Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

ekran kartı driver ı aramaktayım everestte çıkan bilgi şu kadar "via chrome9 hc integrated" bulabilen varsa link verirse çok sevinirim.

Daha ayrıntılı bilgisi olmalı onlarca chrome9 hc var. Ve hangi sistem için istiyorsun?

dostum asus p5l-mx anakartı var bende ancak sadece mikrofon çalışmıyor nasıl halledebilirim.hoparlor fln çalışıyor

Arkadaşlar hangi sistem için istediğinizi de yazın. ;)

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daha ayrıntılı bilgisi olmalı onlarca chrome9 hc var. Ve hangi sistem için istiyorsun?

32 bit vista için istiyorum everestte bu kadar bilgisi var başka nereden öğrenebilirim

32 bit vista için istiyorum everestte bu kadar bilgisi var başka nereden öğrenebilirim

Bunu bi dener misin? VIA Chrome9™ HC için demiş. İnşaAllah budur. :)

http://www.viaarena.com/Driver/P4M900(CE)-VN896(CE)-CN896(CE)_210901h_Vista_wIShld.zip[/CODE]

windows xp sp 2 için kardeşim.. aslında driverler tam ama mikrofonda bi sorun var. yani sorun muhtemelen ses kartının eski sürümü oldugundan. nasıl halledebilirim acaba. belki mikrofon girişi lehiminde sorun olabilirmi ... şimdiden çok teşekkür ederm

Windows 2000 için ATI X1600 Ekran kartı driveri ve Realtek HD Audio Manager ALC888 ses kartı driveri

Windows 98/Me için ATI X1600 Ekran kartı driveri ve Realtek HD Audio Manager ALC888 ses kartı driveri

Bulabilirmisiniz lütfen ihtiyacım varda ..

windows xp sp 2 için kardeşim.. aslında driverler tam ama mikrofonda bi sorun var. yani sorun muhtemelen ses kartının eski sürümü oldugundan. nasıl halledebilirim acaba. belki mikrofon girişi lehiminde sorun olabilirmi ... şimdiden çok teşekkür ederm

Sürücün burada ama işin teknik kısmını bilemeyeceğim.

http://dlsvr.asus.com/pub/ASUS/misc/audio/Audio_ADI_V5100X41XX_v610016050.zip[/CODE]

dostum asus p5l-mx anakartı var bende ancak sadece mikrofon çalışmıyor nasıl halledebilirim.hoparlor fln çalışıyor

Eğer aygıt yöneticisinde her hangi bir sorun gözükmüyorsa

bunun driverle alakası yoktur sadece ses ayarları ile oynaman lazım

benim bildiğim kadarı ile mikrofonda ses donanımına bağlıdır bir aksilik olsaydı

sesinde çıkmaması lazımdı

Arkadaşlar hangi sistem için istediğinizi de yazın. ;)

Eğer aygıt yöneticisinde her hangi bir sorun gözükmüyorsa

bunun driverle alakası yoktur sadece ses ayarları ile oynaman lazım

benim bildiğim kadarı ile mikrofonda ses donanımına bağlıdır bir aksilik olsaydı

sesinde çıkmaması lazımdı

kardeşm yakın irtibat kuraiblirmyz acaba sennle ? veyahut benm şmdi driver yuklu aygıt yoneticinde soru işartei yok ancak :S nerde ki acaba ya

• 1 ay sonra...

bu resimlerdeki makine için full driver arıyorum.....xp full olmayan sadece xp formatladıgım zamana donanımlardaki soru işaretlerini giderebileceğim driverları istiyorum...bi el atarmısınız....

makinenin anakart resimleri falan...

bu resimlerdeki makine için full driver arıyorum.....xp full olmayan sadece xp formatladıgım zamana donanımlardaki soru işaretlerini giderebileceğim driverları istiyorum...bi el atarmısınız....

makinenin anakart resimleri falan...

Please register to see this content.

arkadaşlar bende dell inspiron 1520 model bi laptop var sistemini baştan kurdun driverların hiç birinde sorun yok ama ses kartını tanıttığımda tanımıyor. kendi web sitesinde indirdim driver'ı nasıl yapabilirim yardımcı olabilen varmı :)

arkadaşlar bende dell inspiron 1520 model bi laptop var sistemini baştan kurdun driverların hiç birinde sorun yok ama ses kartını tanıttığımda tanımıyor. kendi web sitesinde indirdim driver'ı nasıl yapabilirim yardımcı olabilen varmı :)

Ses kartınız software olarak tanımıyorsa hardware olarak manuel tanıtınız.resim oalrak anlatmaya çalıştım.Kolay gelsin

341.jpg

ARkadasLar Benımde Acılen Avertv cipli tv kartı programına ıhtıyacım war drıverlerını buldum ama ( PROGRAMINI ) bulamadım ~Yardımlarınızı Döt GozLe Beklyorum Hatta Gözluk Taktım 8 Gözle BekLeYowrim (:

SimDiDen TeŞekkurLer...

~~~~CipTe Yazanlar ~~~~

Conexant Fusion 878A

25878-13

E406636.1

0332 TAİWAN

arkadaşım merhaba ben dell ispiron n5010 ses kartı driverini istiyorum eğer varsa veya bulabileceksen çok sevinirim. sanırım ıdt 92hd79b1 ama ben hiçbiryerde bulamadım.yardımcı olabilirsen harika olacak. bu yeni bilgisayara xp kuramıyorum.şimdiden teşekkürler...

arkadaşım merhaba ben dell ispiron n5010 ses kartı driverini istiyorum eğer varsa veya bulabileceksen çok sevinirim. sanırım ıdt 92hd79b1 ama ben hiçbiryerde bulamadım.yardımcı olabilirsen harika olacak. bu yeni bilgisayara xp kuramıyorum.şimdiden teşekkürler...

• 2 hafta sonra ...

Slm mümkünse bana win7 için driver cd lazım.bende vista var otomatıkman sırsı ile driverleri kuruyor fakat aynı cd win 7 de acılmıyor.doğal olarak elle kuruyorum sıralamayı şasırtınca hatalar olusuyor.kolay gelsın herkese yardımlarınızı beklıyorum.