Jump to content

Objectdock Sysstats Yardım!

BeyaZayeB
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar..
Objectdock için cpu , ram vs dock ararken bu dockleti buldum ama bir türlü doğru düzgün çalıştıramadım
Docklet avedesk içinde kullanılan SysStats.
Nasıl bir docklet ise ayarlarını bir türlü yapamıyorum. Daha doğrusu yapıyorum tamam şimdi oldu diyorum kaydediyorum ancak elde var sıfır her seferinde başa dönüyor hatta orjinal ayar dosyasıda bozuluyor tamamen siliniyor gibi..
Sadece ram dock u doğru düzgün çalışıyor. Eklediğim Cpu ve Network dock ları ilk başta çalışmıyor. Ayarlıyorum kaydediyorum ancak kaydetmiyor ve eski halinide bozuyor.
bir kaçtanede resim koydum daha iyi anlaşılması açısından..
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim..
Teşekkür ederim

[img]http://i55.tinypic.com/2a8012o.png[/img]

[img]http://i54.tinypic.com/2enb68i.png[/img]

[img]http://i53.tinypic.com/33b0sj5.png[/img]

Arkadaşım şöyle yap. Program files' a gir, oradan object dock' un kurulu olduğu klasöre gel. Ve sağ tık özellikler güvenlik sekmesinden, tüm dosyaların, tüm kullanıcılar için tam denetimini al. Sonra docklette değişikliklerini yap ve kaydet. Dene cvp yaz.

[quote name='BeyaZayeB' date='14 Mart 2011 - 22:07 ' timestamp='1300137472' post='980502']
Denedim değişen bişey yok..
Sorunun kaynağını buldum ama çözemiyorum..
sorun işlemciyi tanıttıktan sonra oluyor yada wifi kartını..
Mesela ram dock u çalışıyor ondada zaten ayar yapmaya gerek yok.
[/quote]
O zaman tek tek deneyecek ve hangisi çalıştırmıyorsa dockleti ondan vazgeçeceksin. 8)

[quote name='exi23' date='14 Mart 2011 - 21:17 ' timestamp='1300138073' post='980515']
O zaman tek tek deneyecek ve hangisi çalıştırmıyorsa dockleti ondan vazgeçeceksin. 8)
[/quote]

Vazgeçmek olmaz. elbet bir çözüm bulacağım..
Aslında bir video eklesem belki daha iyi olur bir arkadaş bir yolunu biliyordur mutlaka

Edited by BeyaZayeB

Bu yazılımlar Windows 7 ile beraber bende de hep sorun çıkarttı .En son RocketDock kullandım Windows 7 için en iyi si bu dedim bir ara ama birkaç gün sonra hata vemreye başlıyor ne bilim sistem açılışında çalışmamaya ve benzeri saçmalıklar kaldırdım sonra.
Rainmeter kullanıyorum şuan memnunum ve tavsiye ederim...