Jump to content

Ttnet Rezilliği

By_McFaLsI
 Share

Recommended Posts

8 mps ye kadar internet diye reklam yapıyor ve sonuç
[img]http://www.speedtest.net/result/1161897813.png[/img]

müşteri hzmtlerini aradığımda santralle aranızdaki uzaklığı bahane edip geçiştiriyorlar 8 mpsy kadar yalan en fazla 4 mps çıkmıştı ilk bağlattığımda adalet bunun neresinde paraya gelence tıkır tıkır al ama hizmete gelince çıt yok 1024 e bile razıyım ha geçici birşeyde değil çalışma var dersin ama 2 hafta oldu aynı :rant:

Edited by By_McFaLsI

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Başkent'in göbeğindeyim hizmet alamıyorumm :)
parasını verip hizmeti alamıyorum bu kadar rezillik yani..

Müşteri hizmetleri 50 kere aradı 8mbite geçirelim falan. Arkadaşlarım geçtiler rezillik içinde
bildiğim için biraz sordum tartıştım sonra kem küm ettiler..
Altyapı sorunları nedeniyle en fazla 2.1 mbit verebiliriz diyorlar.. :)

Enayi değil bu millet 49.75 Tl ye 1mbit sınırsız kullanana kadar
54Tl ye 8mbite kadar kullanırım ama işte olmuıyor..

[quote name='mstfckmk' date='17 Şubat 2011 - 21:41 ' timestamp='1297972284' post='965135']
valla haklarını yememek lazım. benimki tam 8 mbps. aylık limit bile koymuyor adamlar hızım hiç düşmüyor sağolsunlar
[/quote]
sen hakkını alıyosun zaten yabiz hem 8 mps ye kadar int parası ver sonrada 0,88 mps hızla sürün :|

bende aynı tarifedeyin santrala baglı carcurt ya böyle tarife mi olur arkadaşlar adamlar kazıklamak içi
n yapıyolar.alem 100 mbps lerde biz hala aynı sözde 2011 de en az 16 mbps olcaktı ama en yüksek 50 mbps olcaktı olmadı zamı koydu ama neyse aynı sorun bende de var her gün arıyorum gıcıklık deilmi :D

[quote]8 mps ye kadar internet diye reklam yapıyor ve sonuç

müşteri hzmtlerini aradığımda santralle aranızdaki uzaklığı bahane edip geçiştiriyorlar 8 mpsy kadar yalan en fazla 4 mps çıkmıştı ilk bağlattığımda adalet bunun neresinde paraya gelence tıkır tıkır al ama hizmete gelince çıt yok 1024 e bile razıyım ha geçici birşeyde değil çalışma var dersin ama 2 hafta oldu aynı[/quote]

sana sonuna kadar katılıyorum kardeşim.ttnet rezilliği başka birşey değil.ben daha önce 1NetLimitsiz tarifesini kullanıyordum.yani Sınırsız 1Mbps internet hızı.45 kusurdu.yılbaşından önce 23 Aralıkta Netlimitsiz paketine geçtim.8 Mbps kadar sınırsız internet paketi.şimdi bu tarifeden ama internet hızım 1 Mbps..kaç defa müşteri hizmetleri ile görüştüm bir sonuç çıkmadı.Müşteri hzmtlerini aradığımda santrale olan uzaklıktan dolayı bu pakette en fazla 1Mbps hızda internet kullanabilirsiniz diyorlar.O zaman eski paketime geri döneyimbu paketin bir esprisi yok boşu boşuna 8Mbps ücreti ödüyorum ama 1Mbps kullanıyorum eski paketime geri dönmek istiyorum dediğimde.Bu paketin artık olmadığını yılbaşından sonra bu paketin kalktığını söylüyorlar.Ben şuan göz göre kazıklanıyorum yapılabilecek birşey yok.Taahhütüm olduğu için el mahkum bu parayı ödüyorum.Benim gibi aynı sorunu olan binlerce kişi olduğuna eminim.ttnet sana her gün bdua ediyorum.

Paramızla hizmet alamıyoruz.....ttnet

Edited by yagcim

[color="#006400"][b]Bundan bikaç sene önce 1 mb den 4 mb ye çıkarmıştım seninkiyle aynı bahaneleri sundular fakat ocak tan önce 8 mb e kadar oldu şimdi onuç bu 5 mb fln görüyorum ama bunada şükür diyorum korkumdan müşteri hizmetlerini

arayamıyorum 1 mb ye sabitlerler diye[/b][/color] :D

[img]http://i55.tinypic.com/oky1q1.jpg[/img]

Tek sorunlu bağlantı benim bağlantı diye düşünüyordum ki herkes aynı dertten müzdaripmiş.Bağlantım 1024 limitsiz normalde ama gel gör ki 3-4 aydır 0,80 bağlantı hızıyla çalışıyorum nette.
Limitsiz paketlerde ttnet adil kullanım sınırı uyguluyor imiş.Yani 15gb ı aşan kotalarda bağlantı hızı otomatikmen yarı yarıya düşüyormuş tekrar ay sonunda yine otomatik olarak tam hızda olmaya devam ediyormuş.

[quote name='erdem_fb_54' date='17 Şubat 2011 - 21:46 ' timestamp='1297972595' post='965141']
Aynısı bende de var ilk geçtiğimde 4 mbps ile çekiyodum sonra 2 ye daha sonrada 1 e düşürdüler 1 hafta içinde 6 7 defa arayınca zar zor 2 ye çıkarattım.Bağırıp çağırcan anca o zaman anlıyolar bunlar başka dilden anlamıyolar
[/quote]
2. aramamda dedimki netlimitsiz 8 mpsye kadar peketi kullanıyorum ve hızım 0,88 ve ben 8 mpsye kadar int parası ödüyorum diyincede alınıyorlar tavırlı konuşuyorlar hem suçlular hemde tavır yapıyorlar bakın ...bey şu an zaten pakette belirtildiği gibi 8 mps değil 8 mpsye kadar hız veriliyor ne alak 8 mps den geçtim 1024 bile değil 3. testim [img]http://www.speedtest.net/result/1161897813.png[/img]
haram zıkkım olsun ttnet :rant:

Edited by By_McFaLsI

[quote name='yagcim' date='17 Şubat 2011 - 21:54 ' timestamp='1297973053' post='965150']
amacım reklam değil.sadece sizleri bilgilendirmek için bir kaynak site paylaşmak istiyorum arkadaşlar.
w w w.fiilitekelesonverelimblog.org

Tekele son vermek için sizde bu siteyi inceleyin arkadaşlar
[/quote]
Konu acarsan daha iyi olur cünkü arkadaşın actıgı konuyla uzaktan yakından alakası yok.

[quote name='kaos19' date='17 Şubat 2011 - 22:02 ' timestamp='1297973522' post='965161']
bağlı bulunduğuz telekom müdürlüğüne gidip santral'le görüşün bakalım nediyecek :)
[/quote]
ben bölge başvuru anabayisi olan bir şirkette çalışıyorum ve abonelikleri bizzat biz giriyoruz ttnet sistemine santralden port değişimi bile yaptım ama yok yok bizim başımıza geliyorsa normal vatandaş ne yapsın :wtf:

aynı reziiligi bende yaşadım 4mps den 2 ye cektiler 3-4 gün durmadan aradım bazı sitelere şikayet bıraktım olmadı telekoma ve ttnette şikayet+ arza kaydı verdim şimdi 8 i verdiler:)) ALLAH a şükür gene şanslıyım..

valla benim pek sorunum yok yamuk yapsılarda görüyüm babam zaten telekomda çalışıyo :D hemen arıyoz stem edince bağara çağıra anlıyolar anca :D 4 mbps internet var bu ay 80 gb dosya çekmişimdir hızım 4.89 mbps 8mbps palavra para için diyorlar.aslında kendime salak diyorum neden biliyormusunuz? bizim burada vodafone bayi var çorum genelinde 8 mbpslik sınırsız VINN 7.99 TL ALAN bir sürü arkadaş var hepsi memnun.8.15den aşağı indiğini görmedim hızın diyolar hepsi.1 kademe çekse bile en az 4 mbps hız oluyor dedi arkadaş.karşılaştırın şimdi hangisi daha akıllıca?