Jump to content

Ttnet Aile Korma Şifresini Kırma

tnctr-sever
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ttnet aile korma şifresinin programını nasıl öğrenebilirim yada nasıl kırabilirim babamın pc kurması nedeni ile bazı sitelere giriş yapamamaktayım.. sadece sakıncalı değil yok uyuşturucu ve alkol içerir yok erotik giyim yani sizin anlıcağınız netteki sitelerin sadece %60 girebiliriyorum..bilen varsa bana bi yol göstersin acele yardım
not:istememin nedeni programa crakc indirecem sitelere girmiyor neymiş yasa dışı olaylar diye siteye girerken uyarı veriyor

güvenli modda aç programın dosyalarını sil. hatta regedit kayıtlarını da sil.

bu arada crack falan hikaye senin derdin başka.

Edit: 18 yaşındaki.adama filtre mi uygulanır. Yazıktır.

Edited by emre1393

[quote name='emre1393' date='29 July 2011 - 12:30 ' timestamp='1311935445' post='1053666']
güvenli modda aç programın dosyalarını sil. hatta regedit kayıtlarını da sil.

bu arada crack falan hikaye senin derdin başka.

Edit: 18 yaşındaki.adama filtre mi uygulanır. Yazıktır.
[/quote]

güvenli modda dosyaları silsem bile nete giremiyorum anlıcağınız bana bi program lazım şifreyi kırmak için ve babamım anlamaması lazım kurarken kullanıcı şifresi soruyor onu öğrenmem lazım acama programın içine yardımcı programlar girim bulabilirmiyim örneğin biz modifiye windows yaparken kullandığımız bazı programlar var onun gibi işte pffffff:(

http://www.tamindir.com/indir.asp?id=20337&link= Bu linkten ultrasurf indirip bi deneyebilrmisin.
Modemden engelleme Yapıldığında kullanılıp sonuca ulaşılmıştır.
Program içinde işe yarayabilir. Denemekten zarar gelmez.

Edit: Programın ayarlarında; gizleme, hızlı kapatma vb, özelliklerde var kurcalarken öğrenirsin.

Edited by justpl4y

[quote name='justpl4y' date='29 July 2011 - 12:47 ' timestamp='1311936454' post='1053684']
http://www.tamindir.com/indir.asp?id=20337&link= Bu linkten ultrasurf indirip bi deneyebilrmisin.
Modemden engelleme Yapıldığında kullanılıp sonuca ulaşılmıştır.
Program içinde işe yarayabilir. Denemekten zarar gelmez.

Edit: Programın ayarlarında; gizleme, hızlı kapatma vb, özelliklerde var kurcalarken öğrenirsin.
[/quote]

işe yaradı kardeş çok sağol sorun çözülmüştür iyiki varsınız

Edited by tnctr-sever

[quote name='emre1393' date='29 July 2011 - 12:53 ' timestamp='1311936792' post='1053690']
bak ne diyecem sanal pc kur yada flash diske xp kur ordan internete bağlan.
işini bitirince normal sisteme geç.
[/quote]
emre kardeş sorun çözülmüştür yine dediğin yol için teşekkürler ultrasurf programını kurdum her siteye giriyor artık

Ultrasurf ile ilgili ufak bir bilgi vereyim. Programı kapatmadan bilgisayarı kapatırsan, Resetlersen, elektrik giderse vb. proksi ayarlarını eski haline getiremeden program kapanmış oluyor.
Normal yolla internete giremeyebilrsn böyle bir durumda.

İnternet explorer- Araçlar menüsünden internet seçeneklerine gir, Bağlantılar sekmesine tıkla, aşağıdan Yerel ağ ayarları'na tıkla, Altta "Yerel ağınız için bir proksi sunucusu kullanın......." Diye bir seçenek var. Bu seçeneği etkisiz hale getirin. Sorun düzelir.