Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slm kardeş bana sony vaio laptop vgn-bx196 sp model in driver leri lazım yardımcı olursan çok sevinirim.teşekkür edrim bulenterkenForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com benim msn adresim özelden yollamak istersen.

dostum birde bana yardimci olursan cok makbule gecer windows 7 yukledim fakat bende olan 5+1 ses CD calisiyor ama hoperlerin hepsi calismiyor bendeki CD sound BLASTER Live! tarihi 25 temuz 2001 bana yardimci olursaniz sevinirim. ariyorum ama bir turlu hangi driver oldugunu anlamiyorum kactane indir diysem kabul etmiyor PC tekrar tesekur ederim.

http://tr.creative.com/support/downloads/download.asp?MainCategory=1&nRegionFK=&nCountryFK=&nLanguageFK=&sOSName=Windows+7+32-bit&region=2&Product_Name=Live%21+24-bit&Product_ID=10315&modelnumber=&driverlang=1033&OS=30&drivertype=0&x=37&y=11[/CODE]

En üstteki driveri indirir isen senin işini görecektir. İçerisinde EAX Settings, Speaker Settings ve Device Control var. Speaker settings ile 5+1 i seçersen olay çözülür.

Gigabyte GA-M56S-S3 anakartının tüm driverları lazım.yardımcı olursan sevinirim.

[CODE]http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/driver/ga-m56s-s3_1x.html[/CODE]

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 hepsi burada.

MSI 945GZM3 (MS-7267) arkadaşlar bana bu anakartın windows xp driverleri lazım ana sitesinden buldum ama nedense yüklenmiyor lütfen yardım edin arkadaşlar acil lazım

MSI'nin resmi WEB sitesinden indirdiğin sürücüler sıkıştırılmış dosyalardır. Önce WinRAR gibi programla çıkarttıktan sonra sürücü yükleme programını çalıştırman gerekir.

merabalar gigabayt ga-8s648fx anakartı olan pc ye win 7 yukledım fakat eternet gormedı netten ındırdıgımde wın 7 ıcın uyumsuz guncel olarak bulamadım yardımcı olabılırmısın

Anakartında malesef tümleşik eternet kartı bulunmamakta. Daha sonradan almış olduğun eternet kartının marka ve modelini yazarsan en kısa zamanda yardımcı olurum.

selam

Bende all in one lexmark x74-75 var. windows driverini bulamadım

http://www.downloaddelivery.com/downloads/cpd/CJXP75LE.exe[/CODE]

Walla bulabildiğim tek sürücü bu malesef :)

XP S3P'ten Windows 7 ultimate'ye geçtim.Sürücülerimin hepsi gitmiş.Ekran kartı ve yazıcınınkini buldum.Anakartın DVD'dini takıp denedim ama olmadı.Asus'us sitesinden buldum, işletim sistemi olarak windows 7 yoktu.bende vista 32 bit'i seçtim.30 tane dosya buldu.hepsini tek tek indirdim.

Anakart modeli: Asus P5PL2-E

Bazılarında indirmeden önce Warning mesajı verdi,sanırım bazıları tehlikeli.BIOS güncellemesi galiba.Ne yapmalıyım, daha hiç birini kurmadım.Kurulum hakkında ve bu warning hakkında bilgi verir misiniz??

[CODE]ftp://ftp.asus.com.tw/pub/ASUS/misc/utils/AISuite_10539_XpVistaWin7.zip[/CODE]

Full sürücü paketi içerir.

win 7 kablosusz ag çalışmıyor atheros 9281

yükledim WİRELESSİNİ KURAMADIM. PROGRAMI KURDUĞUMDA ŞÖLE BİR UTARIDA ÇIKIYOR BUNUN NE DEMEK İSTEDİĞİNİ ANLMADIM YARDIMCI OLURSANIZ. (istemci adaptörü takıldığında kurulum programı sürücüyü otomatik yükler. henüz takmadıysanız bağdaştırcıyı şimdi takın. yeni donanım bulunma sihirbazı açılırsa kapatın ve kuruluma devam edin. devam etmek için tamam'ı tıklayın.) tamamı tıklıyorum yüklüyo . ama wireless yok

slm

kullandigim pc ye Windows 7 Ultimate kurdum

Toshiba Satellite A100-599

dizustunun ozellikleri

İşlemci Intel Core 2 Duo T7200 - 2.0 G 667 MHz FSB

Chipset Intel 945 PM

Bellek 1 GB DDR2 RAM - Max. 4.096 MB (533 MHz)

Sabit Disk 160 GB (5.400 rpm) S-ATA

Optik Sürücü DVD SUPER Multi Drive (Double Layer)

Ekran Boyutu 15,4 "

Ekran Kartı NVIDIA GeForce Go 7600 256 MBEkran Maks. Çözünürlüğü 1280x800

Ekran Teknolojisi TFT WXGA

Kablosuz Erişim 802.11g WiFi

Ethernet 10/100 Mbps

Bluetooth VAR

Kızılötesi YOK

Ses Toshiba Bass Enhanced Sound System ile SRS TruSurround XD Sistem

Girişler / Çıkışlar RJ-11 RJ-45 4xUSB 2.0 Kulaklık Çıkışı Mikrofon Çıkışı

Kart Okuyucu 5-in-1 Media Card Slot

not: Belki diyeceksinizki internetten otomatik guncellemeyle driverlerim kurulur. Ama ben guncelleme yaparken pc tum guncellemeleri buluyor kurmaya calisiyor guncelleme bitince pc yeniden baslayinca bazi guncellemeler olmadigindan tum guncellemeler geri aliniyor deyip bir kac guncelleme eksik kaliyor

Benim ricam Windows 7 Ultimate uyumlu tum driverleri vermeniz mumkunmu tabiki benim pc ye ait driver

ilginize simdiden tesekkur..

Edited by mcorcina

• 2 hafta sonra ...
Lexmark E120 marka lazer yazıcım var. CD'si de meccut. Lakin widows 7 'yi kurdum ve CD widows 7 'yi desteklemiyor. Lexmarkın sitesinde de E 120n modeli var ama E120 yazılımı yok. nasıl yapacağız yardım edersen sevinirim..

İşte sana kendi web sitesindeki yazılımlara ait adres:

http://support.lexmark.com/index?locale=en&productCode=LEXMARK_E120&userlocale=EN_UK&segment=DOWNLOAD&os=WINDOWS_7&page=downloadsList&oslocale=en_US#1[/CODE]

Msi 845pe Max/Neo (ms-6580) Driverleri Lazım!..

Hangi işletim sistemi ?

Ama illaki hepsini istersen al buyur !

[CODE]http://www.msi.com/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=1&prod_no=506[/CODE]

Haydi kolay gele

Arkadaşlar ben iki yazı önce asus F3s için driver istemiştim sorun halledildi. Device Doctor adında bir program var onu yükleyin ve çalıştırın. Bu program bilgisayarınızdaki eksik driverleri internetten bulup otomatik yüklüyor. Bu programa buradan ulaşabilirsiniz:

Please register to see this content.