Jump to content

Siyah Yüzük Takmanın Anlamı Nedir?

Bırak Gitsin...
 Share

Recommended Posts

Öncelikle merhaba arkadaşlar konu başlığındada belirtiğim gibi siyah yüzük takmanın anlamı nedir acaba? bu konu hakkında beni en iyi bir şekilde aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım :)

Edited by Bırak Gitsin...

[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Bence de hiç bir anlamı yoktur
Zevk meselesi [/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Ama ille de bir anlamı olacaksa :)[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]
Siyah matemi simgeler[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]veya kötülüğü[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Ya yas tuttuğunu göstermek için takıyordur[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Ya da kişiliğini yansıtmaya çalışıyordur :)[/b][/color][/font]
[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#0000FF"][b]
[/b][/color][/font]

[quote name='Bırak Gitsin...' date='03 July 2011 - 11:06 ' timestamp='1309684002' post='1039844']
Öncelikle merhaba arkadaşlar konu başlığındada belirtiğim gibi siyah yüzük takmanın anlamı nedir acaba? bu konu hakkında beni en iyi bir şekilde aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım :)
[/quote]

[quote name='Dj Demir' date='03 July 2011 - 12:27 ' timestamp='1309688849' post='1039892']
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Bence de hiç bir anlamı yoktur
Zevk meselesi [/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Ama ille de bir anlamı olacaksa :)[/b][/color][/font]
Siyah matemi simgeler[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]veya kötülüğü[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Ya yas tuttuğunu göstermek için takıyordur[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#4169E1"][b]Ya da kişiliğini yansıtmaya çalışıyordur :)[/b][/color][/font]
[/b][/color][/font]
[font="Tahoma"][color="#0000FF"][b]
[/b][/color][/font]
[/quote]

Bu kadar kafa yormaya ne gerek var Metal dinleyicisidir :D

arkadaşlar beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim hani benimde bir kaç arkadaşım işte siyah yüzük takarsan yeni bir ilişkiye açık olduğunu gösterir felan dediler kimiside bir anlamı yok dediler hani bende kız arkadaşımdan yeni ayrıldım şimdi 3 parçadan oluşan yüzüğümüz vardı bizim 2 si beyaz ortada siyah yüzük şeklindeydi şimdi sadece o ortadaki takacam bari dedim ne anlamı geldiğini bilerekten takım dedim gene bu yüzük meselesinde bi bilgisi olan varsa bilgilerini paylaşabilirler arkadaşlar tekrar teşekkürlerimi sunarım :)

[quote name='Rihanna' date='03 July 2011 - 13:30 ' timestamp='1309689011' post='1039894']
Bu kadar kafa yormaya ne gerek var Metal dinleyicisidir :D
[/quote]

:rofl:

[quote name='Bırak Gitsin...' date='03 July 2011 - 10:38 ' timestamp='1309689501' post='1039903']
arkadaşlar beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim hani benimde bir kaç arkadaşım işte siyah yüzük takarsan yeni bir ilişkiye açık olduğunu gösterir felan dediler kimiside bir anlamı yok dediler hani bende kız arkadaşımdan yeni ayrıldım şimdi 3 parçadan oluşan yüzüğümüz vardı bizim 2 si beyaz ortada siyah yüzük şeklindeydi şimdi sadece o ortadaki takacam bari dedim ne anlamı geldiğini bilerekten takım dedim gene bu yüzük meselesinde bi bilgisi olan varsa bilgilerini paylaşabilirler arkadaşlar tekrar teşekkürlerimi sunarım :)

[/quote]

İlişkiye açık meselesi nette dolaşıyor bircok yerde. Ona bakarsan başparmağa takmakta sex'te sınırtanımama,kölelik vs. anlamına geliyormuş. Pek kulak asılacak şeyler olduğunu düşünmüyorum. İnsanlar evlilik ve nişanlılık yüzükleri takmadıkça ilişkiye açıkdırlar "genel" itibariyle.. ;)

[quote name='Bırak Gitsin...' date='03 July 2011 - 13:38 ' timestamp='1309689501' post='1039903']

[/quote]
hemşerim (antep) nuriydi sanırım isminiz :)
abi siyah anlamı yok ancak erzurumdan çıkan oltu taşındandır orijinal ise :) onun sitresi aldığı söylenir :)
tek anlam olarak (mantıklı) budur :)

[quote name='casper0007' date='03 July 2011 - 14:04 ' timestamp='1309691075' post='1039925']
normalde zevk için takanlar var ama anlamı şu daha önceki yaşadıgım ilişkiler huzursuz ve karanlıktı bende şu andan çıkamadıgım bir karanlıgın içindeyim :DDD
[/quote]

bu daha mantıklı geldi sanki bana :D

• 7 ay sonra...

ben de takmıştım tamda ilişkiden çıktığım dönemdi....daha sonra ayrılığı atlatınca arkadaşım olan dünyanın en güzel kızına vermiştim o yüzüğü sonra bi ara geri istedim herhalde kaybetmiş olcak ki tmm getiririm deyip hiç hbr vermedl...