Jump to content

Türkiyede Online Oyun

crberus
 Share

Recommended Posts

sa arkadaslar bildiginiz gibi tükiyede online oyun oynayan ların sayısı br hayli fazla oyun yapımcıları bunu göz önünde bulundurarak oyunların orjinal full türkce secenegide sunuyor

siz hangi online oyunu oynuyorsunuz

[quote name='StoneKing' date='09 August 2011 - 17:00 ' timestamp='1312898430' post='1059625']
[b]Wolfteam & Counter strike 1.6 :)
[color="#FF0000"]NOT:Konunun açılış yeri yanlış. Sohbet-Chat bölümüne açılması gerekir diye düşünüyorum...[/color][/b]
[/quote]

hem online oyun seciminde yardımcı olursunuz diye yeni oyuna baslayacagım onun icin bide burad actım

[quote name='6489426' date='09 August 2011 - 14:07 ' timestamp='1312898864' post='1059631']
ben online oyun olarak counter strike 1.6 oynuyorum. knight online de oynamıstım bi ara oda güzel oyundur.
[/quote]
knight online asla o oyunda gerçek para harcamadan zevk alamassın eskiden belki ama şidi çok zor.Sakın oynama benim hayatımı bitirdi seninkini bitrmesin

[quote name='prolive' date='09 August 2011 - 17:20 ' timestamp='1312899650' post='1059640']
point-black en zevklisi
[/quote]

vayy kardesim bende oynuyorum antramansız olursan oynayamıyorsun üc gün yoktu ısınamadım antramnsızım

[quote name='rev6' date='09 August 2011 - 18:05 ' timestamp='1312902355' post='1059652']
World of warcraft üstüne tanımam.
[/quote]

paralı ama dedigin gibi güzel bende
blade&soulu bekliyorum

[quote name='prolive' date='09 August 2011 - 17:13 ' timestamp='1312899183' post='1059634']
knight online asla o oyunda gerçek para harcamadan zevk alamassın eskiden belki ama şidi çok zor.Sakın oynama benim hayatımı bitirdi seninkini bitrmesin
[/quote]

knight öneren cok oldu bana ben birsey var gibi mt2 oynadım kötü bi olay yasayınca bıraktım gm ler felan sni yapamıyo o oyunda
bende bıraktım para bile bagladım üstüne
oynayanlar bilir 40 ort syh vardı elimde

kardeş knight online aslında bütün online oyunlarda daha zevkli ve belli bir amacı var.Yani tek amaç diğerlerindeki gibi iyi yüksek lwl en iyi item değil iyi clan ve evrensel sıralamada yükselmekte önemli.Rekabet bitmeyen bir oyun istiyorsan knight online para yatırmadanda olur fakat vereceğin emekten2x olmalı.Ama o bile zevk verir.Eğer oynamayı düşünürsen ben Girakon dayım.(gördün gibi başladık bırakamıyoruz :) ) Oynamak istersen her konuda yardım ederim Girakonda ben mesela bir clan sahibiyim.Clanım genel sıralamada 9. ; ırkımda 3. Fakat şunu unutma Knight online vakit harcaman gerekir , yok olmaz ama genede oynarım diyorsan çok bot var :D ama ban riski çok az artıyor.Yardımcı olabilmişimdir umarım.Oyıcak olursan özelden yaz yardımcı olayım.

[quote name='droy' date='09 August 2011 - 18:32 ' timestamp='1312903973' post='1059674']
wolteam iyidir > hem türk yapımı olması da gurur verici

point-black de oynarken seyrettim, silah tutuşları ve vurma olayı resmen tarih öncesi
[/quote]

yanılıyorsun pointblank efekleri muhtesem tartısılmaz wolfteam ı pb den önce oynadım pb yi merak etim indirince vaz gecemedim
bence bi dene pb yi derim

halen KnightOnline oynamama ragmen World of warcraft diyorum ben

Türkiyedeki online oyunların birinci sıkıntısı 15 yaş altı takımının bu oyunları bir anda gtaya çevirmesi
WolfTeam K.O. Metin2 bunlara örnek şayet hakkaten bir oyuna başlıyacaksan World of warcraft hacı

knight sikil acma item gelistirme felan nasıl
level almak icin kasılacak yerlerde cok bot varmı
(metin2 de 1lv bile bot atıyor kasıalcak yer yok)
(silkroada basladım tam basladım sayılmaz nasıl diye merak etim oyun cidden zor ama hosuma gitmedi deyil baslangıc klavuzu gibi birsey bulabilsem yabancısıyım oyununda)

knk şaan şunu diyem knight onlinede normalde hile yoktu. son 1 senedir. Hileler patlama yaptı :D Aradığın her hileyi bulabilirsin.İyi slotlar botcularla dolu.Bu arada arkadaşa katılıyorum war craft iyi bir oyun ama paralı sanırsam.online seçeneği olan normal oyunları tercih edermisin ?