Jump to content

Rapidshare -Megaupload -Fileserve -Hotfile Premium

baris_42
 Share

Recommended Posts

az önce denedim de yalnızca fileserver ve megauploaddan indirme yapıyor sorunsuz olarak..
rapid hotfile wupload ve diger sitelerde indirme yapmıyor malesef..
sanırım genel bi sorun olsa gerek..
bu yazdığım sitelerden indirebilen var mmı?

• Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='register' date='07 June 2011 - 19:14 ' timestamp='1307466859' post='1025616']
[color="#2E8B57"]Bu da benden olsun dns'yi çift tıkla değiştirmek isteyenlere;
Not defterini açıp aşağıdaki kodları kopyalayıp(Ctrl+C) ve yapıştırınız(Ctrl+V)
Dosya -->Farklı kaydet --> dns.vbs olarak kaydetin..[/color]
[spoiler]' SetStaticIP.vbs

' SET STATIC IP
strComputer = "."
Set objWMIService = GetObject("winmgmts:" _
& "{impersonationLevel=impersonate}!\\" & strComputer & "\root\cimv2")

Set colNetAdapters = objWMIService.ExecQuery _
("Select * from Win32_NetworkAdapterConfiguration where IPEnabled=TRUE")

' ENABLE DNS
For Each objNetAdapter in colNetAdapters
arrDNSServers = Array("85.17.255.198", "46.19.33.120")
objNetAdapter.SetDNSServerSearchOrder(arrDNSServers)
Next[/spoiler]
[/quote]

Peki kardeşim bu oluşturduğumuz dns.vbs dosyasını nereye atıcaz ? Her şeyi anlatmışsın ama onu atlamışsın sanırım / windows-system32-drivers-etc içine mi atıcaz ? Onuda söylersen pek bir makbule geçer :)

[b]Sorun hâl oldu[/b] ; dediklerini yapınca çift tık ile oluyor bende bir yere atıcaz diye düşündüm, çift tıklama ile yapacağımız yazısını gözden kaçırmışım :) Teşekkürler..

Edited by DaRkPoWeR_2012

[quote name='F@rZa' date='15 June 2011 - 21:22 ' timestamp='1308122554' post='1029858']
Premium hesap alayım dedim. Ödeme yaptım kodu siteye girdim kodu kabul etti ama üyeliğim hala free olarak görünüyor ne iştir anlamadım gitti boşuna 6 liram.
[/quote]

arkadaşım premium hesabın olmuştur kotana 2gb den sınırsız olmuştur ayrıca sana özel bir dns ayarı oluşturuyorlar
Not pre için 12 saat geçmesi gerekiyor

ben denedim ama debridns sitesinde account kısmı free diyor. HoTFilE linKiNi TARayICIYA yapIşTIRIYORUm !% SAniYE BEkleDiKTEN SoNRA HATA VERiYOR SAYFA AçIklmıYoR. lüTFEN YARDIm.

İlk olarak debri dns'e üye oldum
sonra giriş yaptım.
sonra dns ayarlarını değiştirdim
sonra tanıla/onar dedim

sizce neden olmuyor..?

Edited by Loris_my_Morris

Boşuna uğraşmayın arkadaşlar bende denilenleri yaptım, iyi güzel indirdi 2gb.
Resetten sonra birdaha indirmiyor limit doldu diye :D. Yani resetten sonra sınırsız indirme diye birşey yok önceden varsa da kalkmış artık.

Arkadaşlar ben az önce girip tekrardan indirmeye başladım..
sanırım arada çıkan problemleri çözmeye başladım Allah ın izniyle..
şimdi şunu bilmelisiniz ki eger ki üyelik yoksa zaten gerekli adımları yaparak üye olunup indirme işlemine sorunsuz başlıyor..
eger ki üyelik var ve indirme yapamıyorsanız artık bu demek oluyor ki ya modem kapanıp açılmıştır ve ip nosu değişmiştir ya da 2 gb indirme liömiti dolmuştur..
1. durumda yani modem resetlenip ip nosu değişmişse aynı dns nosu girilip www.debridns.com adresine girip accound yani kayıtlı olunup olunmadıgına bakmak gerek..
eger ki adımız varsa sayfadan çıkıp 10-15 sn sonra indirme işlemine başlayabiliriz..
fakat baktık ki indirme yapmıyor bu sefer tekrar sayfaya girip tekrardan aynı yolla kaydoluyoruz ve emaile gelen iletiyle linke tıklıyor ve de şifreyi alıp isim ve şifre girildikten sonra kaydoluyoruz tekrar..
bu aşamadan sonra artık indirme yapabiliyoruz..
2. duurmda bahsettiğim 2 gb lık veri limiti de dolmuşsa bu sefer de yine beklemeye gerek kalmadan tekar sayfaya girip aynı işlemleri yaparak tekrardan üye olup emaile gelen adrese tıklayıp şifreyi alıcaz ve yeni kaydımızı yapıcaz..
bböylelikle tekrar indirme hakkı elde edebilicez..

ha bu arada .. malesef şu anlık sadece fileserve ve megauploaddan indirme yapılabiliyor...
umarım diger sitelerdeki problemler de çözülür..
umarım yardımcı olabilmişimdir..
Allah a emanet olun kolay gelsin arkadaşlar..

Arkadaşlar malikan arkadaşımız güzelce anlatmış benim diger mesajlarımı okursanız sorun oplmaz

Gelelim Rapid ve Hotfile Premiumda site hatalarına Free ücretsiz kulanıcı oldugunuz için belirli zamanlarda böyle hata alırsınız şuan o günkü tarihte bütün free kulanıcılarına verdigi premium üyeligi (Hotfile preium üyeliginin kotası) doluyor ve bu yüzden hata alıyorsunuz bu gayet normal

Ben Pre kulanıyorum Hotfile Rapid Ne varsa hiç sorun yaşamadım
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1308325763__premium.jpg[/img]

Aylık Sadece 6 tl

[quote name='sisbiltek' date='18 June 2011 - 07:43 ' timestamp='1308332608' post='1031205']
premium nasıl alınıyor baris_42?
[/quote]

kardes free account kısmında Update butonuna tıklıyorsun credi kart yada paypal dan alıyorsun Secerken ülke olarak Türkiyeyi sec sorun olur yoksa