Jump to content

Windows Vista nihayet çıktı

phoenixguard

Recommended Posts

Ben Bişey Sormak İstiyorum. Vista Dönüşüm Paketleriyle Vistaya Çevirdiğimiz Xp den Ne FArkı olacak Bu Orjinal Vista nın(orjinallik Dışında)...___???

Dönüşüm Paketleri Sadece Görselliği Etkiler, XP nin Görünümünü Değiştirir.. Birnevi Tema dır Kabuktur Yani.. Sevgili R1@3D :) , Ama Sonuçta Sistemin Yine XP dir.. Yani HacıMuratın Motoruna Dokunmadan Dışını Ferrari Yapmak Gibi Birşey :rolleyes:

Ama Vista Tamamen Yeni YepYeni Bir işletim Sistemi....

Vista'ya Geçmek İçin 15 Neden

Please register to see this content.

Heycanla bekliyoruz... türkçesini...Emeğe saygı olmalı ama 400$ veripte bu işletim sistemini kim alcak...??? Internet'te özellikle tnc-tr'de ücretsiz olursa!?! :rolleyes:

uzunca bir sure turkceyi beklemeyin birkacyil :) ing disinda destekledigi diller asagida

15 Language Packs (Chinese Hong Kong, Chine Simplified, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish)

uzunca bir sure turkceyi beklemeyin birkacyil :rolleyes: ing disinda destekledigi diller asagida

15 Language Packs (Chinese Hong Kong, Chine Simplified, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish)

Öh bir kaç yıl mı vur dedik öldürdün...

uzunca bir sure turkceyi beklemeyin birkacyil :blush: ing disinda destekledigi diller asagida

ingilizcesini indirmek isterseniz buradan

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=17568[/CODE]

Windows Vista Bimeks Raflarında

31/01/07

Yaklaşık 3 yıldır beklenen ve çok kez ertelenen yeni kuşak işletim sistemi Microsoft Windows Vista ve 2007 Office ürünleri tüm Bimeks teknoloji mağazalarında satışa sunulmaya başladı. Hem kurumların hem de tüketicilerin verimliliğini artıracak ve yaşamlarını değiştirecek yenilikler getiren Vista, 3 boyutlu tasarımı ve güvenlik özellikleriyle dikkatleri çekiyor. Microsoft Windows Vista, kişiselleştirilebilen ayarlarıyla fotoğrafları organize etme, bilgisayar üzerindeki dosyaları arama, elektronik ortam üzerinde birçok kişiyle iletişim kurma ve birlikte çalışma gibi değişik imkanları da beraberinde getiren Vista'nın, 2'si iş odaklı yönetim özellikleri sunan ve 4'ü de ev kullanımına yönelik olmak üzere 6 farklı versiyonu bulunuyor. Mevcut sürümlerle 7-8 tıklama ile yapılan işlemler 2007 Microsoft Office sistemi sayesinde 2-3 tıklamayla yapılabiliyor. "Tarihin en çok test edilen" yazılım ürünü 2007 Microsoft Office sistemi, Microsoft Office Open XML teknolojisi sayesinde Word, Excel ve PowerPoint'te kullanılmaya başlanan yeni uzantıların dosya boyutlarını yaklaşık yüzde 50 oranında düşürüyor, sistemin dokümanları ".pdf" formatında saklayabilme özelliği de bulunuyor.

bimeks

Valla istediğimiz kadar yakınalım bu bir staış politikası adamlar bizden iyisini yapan varsa bizden de ucuz satsın diyor birde adamlar o kadar ar-ge parasaymışlar da neden vista ağır bir versiyon görüş su bence vista alacaksa bir kişi bilgisayarını yenilesin mesela ram veye başka bir şey tek tabanlı satış politikası değil

arkadaşlar madem türkçesi çıktı bunun beş on kişi alalım şunu ücreti paylaşırız ayrıca burdada paylaşırız :) crak mrak zor güvenlik saglam diyolar(?) benim TÜRK gençligim onunda hhakkından gelir ben inanıyorum :) ama ne zaman gelir bilmiyom hadi hayırlısı.

herkese fiyata takılmış ellaam ama fiyatı ev kullanıcısı düşünmesin kopyaya devam edelim yada uyuşdurucu gibi önce korsanını kullanalım iş hayatına geçince seve seve verelim o paralı ama iyi biligisayar istiyo 512 ram istiyo en az ultimate in daha öncesi betası vardı piyasada ayrıca betaları microsoft kendi serverından da dagıtıyo vistanın TNCXP olması için uzun zaman beklemeyelim saldıralım dört bir yandan bildiğim kadarıyla update ler vista da paralı olacaktı ama bakıp görcez hep beraber sp1 i yazılmaya başlamış bu arada bende iyi uzun yazdım microsoft selam linux a devam saygılar... tebessüm ile...

iletiş[email protected] a mail atmıstım oradan gelen yanıta gore Vista'nın Türkçesinin çıkış tarihi olarak şubat sonunu gosteriyolar :rolleyes:

ben mikrop soft ta sülalesini gelmişini geçmişini seviyim karektersizlere mail attım cevap bile gelmedi bidaki tüm sülalerine sövecem nasıl kaldıracaklar bilmiyom ayni şekilde ttnet e de mail attım onlardanda mail gelmedi philips türkiyeye de mail attım onlara posta kutusuna bakmıyo alayı böyle bunların ama geçen telsim vodafona attım mail ertesi sabah geldi cevap ama ağzını yerim ayagı yapmışlar bida yazdım cevap gelmesse hattı kırıp atacam diye hemen öyleden sonra bi karı aradı küfürü yemeden kimse iş yapmıyo...

Ya bu ne istihbarat böle djfanatik kardeşim. Yani daha vista dün çıktı ve sp1 yapıyorlar.. ;) Bismillah daha kullanıma doğru düzgün başlanmadı yaygınlaşmadı.. Ama tabiki diyorsanız siz doğrudur sp1 yapıyorlardır. :rolleyes:

Windows Vista nihayet çıktı

24117.jpg

İstanbul’da düzenlenen Microsoft Zirvesi’nde, merakla beklenen yeni kuşak işletim sistemi Windows Vista’nın lansmanı yapıldı. Microsoft Türkiye ofisi, Vista ile birlikte 2007Office System’i de tanıttı.

Her iki ürün de, bunca yıllık beklemeyi mazur gösterecek güçte. Vista ve 2007 Office, Microsoft’un şimdiye dek gerçekleştirdiği en masraflı proje. Vista ve 2007 Office, 20 milyar dolar ArGe bütçesine mal oldu.

Microsoft Türkiye ofisi, 30 Ocak günü tüm dünyayla aynı anda raflarda yerini alacak olan paketlerin Türkiye fiyatlarını da açıkladı. Windows Vista paketleri 65 dolar ile 400 dolar arasında satılırken, 2007 Office 150 dolar ile 500 dolar arasında satışa çıkacak.

internethaber

NO VİSTA NO MİKROSOFT ARTIK TAMAMEN TÜRKÇE

400 DOLAR DEĞİL 100 BİLE DEĞİL DEĞİL TAMAMEN BEDAVA

PARDUS 2007 HEPNİZE TAVSİYE EDERİM EN AZINDAN BAKIN

İlk önce şunu söyliyim teknik olarak vista 40 GB Disk istiyor bunun 15 GB sine kendini kuruyor, diğer dump memory için ve diğer kurulabilir uygulamalar için.

Minimum 512 RAM istiyor ki bunun yaklaşık 320 MB sini kendi kullanıyor, üstüne bir de 2007 Office uygulamalarını çalıştırırsanız nolur tahmin bile etmek istemiyorum. Grafiğe gelince T&L Lightning (kodlama bazında) kalitesi için uğraşılmış yani belli, bunun ile birlikte Vista da oyun oynamak istiyorsanız ekran kartınızın herzamanki ekran kartı olması pek farkettirmiyor, çalışır her türlü. Aklıma gelenler incelediklerim ve gördüklerim şimdilik bukadar.

/* Bu arada MS dışınnda işletim sistemi arayanlar için söylüyorum(benim tavsiyelerim)

Tek işlemcili sistemler için: 3D ve görsellikte: SuSE10.x Sunucu ve ev kullanımı: Red Hat Enterprise Linux

Çok İşlemcili sistemler(2+): Sun Solaris 9-10*/

microsoft 2006 da lısans alanlar ıcın vıstaya ucretsız gecıs verecek haberınız olsun eger 2006 da xp lısansınız varsa vıstaya ucretsız sahıp olacaksınız sımıdden vısta ıle sıze mutluluklar :p:p:p

Bu olay çok iyiymiş :D ne zaman verecekler nasıl verecekler hangi versiyonunu verecekler acaba bi araştıralım bakalım.

yahu kardeşim bu vistaya kim 400$ veriyomuş varsa böyle biri görmek isterim 20ytl"ye kadıköyde satmaya başladılar almayanı dövüyolar :rolleyes: vistaymış trrrrrrrraaaaaşşşşş türk milleti vistayı baştan yaparlar bill e 400$ verecek para yok bizde

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...