Jump to content

Pure Mi Internet Security 2011 Mi

kavukluca
 Share

Recommended Posts

Konu başlığındanda anlaşıldığı gibi programımız kaspersky ben pcmde hız kadar güvenliğede önem veririm kaspersky nin 2 sürümü arasında kaldım pure mi internet security mi bi tavsiyenizi alim dedim şimdiden teşekkürler

[b]Aşağıdaki Verdiğim linkten kafanda olan soruların cevabı ve arasındaki farklar bi tablo şeklinde gösterilmiş linki incelersen aydınlanabilirsin gibime geliyor. Ama Gözle Görülen Fark Sadece Pure de Geliştirilmiş ebeveyn kontrolü, ileri seviye veri yedekleme, şifreleme araçları, parola yönetim programı, tüm ev ağını yönetme, ağ içerisinde bulunan herhangi bir bilgisayardan web tarayıcısına ince güvenlik ayarlarıyla bağlanma özelliği var

Not: Site Virus programı satış için kullanıyo her hangi bir paylaşım warez sitesi üye çekme amaçlı bir site deyildir.
[code]http://www.digitaltemizlik.com/sss.php[/code]

Şahsi görüşümü sorarsan Kaspersky taraftarı deyilim pc yi kasıyo resmen işlemciyi yoruyo ve bugune kadar kasperky ile tarama yaptırıpta taramanın bittigini hatırlamıyorum saatler alıyo en son hatırladım 2 gb flasımı 4 saatte taramayı bitirdiği ve herşeye 2 de 1 de sağ alt köşede uyarı vermesinede uyuz oluyorum korumaya gelince bence tartışılmalı ne kadar koruduğu yeri geliyo kasperin bulamadını nod32 buluyo tercih senin[/b]

sabah nod32 yi silip pure kurdum. yıllarca kaspersky kullandım. key sorunu yaşamasam hiç vazgeçmezdim. nod32 nin sıfır uyarı verdiği pc pure de çıldırdı :) tabiki temizledim. kasma yok gayet rahat pc asus 1201n netbook işlemcisi minicik :)

edit:
pure yi trial kurdum. bitince süre naparım bilmiyorum :)

Edited by kedice

slm
en iyi korumayi kasperky antivirus 2011 sade bir basina sagliyor
internet security ve pure hem pcyi kasiyor hemde heryere giris yapmani engelliyor o da yetmiyormus gibi sistemindeki bazi programlari bile virus olarak algilayarak insani cileden cikariyor
ben yillardir kasperskyden sasmiyorum ama sadece antivirus olanini digerlerini bosver bence

ben ikisinde kullandım internet securtiy sistem gereksinimlerin iyiye hiç kasma olmaz.Pure ise oda biraz sistem gereksiinimleri istiyor.ama sen İnternet Security adında belli olduğu giibi internet güvenliği

SİSTEM gerekesiinimlerini söylesene bir de ona göre söyleyem

[quote name='dj_gkhn' date='08 June 2011 - 10:12 ' timestamp='1307527959' post='1026025']

Şahsi görüşümü sorarsan Kaspersky taraftarı deyilim pc yi kasıyo resmen işlemciyi yoruyo ve bugune kadar kasperky ile tarama yaptırıpta taramanın bittigini hatırlamıyorum saatler alıyo en son hatırladım 2 gb flasımı 4 saatte taramayı bitirdiği ve herşeye 2 de 1 de sağ alt köşede uyarı vermesinede uyuz oluyorum korumaya gelince bence tartışılmalı ne kadar koruduğu yeri geliyo kasperin bulamadını nod32 buluyo tercih senin
[/quote]

hocam sorun sende programa çamur atma. benim pcde 1.81 ghz tek çekirdek işlemci ve 1 gb ram var 500 gblık harddiskimi 5 saatte tertemiz yaptı yani ufak tefek şeyleride 5-10 dkye tarıyo ve yaklaşık 25.000k ram harçıyo kasmıyo. çok iyi hatırlıyorum işyerindeki pcde nod 32 vardı ama pc virüs kaynıyo tarattırdım 12 tane virüs buldu bazısını sildi bazısını silemedi onu kaldırıp kasperi yükledim 100 den fazla virüsü silip temizledi.

[quote name=' kavukluca']Konu başlığındanda anlaşıldığı gibi programımız kaspersky ben pcmde hız kadar güvenliğede önem veririm kaspersky nin 2 sürümü arasında kaldım pure mi internet security mi bi tavsiyenizi alim dedim şimdiden teşekkürler[/quote]

Ayrıca arkadaşım Kasperskyın kendi sitesinde 3 ürünü derecelendirmişler en iyisi pure olarak görünüyo

[code]http://www.kaspersky.com/compare[/code]

karar senin...

en sağlamı kav 2010... ben 1.5 sene crackli kullandım.. hiçte bir problemle karşılaşmadım. crack patlayınca norton 2011 kurdum şimdi.. sistemide w7 çıktığından beri daha hiç format atmadım..

Foxconn G31mxp-k anakart intel pentium dual-core e5700 3.00 ghz 2mb 800 fsb 1 gb ddr2 800 mhz kingston ram volar gt430 2gb ddr3 128 bit ekren kartı 1 tb samsung 7200 rpm sata2 hard disk
eğer bu senin pc özelliklerin ise internet kur fazla kasmaz gene oyun oynayacaksan oyun profili aç

Bence pure'ün hiç bir gereği yok. Ne yapacaksın ebeveyn denetimi, sistem yedeklemesi, vb.'yi? Ayrıca neden internet security 2011'de takılmış durumdasın; 2012'nin final sürümü çıktı. Çığır açmış adamlar; bilgisayarım çıldırmıştı, yükledim tüm dll ve exe uzantılı dosyalarım enfekte olmuş. Başka bir antivirus olsa siler atar, sistem çöker; hepsini temizlemeyi başardı; badem gibi çıkarttı PC'yi. KIS 2012'yi kullan derim. Bir de şu key sorunu olmasa aahh ahhh...

Bu kouyu gördüm merak ettim kis2011 kurayım dedim 3 aylık lisans var elimde sonra vaz geçtim kis 2012 yi kurdum 2011 de denemiştim daha önce şuan bi kasmayla karşılaşmadım genel

kullandığım esed smart securiyt 4 dü ama trial 1 ay etkinleştirdim kis 2012 yi 1 ay kullanıcam bakıcam...