Jump to content

Usame Bin Ladin Öldürüldü....

BeNefSE
 Share

Recommended Posts

eevt arkadaşlar aynen ben de sizlere katılıyorum.. kesinliklşe eger ki görüntü buysa kesinlikle photo shop olayı ..
fakat biz bile bunların photo shop oldugunu anlayabiliyorsak bu konuda çok daha uzman ve bilgi sahibi olan insanları kandırmak çok zayıf ihtimal..
amerika nın bu photoları yayınlamakla bu kadar aptalca bişiy yapacaklarını pek sanmıyorum..
çünkü ölen bir insanın yüzü kesinlikle o şekilde gergin bir halde kalmaz..
çok saçma bir resim..
Tabi yine de en doğrusunu Allah b,lir..

Zalimler alemi var oldukça Yaşasın Cehennem alemi...

[color="#0000FF"][b]TugruL -> Photoshop olayı değil resmen MS Paint olayı bu :lol:[/b][/color]

[b]sanki bazı arkdaşlar ölmesine özülüyomuş gibi hava vermiş burda 2003 de 30+ masum vatandaşımızı el-kaide kabul ederek bomblamıştır öldürmüştür dinimiz güzellik ve barış dinidir! eh bu şekilde dinimizi tanıtırsak dünyada %21 gibi hristiyanlığın bi katolik mehzebi kadar ezik bi rakamda kalırız işte daha çookk...![/b]

-Can Yılmaz, Bin laden'in ses kaydı ortaya çıktı.Ses Kaydına göre Laden, dün gece saat 02.15 de yapılan bir baskında öldürüldüğünü açık açık söylüyor.

-Merve alici, Bin Ladin öldüğü için Batı'nın yarısı rahatladığına göre sıra hayatta kalan Iraklılarda. Onlara da Bush'u verin de yürekleri hafiflesin bari

-Kutsal Bayraktar, Obama seçim öncesinde Bin Ladin'i yakalayarak MHP'den oy çalmaya çalışıyor! Yemezler!

- Alitan, Usame Bin Ladin'in o gece bekar bir adamın evinde ne işi vardı?

- Gani Müjde, Bin Laden'den açıklama:Türkiye'deki trend topics'te Helin Avşar'la aynı sırada olacağımı bilseydim ölmezdim..

-Dinar Kahveci, Bin Ladin'in öldürülmesi bir istisnadır ve unutmayın ki istisnalar El-Kaide'yi bozmaz. (bu güzeldi :) )

- Ömer Çakır, Şimdi Bin Ladin öldü, 11 Eylül'ün sorumluları cezalandırılmış mı oldu? Yoksa Ladin öldürülerek asıl sorumlular aklandı mı?

- TOTO SCILLACHI, Usame bin Ladin önemli degil o kadar esas Heidi'nin dedesi yaşıyor mu hala ?

- Şüheda, Usame bin Ladin olsam, çıkar 'heeey saflar ölmedim, naniiiiik' der miydim acaba.

Kaynak : http://www.internethaber.com/iste-twitterda-donen-bin-ladin-geyikleri-foto-galerisi-14533-p16.htm#ixzz1LCEdpbzc

[color="#2E8B57"]Saddam öldümü ki Bin Laden ölsün...
Medya da böyle bir büyük olay yankı olduğunda, mutlaka yanlış bir işi ört pas etmeye çalışıyorlardır...
Nereye baktığın değil, neyi görmek istediğin önemlidir.
........

[/color]

Öldü mü ölmedi mi tartışılır bu konu su götürür ancak inşallah ölmüştür...Kime hizmet ediyor ABD den başka...İnsanlık ve Müslümanlık tarihinin yüzkaralarından biri....

• Editor

[quote name='tmc200505' date='02 May 2011 - 13:08 ' timestamp='1304330889' post='1003282']
[img]http://im.haberturk.com/2011/05/02/626522_7553631d6ba1ee0423989bc2ec4262ea.jpg[/img]

Tıpkısının aynısı sanki......Sağdaki resim 10 yıl öncesine ait.....
[/quote]
İki resim arasındaki 7. farkı bulan oldu mu ? 6 sını buldum 7.yi bulamadım :dribble:

Bu da yeni haber
Kafaları karıştıran fotoğraf
ABD'nin bu sabah terör örgütü El Kaidenin lideri Usama Bin Ladin'in öldürüldüğünü açıklamasının ardından basında yer alan fotoğraf tartışma yarattı.
Usame bin Ladin'in cesedine ait olarak gösterilen kısmen parçalanmış yüz fotoğrafını yayımlayan Pakistan televizyonları, bunun gerçek olmadığını bildirerek yayından kaldırdılar.

[quote name='SON_VATAN' date='02 May 2011 - 15:16 ' timestamp='1304345817' post='1003397']
Peki bu olay ve resim photoshop,ama Amerika özellikle operasyon emirini obamanın verdiği yönündeki haberler,pakistan tv.sinin önce kabullenip sonra kıvırması üstelikte bir resime dayandırılarakmı bu gelişmeler yaşandı bence kesinlikle Ladin artık o bir ŞEHİD...
[/quote]

Ladin artık bir şehid derken cümlenin sonuna gülücüğü koymayı mı unuttun yoksa ciddi misin şehid derken?

• Editor

[quote name='SON_VATAN' date='02 May 2011 - 14:16 ' timestamp='1304345817' post='1003397']
Peki bu olay ve resim photoshop,ama Amerika özellikle operasyon emirini obamanın verdiği yönündeki haberler,pakistan tv.sinin önce kabullenip sonra kıvırması üstelikte bir resime dayandırılarakmı bu gelişmeler yaşandı bence kesinlikle Ladin artık o bir ŞEHİD...
[/quote]

[b]İslam'a en büyük zararı veren birisi için nasıl olur da "o artık bir şehit" diyebiliyorsunuz :angry: anlamakta güçlük çekiyorum...[/b]:rant:

Edited by mephistooo2

[quote name='mephistooo2' date='02 May 2011 - 15:26 ' timestamp='1304349996' post='1003468']
[b]İslam'a en büyük zararı veren birisi için nasıl olur da "o artık bir şehit" diyebiliyorsunuz :angry: anlamakta güçlük çekiyorum...[/b]:rant:
[/quote]
+1 allahın avukatlığını yapmakta üstümüze yok zaten allah adına hesaplar kesilir sanki gidip allahın huzurna çıkıp fikrini almış gibi de biletler kesilir....tabi bizim müslüman bebeklerimizin canı ruhu değerli hristiyan yada yahudi bebeklerin canı patlıcan ..:D o yüzden cennete gidecek... :dribble: :dribble:

yalan haber, 11 eylül haberi gibi gündeme ansızın düşen, ansızın dikkati başka yerlere çekmeyi hedefleyen bir sahtekarlık. obamanın libya müdahalesinden sonraki seçim yatırımı. hatırlıyorsanız bushda 11 eylül denilen sahte oyunla seçim yatırımı yapmıştı. şimdi sıra başka ülkeye saldırmakta, bakalım piyango kime vuracak, ama olan yine müslümanlara olacak. Allah müslüman kardeşlerimize yardım etsin...