Jump to content

Virüs Programı Lazım ?

burak29
 Share

Recommended Posts

[size="5"][font="Comic Sans MS"]Merhaba arkadaşlar bana pcyi kasmayacak bılgısayarı dondurmayan virüsleri engellesin :D orta dereceli bir kasmayan virüs programı arıyorumbana önereceğiniz Program varmı acaba Şimdiden Teşekkürler..![/font][/size]

[quote name='burak29' date='09 Mart 2011 - 23:10 ' timestamp='1299705659' post='977360']
[size="5"][font="Comic Sans MS"]Merhaba arkadaşlar bana pcyi kasmayacak bılgısayarı dondurmayan virüsleri engellesin :D orta dereceli bir kasmayan virüs programı arıyorumbana önereceğiniz Program varmı acaba Şimdiden Teşekkürler..![/font][/size]
[/quote]

bunu bi incele derim http://www.tnctr.com/topic/166390-norton-360-v50-final-turkce-crack/

Norotn 360 ın yeni versiyonu . bilgisayarı kasar bu deyip ön yargıya düşme. o eskidendi :D . artım norton bilgisayarı yavaşlatmak yerine hızlandırıyor, kayıt defteri hatalarını giderip disk birleştiriyor ayrıca gereksiz dosyalarıda temizliyor ve başlangıçta çalışmasını istemediğin programları kapatabiliyorsun ama bunları nortonun bu sürümü yapıyo sadece (360 olan) . ilk başta biraz yavaşladığını hissdersin ama zamanla kendisi bilgisayarı optimeze ediyor ve bilgisayarın performansı zaman içinde iyileşiyor, format atma ihtiyacı duymuyorsun.

Bilgisayarı yavaşlatmasın dersen Kaspersk Antivürüs bence tek seçenek
Nod32 bence (şu anda ben kullanıyorum) hikaye hiç sesi çıkmaz
Nortonun eski sürümleri sağlam ama baya ağırdı yeni sürümünü henüz denemedim yukardaki arkadaşın yazdığı gibi deneyip ön yargılı olmamak lazım

[quote name='hakanhelin' date='09 Mart 2011 - 23:24 ' timestamp='1299706496' post='977377']
Bilgisayarı yavaşlatmasın dersen Kaspersk Antivürüs bence tek seçenek
Nod32 bence (şu anda ben kullanıyorum) hikaye hiç sesi çıkmaz
Nortonun eski sürümleri sağlam ama baya ağırdı yeni sürümünü henüz denemedim yukardaki arkadaşın yazdığı gibi deneyip ön yargılı olmamak lazım
[/quote]
hiç sesinin çıkmamasının sebebi gerçek bir virüs görememesi olabilirmi kaspersky virüs olmayan şeyleri bile virüs olarak görebiliyor ve bu durum çok rahatsız edici oluyor bence

[quote name='iilkeerr' date='09 Mart 2011 - 21:26 ' timestamp='1299706619' post='977378']
hiç sesinin çıkmamasının sebebi gerçek bir virüs görememesi olabilirmi kaspersky virüs olmayan şeyleri bile virüs olarak görebiliyor ve bu durum çok rahatsız edici oluyor bence
[/quote]
Kaspersk arşivlerin içinide tarar hemde hızlı bilgisayarına girmeye çalışılırsa
(hacker)hemen uyarı verir engeller üstelik yanlış uyarı sadece kasperskye değil bütün programlar için geçerli olan bir hata

[quote name='hakanhelin' date='09 Mart 2011 - 23:31 ' timestamp='1299706886' post='977383']
Kaspersk arşivlerin içinide tarar hemde hızlı bilgisayarına girmeye çalışılırsa
(hacker)hemen uyarı verir engeller üstelik yanlış uyarı sadece kasperskye değil bütün programlar için geçerli olan bir hata
[/quote]
benm veya senn bilgisayara hangi hacker giricek ya işi gücü kalmamış gelip bizim bilgisayarlaramı giricek hackerlar :)

[quote name='iilkeerr' date='09 Mart 2011 - 21:33 ' timestamp='1299707034' post='977386']
benm veya senn bilgisayara hangi hacker giricek ya işi gücü kalmamış gelip bizim bilgisayarlaramı giricek hackerlar :)
[/quote]
Bişeyden anlamadığın belli oluyor
sanırsam formda ara sıra denk gelmiştir sana ama unutmuşsundur belkide
(rapid,hotfile premium kaptırdım msn imi hacklediler falan filan diye)
Not=bende bu arada bir zamanlar rapid şifrelerimi kaptırınca anladım önemli olduğunu

avast kursan 30 gün sonra bitecek , silip farklı bir virüs programı yüklemen gerekiyor.Silip , yükelemekte biraz adamı kasıyor, istemiyorsun virüs programını silip yüklemek - en azından ben istemiyorum..
Crack li avast indirsen, güncellem isticek.Güncellediğinde iptal olcak crack

Aynı şekilde kis ve nis de bu şekilde olacak.
Aviranın ücretlisi de bu şekilde olacak ama ücretsizi senin bilgisayarını hem kasmayacak hemde iyi bir virüs programı
Ne kis gibi zırt pırt öter, ne de nod32 gibi hiç ötmemezlik yapmaz :)

Edited by ahmet_2626

[quote name='hakanhelin' date='09 Mart 2011 - 23:39 ' timestamp='1299707388' post='977395']
Bişeyden anlamadığın belli oluyor
sanırsam formda ara sıra denk gelmiştir sana ama unutmuşsundur belkide
(rapid,hotfile premium kaptırdım msn imi hacklediler falan filan diye)
Not=bende bu arada bir zamanlar rapid şifrelerimi kaptırınca anladım önemli olduğunu
[/quote]
ben anlıyorum ama sen anlamıyosun bence

Gel sen beni duy
Cracklı patchlı antivirüslerden uzak dur.Esetten uzak dur.Comodo kullan.Avira free kulan avast free kullan.
Bu antivirüslerin kendinde firewal olmaz (güvenlik duvarı)
Ayrıyeten firewall kur.Pc tools veya comodo firewall veya da zemana gibi...
Eğer comodo internet security kurarsan içinde her türlü güvenlik vardır(antivirüs,güvenlik duvarı,savunma(Hips))

[quote name='iilkeerr' date='09 Mart 2011 - 21:42 ' timestamp='1299707537' post='977401']
ben anlıyorum ama sen anlamıyosun bence
[/quote]
Almanyada mağazalarda ilk 10 satış listesi vardır genelde Kaspersky
en üsttedir ara sıra norton 360 ara sırada gdata yukarılara çıkar nedense essetin adı listede dahi yoktur sanırım oda senin gönlünde taht kurmuş :whistle:
neyse tartışmaya girmeyecem seninle daha fazla

[quote name='hakanhelin' date='09 Mart 2011 - 23:51 ' timestamp='1299708078' post='977417']
Almanyada mağazalarda ilk 10 satış listesi vardır genelde Kaspersky
en üsttedir ara sıra norton 360 ara sırada gdata yukarılara çıkar nedense essetin adı listede dahi yoktur sanırım oda senin gönlünde taht kurmuş :whistle:
neyse tartışmaya girmeyecem seninle daha fazla
[/quote]
tartışmaya bi lüzum yok zaten ben eset severim eset kullanırım . herkesin sevdiği bi program vardır elbet

[quote name='STAN' date='09 Mart 2011 - 21:48 ' timestamp='1299707920' post='977408']
Gel sen beni duy
Cracklı patchlı antivirüslerden uzak dur.Esetten uzak dur.Comodo kullan.Avira free kulan avast free kullan.
Bu antivirüslerin kendinde firewal olmaz (güvenlik duvarı)
Ayrıyeten firewall kur.Pc tools veya comodo firewall veya da zemana gibi...
Eğer comodo internet security kurarsan içinde her türlü güvenlik vardır(antivirüs,güvenlik duvarı,savunma(Hips))
[/quote]
Haklısın gerçektende comodo internet security komple ve güzel bir programdır üstelikte ücretsizdir ilk çıktığı zamanlar her şeyi sorardı insanı bıktırırdı ama programı baya geliştirdiler ayarları yaptıktan sonra tehlike anında uyarı veriyor sadece

Eset alman virüslerini buluyor caracklı olanlar benim görüşüm 8-9 yıldan beri bu işin içindeyim herşeyin orjinali makbuldür özellikle eset için neden kendim yaptığım bir testi anlatayım bir virüslü dosya var birde temiz virüssüz dosya var eset'in orjinali virüslü dosyayı virüslü olarak görürken cracklısi virüssüz olarak görüyor eset'in orjinali virüssüz dosyayı virüssüz olarak görürken eset'in cracklisi virüslü olarak görüyor nedeni veri tabanı yapılarının oynanıp bozulmasından dolayı

Microsoft Security Essentials Kullanıyorum sorun yaşamadım şu ana kadar...Pcyi kasmıyor da...
Tabi ben konuların teknik kısımlarını diğer arkadaşlar kadar hakim değilim... sadece öneri mahiyetinde....

Saygılar

Edited by nihilist_deniz