Jump to content

Windows 7 Lite Soft(Linkler Yenilendi.)

rooney51
 Share

Recommended Posts

• Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mustafa6034' date='28 March 2012 - 19:59 ' timestamp='1332953943' post='1176774']
topram guzel calısma olmus gercekten eline saglık sendem rıcam ıconlarla temayı paylasırmısın
[/quote]

daha önceki mesajlarda paylaşmıştım arkadaşım

[quote name='hoca555' date='28 March 2012 - 22:49 ' timestamp='1332964178' post='1176878']
slm indirdim cd ye yazılmıyor mbyt fazla diyor yardımcı olursanız sevinirim
[/quote]

malesef dvd 'ye yazdırmak zorunda kalacaksınız usb veya harddisk üzerinden kurulum yapmayı deneyebilirsiniz ...

[quote name='mustafa6034' date='29 March 2012 - 16:15 ' timestamp='1333026931' post='1177186']
topram verdıgın lınk calısmıyor tema ve ıconların http://hotfile.com/dl/125952779/89e27fc/temalar.rar.html
link calısmıyo linki yenilersen topram
[/quote]

en kısa zamanda yenilerim .

[quote name='rooney51' date='29 March 2012 - 12:56 ' timestamp='1333025800' post='1177166']
daha önceki mesajlarda paylaşmıştım arkadaşım

malesef dvd 'ye yazdırmak zorunda kalacaksınız usb veya harddisk üzerinden kurulum yapmayı deneyebilirsiniz ...
[/quote]

öncelikle emeğinize sağlık bende nero da cd ye yazdıramadım dosya büyük geliyor, dvd denedim cd istiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

[quote name='prens_of' date='02 April 2012 - 21:23 ' timestamp='1333391036' post='1179927']
bunu cd ye yazdırabilen varmı arkadaşlar ben başaramadım....
[/quote]

cdye yazılmaz dvdden veya usbden ,harddiksten kurulum yapılabilir

sırf ram i az kullansın diye kurucaktım ama cok kısıtlama söz konusu gibi geldi 700küsür mb cok ufaltmıssınız yanlız cd aldım 700ü görünce megerki 725mbmış cd yazamadım sanırım sadece özellikleri düşük makinada işe yarar genede paylaşım için tşkr

[quote name='teymeno' date='06 April 2012 - 10:27 ' timestamp='1333697223' post='1182074']
dostum slm normal cd almıyor ne yapmam lazım bana cd lazım dvd okuyucum yok cd ılması lazı lütfen cevap istiyorum şimdiden teşekür
[/quote]

harddiskten veya usbden kurulum yapma şansınız varmı ?

güzel bir çalışma tebrik ederim indirdim kurdum sorun yok yanlız köylü arkadaşın cd versiyonu nu aradım bulamadım sizin ilk sayfada verdiğiniz linki arattırıyorum hata veriyor ulaşabilecegim bir link yada nasıl ulaçagımı söylermisiniz teşekkürler...

[quote name='technomix' date='06 April 2012 - 18:31 ' timestamp='1333726277' post='1182271']
güzel bir çalışma tebrik ederim indirdim kurdum sorun yok yanlız köylü arkadaşın cd versiyonu nu aradım bulamadım sizin ilk sayfada verdiğiniz linki arattırıyorum hata veriyor ulaşabilecegim bir link yada nasıl ulaçagımı söylermisiniz teşekkürler...
[/quote]

köylünün en son yaptığı cd sürüm çalışması mart güncel http://www.tnctr.com/topic/198033-windows7-ultimate-x86-mart-guncel-cd-surumu/

S.a Modifiyenizi Beğendim Teşekkürler . Benim Bir Sorunum Var . Önceden Xp Kuruluydu Bütün Derlenmiş HTML Yardım Dosyalarını ( Chm ) Açabiliyordum . Bu İşletim Sistemini Yükledikten Sonra Bi Türlü Açamadım . Bana Yardımcı Olurmusunuz Nasıl Açabilirim . İnternetten Hemen Hemen Herşeye Baktım Ama Bitirlü Açamadım . Lütfen En Kısa Zamanda Yardımlarınızı Bekliyorum .

S.a Modifiyenizi Beğendim Teşekkürler . Benim Bir Sorunum Var . Önceden Xp Kuruluydu Bütün Derlenmiş HTML Yardım Dosyalarını ( Chm ) Açabiliyordum . Bu İşletim Sistemini Yükledikten Sonra Bi Türlü Açamadım . Bana Yardımcı Olurmusunuz Nasıl Açabilirim . İnternetten Hemen Hemen Herşeye Baktım Ama Bitirlü Açamadım . Lütfen En Kısa Zamanda Yardımlarınızı Bekliyorum .

[quote name='manchester1' date='08 April 2012 - 18:57 ' timestamp='1333900662' post='1183324']
[/quote]

chm dosyasının üzerine gelip sağ tıklayıp özelliklere giriyorsunuz daha sonra en alltaki salt okunur ,gizli okunu kaldırın öyle deneyin

• 1 ay sonra...