Jump to content

En Hesaplı Tarife

ozanaus
 Share

Recommended Posts

slm tnctr dostları; ben faturalı turkcell kullanıcısıyım

kullandığım tarife, süper paket [Süper paket ile ayda 59 TL'ye heryöne 500 dakika,
her akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00 arasında tüm Turkcell’lilerle BEDAVA ve haftada 2 gün Turkcell’lilerle BEDAVA(C.TESİ-SALI) ]

genelde akşam 9dan sonra konuşurum ama yine de gün içindeki 500 dakıka bana yetmıyor,
benım istedıgım; sectiğim 1 numara ile sınırsız artı heryöne 500 dakıka gibi birşey
bu veya buna benzer bi tarife varmı ya da sizin önerebileceğiniz avantajlı bir tarife?
rakip öperatöre geçemeyi de düşünüyorum(numara taşıma)
fikirlerini belirten/belirtmeyen herkese tşkler

[b]sms için ayrı hat var :) bu tarıfe ıle ayda 3000 dakıkayı gecıyorum o da aksam 9dan sonrakı bedava dakıkalardan gıdıyor, gündüz konsusam hıc yetmez
turkcell cok somuruyor avea ya da vodafone'a gacmeyı dusunuyorum ama suan kullandıgım tarıfeden daha avantajlı ve daha hesaplı olmak sartıyla[/b]

150 dakıkayı bı gorüşmede bitiriyorum o yuzden bana yaramaz bu tarıfeler
2kısı arasında sınırsız olan bı taraıfe yada sececegın bı numara ıle sınırsız olan bı tarife olsa...

turkcellın gold tarıfesi var ;(Turkcell Gold Paket alın, KDV ve ÖİV dahil 95 TL’ye Turkcell’lilerle 5.000 dakika, her yöne TAM 2000 dakika dilediğinizce konuşun!)
bu tarife güzel ama çok pahalı
işte rakıp operatorde buna benzer ama daha hesaplı bır tarife olursa geçiş yapabılrım

Edited by ozanaus

Nash bende şu aralar faturalı hatta geçmek istiyorum. İstediğim özellikler İnternet olmalı belli bir miktar aylık ve bedava 500dk yeter ayrıca heryöne 2000-3000 gibi sms olan bir tarife varmı hesaplı ?Bana öneride bulunurmusun?

[quote name='mfaykan' date='30 May 2011 - 23:08 ' timestamp='1306793329' post='1021262']
Nash bende şu aralar faturalı hatta geçmek istiyorum. İstediğim özellikler İnternet olmalı belli bir miktar aylık ve bedava 500dk yeter ayrıca heryöne 2000-3000 gibi sms olan bir tarife varmı hesaplı ?Bana öneride bulunurmusun?
[/quote]
usta numara taşıma ile avea faturasıza geçersen şu kampanya var bence gayet güzel.

[code]http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/19luk_paket.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz.19lukpaket[/code]

[quote name='Nash' date='30 May 2011 - 23:39 ' timestamp='1306791576' post='1021252']
Hangi operatörü en çok arıyorsunuz? Yada kız arkadaşının hattı nedir? Bu kadar konuşmak için illa sevgili lazım? One göre öneri verelim.
[/quote]

turkcelı daha cok arıyorum, kız arkadasımın hattı da turkcell

[quote name='ozanaus' date='30 May 2011 - 23:34 ' timestamp='1306794855' post='1021279']
turkcelı daha cok arıyorum, kız arkadasımın hattı da turkcell
[/quote]
Vallahi o zaman türkcelden türkcele sınırsız olan tarifelere bak derim. Ben 49 tl olan fenercell 6-0 tarifesi kullanıyorum. Fazlasıyla yetiyor.

[quote name='Nash' date='31 May 2011 - 00:35 ' timestamp='1306794945' post='1021281']
Vallahi o zaman türkcelden türkcele sınırsız olan tarifelere bak derim. Ben 49 tl olan fenercell 6-0 tarifesi kullanıyorum. Fazlasıyla yetiyor.
[/quote]

tarife çok güzel ama bir galatasaraylı olarak bu tarfeyi nasıl kullanırım :o

[quote name='ozanaus' date='30 May 2011 - 23:42 ' timestamp='1306795344' post='1021284']
tarife çok güzel ama bir galatasaraylı olarak bu tarfeyi nasıl kullanırım :o
[/quote]
gsmobile eski açık tarifesi aynı adı değişik sadece :)

şöyle öneride bulunayım sms yaptıgın hattı vodafone özgür genc tarıfesıne taşı.
sms yaptıgında ctesı pazar ucretsız konusma verıyor
internet paketı aldıgında aksam 9 sabah 9 verıyor
yukleme sartsız her yone 10 dk 50 krs
öteki hattıda sadece Turkcll cok dakıkalı birşey yap yada kamu feln sınrısız öye birşeye bak

[quote name='Nash' date='31 May 2011 - 00:45 ' timestamp='1306795517' post='1021285']
gsmobile eski açık tarifesi aynı adı değişik sadece :)
[/quote]

tşkler bu tarifeye gecebılrım
tarife 60 tl ama numara taşıma ve 1 yıllık taahhüt versem indirim olur sanırım

[color="#006400"][b]vodafone cep özgür 1 msj at 250 tanede bedava at diğer kişide vodafone cepözgürlüyse aç tlfnu kapatana kadar 40 krş istediğin kadar konuş kardeşimden biliyorum açıyo

2 gün kapatmıyo misal 40 krş
[/b][/color]
[code]http://www.cepozgur.com[/code]

[quote name='neskali' date='31 May 2011 - 12:32 ' timestamp='1306837970' post='1021417']
[color="#006400"][b]vodafone cep özgür 1 msj at 250 tanede bedava at diğer kişide vodafone cepözgürlüyse aç tlfnu kapatana kadar 40 krş istediğin kadar konuş kardeşimden biliyorum açıyo

2 gün kapatmıyo misal 40 krş
[/b][/color]
[code]http://www.cepozgur.com[/code]
[/quote]
güzel ama bazen günde 10 defa aradıgım oluyor bu da 10x40x30= ayda 120 tl eder

[quote name='ozanaus' date='31 May 2011 - 12:44 ' timestamp='1306838682' post='1021423']
güzel ama bazen günde 10 defa aradıgım oluyor bu da 10x40x30= ayda 120 tl eder
[/quote]

[color="#006400"][b]ona bişey diyemem [/b][/color]

Birde şu tarifelere bak
[code]
http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/44luk_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.44luk
http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/59luk_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.59luk
[/code]