Jump to content

Karnemi Aldım =)

belllll
 Share

Recommended Posts

alınmayın ya takılıyorum. Bazen boyle liselilere ve ilkokullulara takılıyorum ama aşağıladığımdan değil internette bunlarla ilgili komik geyiklr döndüğü için. Zamanında bizde geçtik o yollardan, 30 yaşında doğmadık sonuçta.

[quote name='Game.Over' date='17 June 2011 - 10:16 ' timestamp='1308302217' post='1030948']
Lise 2 Bilgisayar Öğrencisiyim.. Zayıf Yok.. Onur Belgesi Aldım..5 Puan ile Teşekkürü Kaçırdım :(
[/quote]

Lise 2 Bilişim Teknolojileri Bölümü öğrencisiyim. Zayıf yok. 2 Adet onur belgesi aldım, 3 puan ile takdiri kaçırdım :( Sen yine iyisin :(

Nihayet 12 yıllık eğitim- öğretim hayatı hayırlısıyla tamamladım..12.sınıf olmak güzeldi ama tek kötü yanı ayrılık...çok sevdiğim birkaç hocadan ayrılmak çok kötü oldu...Artık Liseli Değilim...

[quote name='TLnY' date='17 June 2011 - 13:19 ' timestamp='1308305979' post='1030980']
Lise 2 Bilişim Teknolojileri Bölümü öğrencisiyim. Zayıf yok. 2 Adet onur belgesi aldım, 3 puan ile takdiri kaçırdım :( Sen yine iyisin :(
[/quote]

Lise 2 Bilişim teknolojileri Bölümü öğrencisiyim(Veri Tabanı Programcılığı). 2tane 3, ve 1 tane 4 dışında diğerleri 5, Onur Belgesi ve Takdir Belgesi Aldım beyler napıcaz =) o kadar bilgisayar başındasınız birazda merak edip araştırın. Tavsiyem.(övünmüorum sadece tavsiye ) :)

Edited by ilx_199

[quote name='belllll' date='17 June 2011 - 11:10 ' timestamp='1308298206' post='1030904']
Bu sefer daha iyi bir Türkçeyle karşınızdayım.
Evet karnemi aldım ve bu sefer bir tane 4 var o da ne gariptir Türkçe dersinden.Ahınız felan mı tuttu :dribble::shifty:
[/quote]

Yalnız felan değil falan olacak :D :D :D Seni lisede görecem ben hele benim gibi anadolu lisesine gidersen görürsün :D Hani diyorlar ya liseye geç rahatsın diye o koca bir yalan işte :D

[quote name='HighDamage' date='17 June 2011 - 12:50 ' timestamp='1308307800' post='1030992']
Yalnız felan değil falan olacak :D :D :D Seni lisede görecem ben hele benim gibi anadolu lisesine gidersen görürsün :D Hani diyorlar ya liseye geç rahatsın diye o koca bir yalan işte :D
[/quote]
Kesinlikle katılıyorum :rolleyes:

[b] [color="green"][color="green"]mustafa_2171[/color][/color][/b]
Arkadaşım biz senin gibi yapan arkadaşlara yada hani 95 alıp ağlayan arkadaşlara aramızda birşey deriz işte sen tamda osun :dribble::dribble::whistle::whistle:

Edited by belllll

[quote name='Game.Over' date='17 June 2011 - 09:16 ' timestamp='1308302217' post='1030948']
Lise 2 Bilgisayar Öğrencisiyim.. Zayıf Yok.. Onur Belgesi Aldım..5 Puan ile Teşekkürü Kaçırdım :(
[/quote]
"isteyenin bir yüzü kara, istemeyen çingene"
öğretmenlerinden not isteseydin verirlerdi.