Jump to content

Windows 7 Lite Soft(Linkler Yenilendi.)

rooney51
 Share

Recommended Posts

• Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='phunk' date='07 July 2012 - 14:53 ' timestamp='1341662029' post='1219392']
daha önce msjlarda yok sanırım gerci bakmadım ama oldugunu dusunmuyorum :p
neyse ben denedim zaten calısmadı hizmetlerde telefon görunmuyor telefonun ve birkac hizmetin acık olması gerekiyomus o acık olanları ben actım sıra telefona gelince bulamadım

bu gerekli lazım olan servisleri kendim yukleyebilirmiyim ?
[/quote]
yükleyemezsiniz ama siz yinede köylü ustamıza bir danışırmısınız ?

[quote name='rooney51' date='07 July 2012 - 13:20 ' timestamp='1341667259' post='1219413']
yükleyemezsiniz ama siz yinede köylü ustamıza bir danışırmısınız ?
[/quote]
onunkinde calısıyor kral7xultimate de onunkiydi sanırım

sen activasyonu neyle yaptın bana bi activator lazım

Edited by phunk

[quote name='phunk' date='08 July 2012 - 09:22 ' timestamp='1341728526' post='1219618']
onunkinde calısıyor kral7xultimate de onunkiydi sanırım

sen activasyonu neyle yaptın bana bi activator lazım
[/quote]

kral7xultimate'yi köylü arkadaşımız yapmadı activator ise forumdaki memphistoo'nun 4in1 activasyonuyla yaptım forumdan bakabilirsiniz

[quote name='elpenche21' date='08 July 2012 - 09:29 ' timestamp='1341728972' post='1219620']
Güzel çalışma. Yeni çalışmanı bekliyorum umarım çalışman bundan daha güzel olur. Yeni çalışman için usb_boot ta yaparsan çok şık olur :)
[/quote]

yeni çalışma için ne gibi istekleriniz var

Edited by rooney51

iii hosda arkadasim windows uptade calısmıyorkı hiç denedinmi dene gor bak hata veriyr yeni windows uptade aracını yükle cıkıyo windows güncellemesini calıstır diince yükle diom sonrda hata veriyor

iii hosda arkadasim windows uptade calısmıyorkı hiç denedinmi dene gor bak hata veriyr yeni windows uptade aracını yükle cıkıyo windows güncellemesini calıstır diince yükle diom sonrda hata veriyor

[quote name='spawn_' date='11 July 2012 - 17:57 ' timestamp='1342018675' post='1220604']

[/quote]

doğru söylüyorsunuz arkadaşım ama benim yapabileceğim bir şey yok güncellemeleri birde katılımsız kurulum destek bölümünde köylü'nün update aio çalışması var onun üzerinden yükleyebilirsiniz

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

selamun aleyküm yeniyim bu konularda pek anlamam normal windows 7 de mesela winampı açtığımda sadece görev çubuğunda winamp simgesi oluyor bunda yanında winampta yazıyor ben yazmasını istemiyorum nasıl ayarlıcam yazmaması için