Jump to content

Reg Ayarları

Akozdem!R

Recommended Posts

gugutz RegTweaks Collection v0.2

egsdqu9.jpg

İçerisinde yüzlerce diyebileceğim Reg ayarları bulunmakta. merak edenler veya ilgilere duyurulur.

http://rapidshare.com/files/13780446/RegTweaks_Collection_TNCTR.7z.html[/CODE]

* Yardımlarından dolayı ve [i]sk8er_boi [/i]ve [i]F_s_M ye teşekkürler.[/i]

gugutz RegTweaks Collection v0.2

İçerisinde yüzlerce diyebileceğim Reg ayarları bulunmakta. merak edenler veya ilgilere duyurulur.

http://rapidshare.com/files/13780446/RegTweaks_Collection_TNCTR.7z.html[/CODE]

[/i]

* Yardımlarından dolayı ve [i]sk8er_boi [/i]ve [i]F_s_M ye teşekkürler.[/i]

bu dosya ne ile acılıyor yani hangi programla uzantısı 7z olarak ben acamadım!!!sanırım sadece katılımsız cd yaparken icerisine atılıyor ayrıyetten kullanılamıyor...ok

bunların ne gibi artıları war ? yani ne işe yarar? olsa nolur olmasa nolur sölermisiniz ?

Bu ayarları girince, kurulumdan sonra senin yaptığın bir çok ayarı otomatik olarak girmiş olacak. içinde hangi ayarların ne işe yaradığı yazıyor tabi ingilizce olarak.

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar neyi anlamadınız bende onu anlamadım yav.

WinXP kurulduktan sonra mesela masaüstünde geri dönüşüm hariç diğer öğelerin simgeleri çıkıyormu ? çıkmıyor değil mi bunları otomatikmen çıkmasını sağlamak için; verdiğim bu dosyalardan gerekli olanları seçip bu ayarları girdirdikten sonra windows açıldığıda bir de bakmışsınız ki masa üzerinde simgeler çıkmış.

bir örnek daha vereyim:

Mesela İE nin anasayfayı veya başlık çubuğunda sizin belirlediğiniz şeylerin olması için yine burada verdiğim dosyalardan gerekli ayarları bulup ekleyip windo w kurulumunda girildiği taktirde sizin belirlediğiniz şeyler olmuştur.

buradaki amaç kuruum sonrasında bu yapılandırmaları vakit kaybetmeden gerçekleşmesini sağlamaktır.

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...