi zaten var ..[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Teşekkürler
[/b][/color][/font][font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Ama ismin biraz daha özgün ve kulağa hoş gelmesi lazım[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Önerileri Bekliyorum ..[/b][/color][/font]

Edited by Dj Demir

[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Programa öyle bir isim vermeliyiz ki [/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Aramada etkin ve akla gelen bir kelime olmalı [/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Yani kullanıcı istediğini bulmak için arama yapabilmeli[/b][/color][/font]

[font="Tahoma"][b][color="#000000"]MultiMedia Download v.3[/color][/b] Nasıl olur acaba Kardeşim ? Tabi afilli yazı tipi kullanılırsa daha hoş Görünebilir Şahsi görüşüm akılda kalıcı ve Aramalarda etkin Olabilir :)[/font]
[font="Tahoma"]
Google Amcada MultiMedia Download Diye bir Arama yaptırdım ve Çıkan Sonuç ;[/font]

[code]
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&source=hp&q=MultiMedia+Download&btnG=Google%27da+Ara&aq=o&aqi=&aql=&oq=
[/code]

[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Teşekkür kardeşim [/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Olabilir aslında[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]
[/b][/color][/font]

[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Var mı başka :)[/b][/color][/font]

[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]60,500,000 Sonuç olması kötü [/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Çünkü sadece programla ilgili sonuçların olacağı bir isim istiyorum [/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Biraz daha farklı olur mu lütfen[/b][/color][/font]