Jump to content

Sürekli Takılabileceğim Site Önerisi Olan ?

DrMakarna_
 Share

Recommended Posts

[b]Canınız sıkıldığında falan yada sürekli girdiğiniz siteyi söyler misiniz ?
Sürekli akışı olan sohbeti falan olan yada sohbet olmasada olur böyle sözlük tarzı site önerisi olan varmı ? ( not : çoğu sözlüğü takip ediyorum zaten sözlük önerisi olmazsa sevinirim )[/b]

Tnctr sürekli açık olan bi yer. Konu akışlarını sürekli takip ediyorum zaten ama böyle değişik sitelere de bakmak istiyorum biraz netten baktım alakasız şeyler geldi. Yine her zamanki gibi soluğu Tnc'de aldım konu açtım bakalım umarım sonuç alırım :p

Bende bi aralar 2-3 hafta falan o konu üzerinde durdum ve 100lerce sitede takıldım ama hepsi afedersin takmıyor bile en son solugu tnctr de aldımburda 100lerce ustadım ile tanıştım bilmek istediklerimi onlara soruyorum yani anlıyıcan tnctr benim annem ve babam gibi bişey oldu en küçük almak istediğim bir şeyi tnctr ye danışmadan almıyorum :)

Evet örnek olarak kendi blogumu vereyim

www.buzlubira.tumblr.com

burada insanları takip edebiliyorsun , ve Dashboard(Pano) dediğimzi sayfada takip ettiğin insanların paylaştıkları yazı / fotoğraf vs leri görebilir , yorum yapıp beğenilerin arasına ekleyebilirsin

Tabi bir süre sonra Follower (Takipçi) sayını arttırmak isteyeceksin

İlk başlarda insanların seni tanıması için beğendin blogları gezip takip edeceksin onlar da senin yazdıklarından hoşlanırlarsa seni takip edeceklerdir.

Yine takıldıgın yerlerde yardımcı olurum :)

Edit: Unuttuğum bir şey de tema . Çok fazla tema seçeneği mevcut ve hepsi de çok tatlı ve [u]ücretsiz . [/u] Parayla yapılan bir şey yok , en güzel yanı da bu :)

Edited by headhunterxxx

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...