Jump to content

Pc Den 8 Liraya Sınırsız Internetiniz Olsun Mu

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

pc studio özellikli bir cep telefonu sahibi iseniz bilgisayarın usb girişinden telefona bağlanan veri aktarım kablosu alalım google dan pc studio indirelim vodefon dan aylık 8 liraya limitsiz cep net paketi alalım telefonu pc ye bağlayıp pc de studio giriş yapalım internete bağlana tıklayıp sınırsız interneti kullanmaya başlayalım hadi bakalım iyi sörfler hepinize...................

[quote name='tipitip1i' date='02 June 2011 - 08:49 ' timestamp='1307000972' post='1022657']
yada vodafondan 55 liraya vodem alın takın usb ye girin internete benim gibi
[/quote]

sen modem alıp 8 liralik internet paketinden mi giriyorsun hocam ?

[quote name='tipitip1i' date='02 June 2011 - 09:49 ' timestamp='1307000972' post='1022657']
yada vodafondan 55 liraya vodem alın takın usb ye girin internete benim gibi
[/quote]
detaylarını yazabilirmisin..kotalımı,hızı nedir,55tl max ücret mi yoksa artıyormu,hat faturalımı gibi

[quote name='slkcer' date='02 June 2011 - 12:49 ' timestamp='1307015348' post='1022792']
detaylarını yazabilirmisin..kotalımı,hızı nedir,55tl max ücret mi yoksa artıyormu,hat faturalımı gibi
[/quote]
yok kardeşim bak durum böyle.
şimdi hattan aylık internet tarifesi yapıyorsun aylık 7.99 mu ne 8 lira yane başka ücret ödemiyorsun arakdaşın dediği modem şu v modem var ya usb bellege benzeyen telefon yerine diyo modem alın diyor daha rahat sıkıntı yok yaen işte modem parası verirsiin bi kere

ben şuan 8milyonluk interneti kullannıyorum ilk önce 3g vodafone madem aldım kartık taktım zaten aylık 8 milyon internet öyeliğim var böylegiriyorum not:pc stidio telefonla bağlama bazen internet kopuyor ama 3g modem de kopmuyor çok rıhat

bluetooth ile telefon ile bilgisayarı aygıt ekle den eşleştirin aygıtlar ve yazıcılara tıklatın telin üstünde sağtık çevirmeli ağ çevirmeli bağlantı oluştura tıklatın numara soran yere *99# (yıldız99kare)yazın kullanıcı adı ve şifreyi boş bırakın daha sonra ağ simgesinde bağlantı var uyarsını göreceksiniz sağ tıklayıp bağlan diyin bu kadar ben kullanırken takılmadan radyo dinleyebiliyordum şimdi 8 mb ttnet

8 aydır kullanıyorum 5800 la mb sınırın aşınca yavaşlıyor baya ama işimi goruyor sn 15KB (byte) ye falan dusuo video izlemsseniz fena değil usb/bluetoothla sorunsuz bağlanabilirsiniz. Ayrı bir programa gerek yok pc teldeki modemi tanısın yeter cevirmeli baglantı ile baglanın yada nokianın pc suite ile Ayrıca yonlendirme yaparsanız tele baglandıgınız pc acık oldugu surece tum pcler nete girer aynı anda ayrı pclerden facebook kullanıp okey oynayabiliyoruz joikuspot yukleyip ap yaparsanız usb/bluetootha a gerek kalmadan istediğiniz kadar pc ile nete girersiniz ( hız bolunur ana pc nin acık kalmasına gerek yok ) adsl modem gibi dusunun ( yanlız ap de cok pşl harcar devamlı şarjda olması gerekir )

Edited by tnc_tr